IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 9th June 2014, 07:57
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Снимките на Lolonka21 всъщност са на 76 стр. и са много впечатляващи. Беатрис, разгледай хубаво темата, и малкото снимки, които са публикувани ще са ти от полза. Аз в някои от тях видях това, което искам да се получи на моето носле, и това помогна за избора ми. Надявам се и занапред всичко да се развива добре.
Отговори с цитат
  #1022  
Стар 9th June 2014, 09:20
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Lolinka 21,сега ти видях снимките и мога да кажа, че нослето ти не само, че е много сладко , а и си е "твоето носле" имам предвид колко повече ти отива в сравнение с предишното ти.

Аз след 10дни правя месец и не ми се вярва до тогава да съм придобила нослето, което желая...В началото бързо спаднаха отоците и сега тука от около 10дни много бавно /почти нищо не се случва.
Отговори с цитат
  #1023  
Стар 9th June 2014, 09:33
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Kxiona, много ти благодаря- точно за това съм много благодарна на Асенов, че видя и направи моя нос, съобразявайки се с излъчване и форма на лицето. Аз носих снимка на момиче от форума, но в крайна сметка съм с по- различно носел от нейното.
Кажете на доктора какво искате да постигнете като резултат . Разбирам, че имате снимки и от операцията- аз отказах да видя тази снимка от страх и след това ми беше доста трудно.
Пожелавам успех на всички и най-вече да получите нослето, което целите.
Отговори с цитат
  #1024  
Стар 10th June 2014, 07:49
Аватара на Beatrisse
Beatrisse Beatrisse не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 36
По подразбиране

ИИИИ един свръх тъп въпрос, трябва ли да съм без лак на ръцете и краката, знам, че преди операция не трябва да имаш, ноооо....
Отговори с цитат
  #1025  
Стар 10th June 2014, 08:31
Аватара на goldy
goldy goldy не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Beatrisse, много си красива! За това дали ще се получи едва ли някой може да ти даде отговор, освен доктора, защото това, което на нас ни се струва лесно, всъщност може би е доста трудно да се постигне. От изчетеното по темите разбрах, че премахването на гърбичка е по-лесно, отколкото работата по връхчето. но това е напълно непрофесионално мнение. Може да пратиш този колаж на док и той ще ти каже най-добре.
Относно престоя в болницата: според мен се обади един ден предварително да питаш дали може да остане някой с теб, аз имах придружител, но бях сама в стая. Не се притеснявай ако останеш сама, защото както вече не веднъж сме казвали, екипът, с който работи д-р Асенов е на ниво. въпреки, че не бях сама, сестрата идваше през 15 мин да ме поглежда. А относно лака за нокти: не вярвам да ти пречи, аз на краката бях с лак.
Отговори с цитат
  #1026  
Стар 10th June 2014, 11:34
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Беатрис така като гледам колажа мога за ти кажа, че това най-малко можеш да очакваш. Имам предвид, че док може да ти направи нослето още по-добре.
За придружител-може, но си говори и с док.
За лака- на ръцете не ( поне най-малкото да ти е чист левият показалец, защото на него се слага пулсоксиметъра( май така се казваше), на краката- мисля няма проблем. Аз се презастраховах и изчистих всичко.

За цигарите- аз пушех до последно, не казвам, че е правилно, но аз така или иначе не съм от страстните пушачи. Една кутия я пуша поне месец. Хубаво е , ако можеш да ги намалиш. След операцията запалих на 5тия ден. От тогава съм изпушила поне още 10 цигари за 15-20 дни

Последно редактирано от kxiona : 10th June 2014 на 11:41
Отговори с цитат
  #1027  
Стар 10th June 2014, 15:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beatrisse Виж мнението
Благодаря, разгледах назад снимките, които успях да отворя. Искам да попитам, ако все пак намеря кой да ми гледа детето и мъжът ми остане, може ли да нощува при мен, а ако не може и съм сама, сестрите ще ми помагат ли, ако повръщам и ми зле?
Също да попитам пушачите, кога спряхте цигарите, седмица преди операцията ли?
Вижте горе-долу какво желая от колажа, дали е възможно според Вас?
Благодаря Ви много, добре че сте вие :*
Доста е скъсен носа към лицето, ноздрите са намалени доста, макар и те по принцип да могат да се намалят, но не знам дали всеки хирург му е във възможностите. Но мисля, че и при българските хирурзи съм виждал да правят смаляване на ноздри. На твоя фотошоп освен, че прекалено много е скъсен върха, което се пак си има и определен предел до къде може и до колко да се изпили, също така върха не е повдигнат и колумелата.

Освен в профил има ли нужда и от стесняване на върха в анфас, защото и това не е от най-лесните корекции, всъщност тези са едни от най-сложните и грешките се поправят доста трудно, а и ревизиите са доста скъпи при чуждите хирурзи и дори няма гаранция за успех.

Направих ти два варианта, като на втория съм го скъсил и повдигнал една идея повече и така изглежда и малко по заоблен върха и на твоето лице идеално. Разбира се и първият да ти го направя ти трябва да си супер доволна, защото това ще е перфектен резултат, за този хич не лесен за корекция връх !
Attached Images
Тип файл: jpg combined-01.jpg (91,0 КБ, 217 views)
Тип файл: jpg combined-02.jpg (90,9 КБ, 192 views)
Отговори с цитат
  #1028  
Стар 10th June 2014, 16:13
dijei4e dijei4e не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 25
По подразбиране

Lolinka21,много си хубава.Още веднъж се убеждавам,че съм направила правилния избор. Вие след колко време почнахте да излизате? А на някой казал ли му е доктора,че трябва да ходи със шапка? На мен ми каза,че два месеца трябва да съм със шапка и да се пазя от слънцето.
Отговори с цитат
  #1029  
Стар 10th June 2014, 16:24
Аватара на lolinka21
lolinka21 lolinka21 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 100
По подразбиране

Dijeiche благодаря, аз излизах винаги, когато ми се налагаше. Е, не бях най- добрата гледка, но това не ме е притеснявала. Носих шапка, с нея си се крих първите дни, но не помня Асенов да е казал подобно нещо. Но и на плаж задължително с шапка.
Отговори с цитат
  #1030  
Стар 10th June 2014, 17:10
kxiona kxiona не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 56
По подразбиране

Пазене от слънце или солариум ЗАДЪЛЖИТЕЛНО..поне 2-3 месеца , че и повече. Док каза, че UV лъчите могат да нанесат страшни последствия.

Коментирахме с него и е задължително носенето на шапка. Очила - забравете ги поне 2-3 месеца. Ако ще ходя на солариум - задължително ще си покрия главата, а на плаж - с шапка. Лично на мен очилата много ми липсват, понеже не ги свалях- нон стоп с тях и сега виждам/усещам колко същност са ми помагали и са пазели очите ми. Сега дори и с шапка на вън към следобеда очите ми вече са кървясали/уморени/парят, абе ужасно е без очила...хем не гледам към слънцето... общо взето вредно си е поне за мен без очила, но ще устискам още 2 месеца..
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридокторАсенАсенов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:49.