IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th March 2006, 16:27
6eherezada 6eherezada не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: teteven
Мнения: 27
По подразбиране помощ!

от малка съм си била едро дете,но не дебело(лоена топка).лощото е,че цял живот боледувам от множество белодробни и други болести.в следствие на многото силни антибиотици развих и други заболявания-включително и бъбречни.започна едно непрекъснато наливане със системи и други медикаменти в следствие на което започнах да качвам килограми.
почнах да пазя диети,спорт,медикаменти,зе ен чай,режим ,но не помага или е с временен ефект.това започна преди 10г и докторите са категорични ,че трябва да отслабна,но не се получава.най-голямото ми постийение беше щреди 6години когато свалих 16кг за 2месеца(без храна,малко повече кафе,2-3 кутии цигари на ден,а когато хапвах нещо съответно го изкарвах)започнах да припадам и да ми пада кръвното.разминах се с анемия само.в момента не пуша,пия много рядко и по изключение,тренирам ма за 3 месеца само 3 кг съм свалила.
КАКВО ДА ПРАВЯ?
за съжаление това е още един проблем на мойта личност и се боя да не ви досаждам вече,но ви моля да ми помогнете със съветите си!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 18th March 2006, 19:19
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Какво да ти кажа..продължавай в същия дух.Резултати винаги има от спорта,поне в това може да си сигурна....Мисля че си тръгнала по правилния път към здраве.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 18th March 2006, 19:41
6eherezada 6eherezada не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: teteven
Мнения: 27
По подразбиране

знам че е така,но не постигам нищо друго освен да си поддържам тялото стегнато.килограмите се свалят и после на ново.ма както и да е .ще продължавам,ако не помогне поне няма да навреди
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd March 2006, 22:14
Ratt Ratt не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 111
По подразбиране

Просто трябва да се заредиш с много търпение и да не се отказваш. Хубаво е као можеш освен спорт и диета да правиш и някакви процедури за отслабване, това само ще подобри метаболизма ти и ще засили обменните процеси. Аз ходих на такива терапии в едно студио и съм много доволна. Ами тчва е от мен засега успех ти желая.
И най важното: НЕ СЕ ОТКАЗВАЙ, колкото и да е трудно
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: помощ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:25.