IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Устни


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #31  
Стар 9th March 2014, 20:01
SUN_2000 SUN_2000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Хора, това направо е безобразие! Да се твърдят такива глупости за да се прикриват нечии грешки, направо е възмутително. На мен също ми казаха, че 1мл. не е нищо, а аз от опит знам, че даже понякога е много, зависи от ефекта и собствените устни. Знаете ли, че ако се сложат 5мл. хиалурон ще приличате на нещо страшно в устата. Тази мис Джуки е със 7мл. и и предлагали да участва в "рекордите на Гинес". В клиника Леграно всичко се прави за пари, явно не ги интересува клиента, а и понеже материала не е както трябва убеждават да се слага много. Документ не издават, защото ще се види, че това не е филър за устни, а някаква китайска мезотерапия, ако не е просто филиологичен разтвор за 5лв. То цените на доставно от фирмите почват от 100лв., за една доза, няма как те да пускат такива ниски цени, ако е хиалурон това. На всичкото отгоре са нагли и безочливи. То ако е един недоволен клиент добре, но какво се вижда в тази тема няма един положителен коментар за тях. Правят поредица от фалшиви профили, създават анти теми тук във форума, но не постигат нищо, защото хората виждат "Тролският" им стил на писане и им става ясно що за хора са. Така клиенти никога няма да задържат, това трябва да им стане ясно.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10th March 2014, 08:36
violeta_draganova violeta_draganova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Ако обича клиника Леграно да не злоупотребява с името ми - вижда се, че това не е моят профил, който е с долна черта "violeta_draganova",а не violeta draganova!

Последно редактирано от el1nor : 10th March 2014 на 19:05 Причина: непотвърдени забележки
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th March 2014, 08:40
violeta_draganova violeta_draganova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 6
По подразбиране

А те ако имат нещо против Хил Клиник да си се представят лично и да си пишат от свое име, не да правят подобни потребителски имена и да заблуждават хората чрез трети лица! Вижда се за какво става въпрос, но все пак няма да подкрепяме подобни елементарни, отчаяни ходове!

Последно редактирано от violeta_draganova : 10th March 2014 на 08:57
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th March 2014, 11:15
stoevich stoevich не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Ох, много грозно и смешно става всичко. Наизкачаха един куп теми, в които явно Леграно плюят по другите лекари!
.......А за мен беше толкова полезен, за съжаление обаче след като се излъгах при вас!

Искам само да кажа, че след поставения филър в друга клиника съм много доволна и вече седмица се радвам на устата си!

Озаптете се малко, защото наистина ставате смешни! Нали ви е ясно, че не е само този форум, за да споделим колко сме недоволни от вас! А другите места където го правим са много по-важни и там няма как да бъдете различни и да плюете от името на друг по други лекари, само и само да си запазите "авторитета"

Последно редактирано от el1nor : 10th March 2014 на 16:26 Причина: цензурирано
Отговори с цитат
  #35  
Стар 10th March 2014, 15:08
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Мисля, че е време да се намеси модератор, защото и администрацията на форума и сайта също се излагат ако не си поддържат "къщичката" подредена и чиста. Форума заприлича на циганска колиба и то не само от това тролване в този раздел, а въобще и в целят форум е имало много такива случаи.

Трудно ми е да повярвам, че това тролване е дело на Legrano, но в предвид времето в което са писани фалшивите мнения не бих го изключил. Другият вариант е някой ранобуден Трол, който да няма общо със клиниката и да е решил просто да се забавлява. Не зависимо дали това е дело на Legrano, което ми е трудно да го повярвам, но не мога да го изключа, защото съм виждал какво могат да направя хора стигнали до ръба на отчаянието, дори и да не е тяхно дело това тролване, те вече достатъчно си показаха падението.

Статията в 24часа пък има ли нужда от коментар, сигурно и тя е дело на конкуренцията според тях, но фактите са си факти !На вънка престъпниците могат да си подкупват съдии, прокурори, да заплашват и какво ли не и да си мислят, че парите могат да ги спасят от всичко, но това не важи за социалното общуване в интернет, където мутрите и престъпниците могат да използват парите си само под формата на тоалетна хартия. Много е интересно да се наблюдават реакциите на хората, когато всичките им престъпления лъснат пред цялото общество, да видиш как ги обзема паниката, появява се депресията, нощите стават все по безсънни, гузната съвест започва да ги разяжда бавно и постепенно.

Нивото на стрес е толкова високо, което неизбежно влошава и здравословното състояние, а когато един човек е болен, тогава всичките милиони пари вече нямат никаква стойност. Аз не случайно споменах за "Господари на ефира" и други подобни разследващите предавания от които се виждат паническият стрес на престъпниците, това да те види цялото общество що за стока си е по лошо дори от кратките присъди в затвора. Съжалявам, че се отклонявам от темата, но точно такива хора ме отвращават най-много, това са хора които са само един товар на земята, хора с тъмна душа за които материалното е над всичко.

Нека модераторите се намесят и да изтрият фалшивите мнение във другите теми и да оставят само тези тук, нека се виждат на sun2OOO и Violeta Draganova в тази тема.

Аз дори се притеснявам за тази госпожа Виолета Драганова и няма да се учудя ако не получи и някакви заплахи в реалният живот от тях и като прочетох статията в 24часа притесненията ами имат резон.
Разбира се това ще е едно безумна грешка ако се случи, за която биха си платили много скъпо.
Както казах в социалното интернет общуване парите нямат никаква стойност, а едва ли някой ще му е все тая ако всички му видят ***
Отговори с цитат
  #36  
Стар 15th March 2014, 12:12
Poli_Kr Poli_Kr не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

В края на месец янури ползавах услугите на клиника Леграно и съм много доволна от резултата. Запълниха ми с филър назолабиалните бръчки и резултата е много добър, дори без да пия толкова количество вода, колкото е необходимо. За първи път си сложих филър и се притеснявах, но сега се чувствам добре и със самочувствие, защото вече дълбоките бръчки ги няма. Аз съм доволна и от отношението, докато чаках за процедурата ме беше страх, но непрекъснато бях наблюдавана и до мен имаше медицинско лице, нещо което е важно за пациента за да се настрои психически, доволна съм и защото ме посъветваха какво е по-добре да ми сложат, за да е по-дълготраен резултата и аз просто се доверих. Нямам никакви странични ефекти, напротив, дори лицето ми придоби еднакъв тен и кожата се подмлади. Пак ще използвам тяхните услуги.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 22nd March 2014, 02:00
avalova avalova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране Обезобразявщи процедури в Леграно

Ето и моят горчив опит в тази "клиника". Отидох там за мезотерапия на околоочен контур. Това беше най-касапската процедура, която бихте могли да си представите. 15 убождания с пистолет започвайки от слъзната бразда и след това по цялото слепоочие. И още 15 от другата страна. Предварително ви мажат с "обезболяващ" крем, който всъщност предполагам че е бил обикновен вазелин от близката аптека, тъй като трябваше да стискам здраво дръжките на леглото за да понеса болката. Накратко, докторчето Чолаков ( а той дори не бил дерматолог, а стоматолог ) се гаври с вас по възможно наи-садисткия начин. В края на процедурата весело ви казва, че приличате на Аватар и ви подава огледало, в което виждате лицето си покрито с многобройни едри подутини, от които тече слуз и кръв. Приликата обаче е по-близка с пъпчив крокодил или крастава жаба. Седмица по-късно, слепоочието ви е покрито с белези, като тези причинени от сериозно акне, а по слъзната ви бразда остават висящи грозни торбички пълни с "коктейла", който ви е инжектирал и който явно не може да се разнесе равномерно под кожата ви. Няма да ми стигнат нервите да коментирам арогантното поведение на този дебил, нито пък да разкажа подробно как безсрамно се подиграваше пред мен и сестрите в приемната на един мъж дошъл за процедура, след като вече го беше вкарал в един от кабинетите. След седмица стрес и опасения, че мога да остана обезобразена доживот, единственото, което имам сили да ви кажа е - БЯГАЙТЕ НАДАЛЕЧЕ ОТ ЛЕГРАНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 10th July 2014, 09:32
Аватара на karamelcheto
karamelcheto karamelcheto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 3
Thumbs down филър

здравейте,
от март месец до сега (юли) си сложих 4 кб. см филър при доктор Адриан ...Мислех си,че проблема е при мен и организмът просто ми го отхвърля...4дни съм надута като муле и на 5тия ден ефекта е 0.Сега като чета вашите коментари осъзнавам,че явно наистина има проблем с това което се поставя в устните и че то въобще не е това,за което ни го представят....Ще ви бъда благодарна ,ако предложите друга клиника ,която да е ок
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18th July 2014, 01:29
Denichka86 Denichka86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 1
Thumbs down

НЕ ходете там - "безименните" филъри, които слагат там траят до 7 дена. Аз лично в рамките на 3 месеца си сложих 3 пъти и все си мислех, че съм сложила малко количество изначално, а не като да нямам опит (от 4 г. имам и поддържам хиалурон). Пратих 2 приятелки и те са разочаровани.
Пари на вятъра са това. По-добре за 300 лв. но да ти стои 1 година.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 20th July 2014, 12:19
Anavii Anavii не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2014
Мнения: 1
Thumbs down

Здравейте, по принцип не пиша във форуми, но в случая не можах да се сдържа и се регистрирах просто за да споделя моя опит с въпросната клиника.
На всеки 6-8 месеца почиствам зъбен камък при един и същ стоматолог. Тя обаче , излезе в майчинство и аз не знаех къде да отида. Ровейки се се из интернет попаднах на ваучер на стойност 15.90, ако не се лъжа. Закупих ваучер и отидох. Зъбния камък ми го почисти д-р Чолаков, като процедура, която обикновено трае 40 мин., той ми я направи за 10мин. и при това и с полирането( air flow).Още там усетих, че никакъв зъбен камък не е махнат, той сякаш премина през всички зъби колкото
да отбие номера и това е. През цялото време ме навиваше за различни процедури като лазерно подмладяване и филъри за устни. Учудих се, защото не знаех , че е собственик, а помислих, че просто персонала е обучен да промотира услугите на клиниката. Все пак ме заинтригува и на рецепцията попитах за цената на контур на устни. Казаха ми 100 лв., което веднага ме притесни, тъй като знам какви са цените на другите места. Все пак поисках да запиша час за консултация и жената от рецепцията ми каза "е защо не пита доктора, сега беше при него". Направо бях в шок. Стори ми се странно стоматолог да ми слага филъри. А по- късно чух, че прави и мезотерапия. Прибрах се проверих в интернет, натъкнах ср на такива статии, че се зарадвах , че бях там само за почистване на зъбен камък.
3-4 месеца по-късно, когато стоматолога, който посещавам ср върна на работа след майчинство ми видя зъбите ме пита " леле колко зъбен камък ти се е насъбрал. Ти мен ли ме чака?"
Страшен абсурд. Моят съвет е да не ходите там за нищо. Макар клиниката да е лъскава и модерна, не е нормално един доктор да слага филъри, да прави лазерно подмладяване, да премахва бенки и да оправя кариеси.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: LegranoмениязафилъриКойпосещавалклиниката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:38.