IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 15th September 2004, 13:43
kittiee
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Има я във всички цветове - има и кестеняво, и черно, и бургунди, и още не знам си какво - струва 1.50 пакетчето, наистина нищо не пише на български нито на опаковката, нито на самото пликче - малко е като матрьошките - докато стигнеш до същността на пликчето /разбирай къната/, трябва да разопаковаш хиляда кутийки и пликчета. Както и да е, аз съм със сравнително дълга коса и използвам 4 пакетчета. В допълнение, когато си приготвяш къната, можеш да си сложиш малко зехтин и карамфил. Въбще, става цяла манжда )) И въпреки че пише да стоиш 30 минути, аз си стоя традиционното 2-3 часа.
Още си имам коса, споко, така че - дерзайте ))
Отговори с цитат
  #12  
Стар 16th September 2004, 09:04
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Не ме питайте от къде знам, но говорите за къната 'eagle' 8)

също така, нека всички дами с много дълги черни коси да ми пуснат по едно лично съобщение с телефона си
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th September 2004, 17:22
Нана
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Наистина е Eagle's,Liophy.Добра ли е?Е,след като ме разкри че съм каносана брюнетка(естествена бургунди) можем да говорим само делово
Отговори с цитат
  #14  
Стар 20th September 2004, 08:37
kittiee
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

А ако имам няколко бели косъма?? Може ли пак да ти пусна
Отговори с цитат
  #15  
Стар 20th October 2004, 17:38
kittie
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Аз ползвам и L'Oreal Casting, Cassis - доста по-ефективно от къната е, няма амоняк, и е супер добър цвят. Пробвайте
Отговори с цитат
  #16  
Стар 20th December 2004, 14:26
liophy
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Ако има 2 бели косъма- това е от мъдрост
Давай си телефона насам 8)
Отговори с цитат
  #17  
Стар 3rd January 2005, 08:06
point
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране За къната Игъл - и за боите.

Хм.. интересно е, че тази къна е предпочитана от много хора. Факт е обаче, че на мен нещо не ми понесе и започна да ми пада косата. Използвах черен цвят от същата.
Вече не я използвам и аз също пробвах на Лореал Кастинг и съм доволна. Хубавото е,че няма амоняк. Но има и още една боя -на Лонда е, която е безамонячна. Може да опиташ с нея.
Като пиша всичко това упоменавам, че е лично мой опит , така че не е казано много да черпиш от същия или да вземеш да се притесниш от факта, че Игъл не е добра къна. Това е само мое мнение и реших да го споделя. При всеки резултатът вероятно е различен. Или по друг начин казано /за Игъл/ - в общият случай къната е много добра, но има редки изключения, при които не се понася - е , едно от тях съм аз. Но това нищо не значи
Отговори с цитат
  #18  
Стар 22nd February 2005, 22:51
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Моля пишете на кирилица. Пробвали ли сте къната АФРОДИТА, българска е и е страхотна от много години само с нея се къносвам. Пробвала съм и Арома но не е добра, няма да повторя повече.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 24th February 2006, 09:32
Krischana Krischana не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Plovdiv
Мнения: 29
По подразбиране

аз се къносвам само с тази индийската, но проблема ми е, че след 2 седмици белите ми косъмчета пак се виждат - а те са вече двайсетина. ако знаете къна, с която не си личат белите косми даже и след 2 месеца кажете. моя естествен цвят си е черен, къносвам се само заради тях
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th March 2006, 17:01
life life не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 3
По подразбиране Re: Растеж на коса!

Здравей!

Темата доста се измести по посока къна, та реших да върна назад малко лентата.
За растеж на косата съм чела, че много добре действа Себорал форте -струва около 2 лв. в аптеките. Научих това от накакъв форум - имаше доста изказвания на доволни от него жени.
Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Растежнакоса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:26.