IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd March 2005, 19:37
Zuzzka
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране Iskam syvetii :(

Iskam speshen syvet. Ne se haresvam iskam das otslabnna, probvah kakvi li ne dieti i razbira se otslabvah, a posle pak si ka4vah.Visoka sym 163 i teja 55, bqh stignala do 52, no ne gi zadyrjah. Spored testa v stranicata idealnoto teglo za men e 51. Sportuvam, pravq uprajneniq, no kato se pogledna otsrani vijdam edin golqm zadnik i bedra. A otpred - normalno, daje slaba. Problema e 4e vsi4ko mi se natrupva na korema i na bedrata otzad. Uprajneniqta koito pravq stqgat bedrata mi edinstveno otpred i otstrani.Molq vi daite mi syvet, za dieta li, za hranene li, za djoging, a syshto i z podhodqshti uprajneniq.Mnogo shte sym vi blagodarna
Отговори с цитат
  #2  
Стар 28th March 2005, 09:18
Tvoq
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране emi..

Zdravei. Zna4i.... az mislq,4e trqbva da zapo4ne6 razdelno hranene.Ne qj sladko,testeno i ne pii gazirano.Sutrin na gladno kogato stane6 pii edna 4a6a topal 4ai,kafe ili moje dori i voda topla (bez Zahar).Uprajneniq.... pravi koremni presi i ti4ai. Qde6 kakvoto qde6 do 18 chasa ve4erta Sled tova ne qj.Mislq,4e tova 6te svar6i rabota. Uspeh i pi6i kakvo e stanalo.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 28th March 2005, 11:40
Zuzzka
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране :)

След всичките тия диети дето пробвах, и аз стигнах до тоя извод че ще трябва да се откажа (искам, не искам) от сладкото и тестените изделия.От 1 седмица съм на тоя принцип, но още не съм намерила време да бягам.За тая една седмица не съм качила нито едно кило и след време може би ще взема да свялам. Мерси за отговора...дано да има явни резултати))
Отговори с цитат
  #4  
Стар 29th March 2005, 19:31
Tvoq
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ...

ami to na tova vreme..nemoje6 da bqga6 navan
Отговори с цитат
  #5  
Стар 29th March 2005, 19:32
Tvoq
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране ...

ami to na tova vreme..nemoje6 da bqga6 navan
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Iskamsyvetii
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:58.