IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th March 2005, 15:49
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране Дева

Ще ги видим ние тия лентчики на Нивеа.
Аз съм много доволна от ексфолииращата ( ама че дума! ) маска на Дева. Струва не повече от 5 лева, зависи къде ще я намерите, прави се по един път в седмицата, не повече, и кожата на лицето става супер!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd May 2005, 16:47
Kurtni
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Тези лентички са добри, вадят без проблем трънчета, но много се отлепят, не знам защо.... трябва да си намокриш малко носа (примерно) и да стоиш с лентичката 15мин... ама се отлепя... Ако се залепи добре - върши работа...
Аз ходя поне веднъж месечно на козметик и съм много доволна, но наистина трябва да попаднеш на точния човек. По принцип не можеш да ме накараш да отида на козметик в козметичен салон, защото там слагат някви събрани от кол и въже... Много са малко истинските козметички... защото зада станеш майстор ... трябва да си работил 10 години като козметик... за това търсете по дърти Моята козметичка е на над 40 години... и доста добре си разбира от работата.. но няма да ви я предлагам , защото не е от София
Отговори с цитат
  #13  
Стар 1st June 2005, 12:26
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

И аз имам проблем с черните точки,особенно на носа.Ходих на козметик,опитах лепенките на Нивея,но не съм доволен.Ако може да кажете някой препарат,с който да ги махна.А ексфолииращата маска на Дева ще ги махне.Благодаря предварително.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 15th June 2005, 14:03
GrOzNoTo^_^PaTe GrOzNoTo^_^PaTe не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 1
По подразбиране

Препоръчвам ви крем "Здраве",смесен с гентамицин на прах и талк(или магнезии).Гентамицина и талка струват около 50 стотинки.Аз от година и половина го ползвам и от пъпките и черните точки почти няма и следа.Излизат ми единствено когато съм неразположена.Тогава слагам за през ноща от крема върху пъпките и на сутринта са погорели!
Успех и на вас
Отговори с цитат
  #15  
Стар 16th June 2005, 12:28
desislava desislava не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 17
По подразбиране

Черните точки се появяват предимно при смесен или мазен тип кожа Има прекомерна секреция на жлезите и се стига до запушване ,моята лекарка ми беше рисувала и обяснявала с часове.Ако лицето не се почисти от тези черни точки,те не само ще избият в пъпки,но и доста ще те загрозят Иди при лекар,дермо козметик да ти изчисти тези черни точки и после след като вечер почистиш лицето с измиващ гел и тоник,намазвай със Skinoren-крем.Последният ппредотвратява избиването на нови черни точки Успех в борбата
Отговори с цитат
  #16  
Стар 18th June 2005, 22:59
Guiness Guiness не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2005
Град: Sofia
Мнения: 21
Изпратете съобщение чрез ICQ до Guiness
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
Niakoi moze li da mi prepora4a dobra kozmeti4ka,koiato NAISTINA da po4istva dobre liceto...???
Препоръчвам ви този козметичен салон в София: www.charmant.bg

Доволна съм от процедурите за почистване на лице. Да, боли при премахването на черните точки, но не остават следи. Работят много професионално.
Успех!
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th July 2005, 22:39
*PRINCES* *PRINCES* не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia City
Мнения: 25
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guiness
Цитирай:
Първоначално написано от Anonymous
Niakoi moze li da mi prepora4a dobra kozmeti4ka,koiato NAISTINA da po4istva dobre liceto...???
Препоръчвам ви този козметичен салон в София: www.charmant.bg

Доволна съм от процедурите за почистване на лице. Да, боли при премахването на черните точки, но не остават следи. Работят много професионално.
Успех!
Ти коя програма ползваш? Разгледах и май ТHAL`ION THALASSO institutе Младежка програма -е за черните точки? И колко процедури трябва да се наперавят, за да се види ефекта. Или се вижда още след първата?
Отговори с цитат
  #18  
Стар 8th July 2005, 21:38
fLEAR fLEAR не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Мнения: 1
По подразбиране

Не са малко хорато който имат този проблем.Единственото което мога да Ви посъветвам : Johnson & Johnson Baby Нямам проблем с тези продукти и ефекта е голям.Не знам за цена, има ли ги няма ли ги,но си заслужава.
Все пак качеството си заслужава цената. Успех на всички !!!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 12th July 2005, 19:31
puhito puhito не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2004
Град: Svoge
Мнения: 89
Изпратете съобщение чрез ICQ до puhito
По подразбиране

Аз също имам черни точки по носа...не са много и почти не се забелязват и се чудя как да се отърва от тях....
Отговори с цитат
  #20  
Стар 12th August 2005, 12:01
Аватара на Favoritkata
Favoritkata Favoritkata не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2005
Град: Пловдив
Мнения: 83
По подразбиране

Здравейте.Исках да попитам някой дали може да ме опъти към някой добър козметик в Пловдив,защото и аз имам този проблем и съм се опитвала да ги махна със сода бикарбонат и крем за бръснене и някакви такива домашно приготвени рецепти,но ефектът е много кратък и като се излезе на по-светло те все още си стоят.Ще се радвам,ако някой ми каже за изпитан от него козметик.Благодаря предварително.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Чернитеточки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:18.