IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 6th October 2010, 13:08
moni_har moni_har не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 8
По подразбиране И моята история

Здравейте,
Аз съм на 27 и след много години пиене на противозъчатъчни (с малки паузи през 2-3 години) реших да ги спра. 3 месеца не ми дойде, като през третия месец започнаха горещи вълни. Гинекологът ми каза да си изследвам хормоните и резултатите бяха много притеснителни - FH над 50, LH над 25. Бях много притеснена, но реших, че независимо какво ми казват лекарите, проблемът е временен. Винаги съм имала много нередовен цикъл. Предписаха ми Дуфастон за 6 месеца. Започнах ги, като на 3-тия месе повторих хормоналните изследвания. Всичко беше в норма! Много ми улекна. Идваше ми нормално докато пиех Дуфастон, но на 6-тия месец ми се появи фоликулярна киста, която се спука сама. В момента не пия Дуфастон и не ми идва отново. И аз мисля да пробвам с крема Moon Rise. Много се надявам да не се върнат горещите вълни и цикълът да ми се нормализира, защото вече мисля за бебе.

Както и да е, от моя личен опит бих посъветвала всички с подобни проблеми да не се задълбочават в изследвания, защото се получава омагьосън кръг, от който няма да излезете. Сигурно ми казаха да си изследвам 100 неща, но аз се ограничих само на хормоните, като мисля вече и тях да не изследвам. Имам чувството, че зад тази фармацефтична идустрия седят много скрити тайни и съм сигурна, че тези противозъчатъчни са виновни за всичко, просто никой не говори открито за истинските им странични ефекти.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 15th October 2010, 09:27
moni_har moni_har не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 8
По подразбиране Добра новина

След 4-тири дни мазане с Moon Rise ми дойде! Трудно ми е да го повярвам. Не знам дали е от кремът, но при моя нередовен цикъл, не виджам друго обяснение. Така че, момичета не се отчайвайте, захвърлете дуфастона и пробвайте с крема.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 7th February 2011, 11:48
desiska desiska не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте и от мен, на мен ми се наложи да пия дуфастон заради непукнали се фоликули,без да ми направят каквито и да е изследвания.Както и да е.Въпросът ми е дали влияе на настроениета?Не знам дали е съвпадение, но от както започнах да го пие коренно ми се промени настроението.Много съм раздразнителна, нервна и постоянно ме избива на рев.Не мога сама да се търпя вече.Случвало ли се е на някоя от вас?
Отговори с цитат
  #54  
Стар 23rd February 2011, 01:21
h4ukova h4ukova не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 1
По подразбиране Здравейте!

Мили момичета, и аз съм минала по вашия път и всичко разказано ми е до болка познато. След като гледах това предаване, вече мисля, че има по-добро решение за нашите проблеми. Аз мисля да опитам.
http://www.youtube.com/watch?v=e-LffJjumwg
http://www.youtube.com/watch?v=xsgpOlz6OPM&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=x8QhK...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=Pdgmr...eature=related
Отговори с цитат
  #55  
Стар 23rd February 2011, 16:17
За Здраве и Красота За Здраве и Красота не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Русе
Мнения: 9
По подразбиране

Не искам и да чуя за това лекарство повече. Сега наблягам на повече натурални терапии и техники и мисля , че ефекта е същия.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 23rd February 2011, 18:13
Аватара на daliq
daliq daliq не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 279
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от За Здраве и Красота
Не искам и да чуя за това лекарство повече. Сега наблягам на повече натурални терапии и техники и мисля , че ефекта е същия.
Това е лудост , ако знаеш изобщо за какво се пие дуфастона никога няма да напишеш такава глупост. Представяте ли си примерно да си регулирате цикъла с натурални терапии и техники, меко казано несериозно
__________________
Един урок се повтаря , докато го научиш ! Живота ще продължава да проверява , дали си го научил!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: хормоналнатерапияDuphaston
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:43.