IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 23rd March 2010, 15:37
Аватара на rina
rina rina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 33
По подразбиране

И аз съм против Дюкан- за лакомията сама съм си виновна, че не направих захранчавето като хората- но от липсата на плодове и тн- дъха ми стана гаден, трябваше нон стоп да имам дъвка или ментов бонбон, плюех кръв винаги,когато си мия зъбите, косата ми стана една.....
Отговори с цитат
  #1022  
Стар 23rd March 2010, 15:38
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Браво, Миниви! Хубавото на тази диета е, че не те лишава от нищо. Иначе ако дълго се лишаваш от някаква храна, после като хапнеш, веднага ти се лепи на задника.
Ринче, внимавай с количествата сладко! Казано е по малко. Въглехидратния ден е гладен. Затова по-добре на обяд хапни спагети или хляб с нещо, нормална порция. Вечерта - сладичко. Лично аз мисля, че е по-добре обратното, но диетата така е замислена. Между другото аз също избягвам спорните храни. Най-много да използвам царевично нишесте по лъжица за сгъстяване. Или малко картофче и шепа острогъз ориз в супата
Отговори с цитат
  #1023  
Стар 23rd March 2010, 15:48
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Чувала съм и за други, на които Дюкан не понася. Редки случаи сте. Мен пък нищо ми няма. И другите момичета в темичката са си OK. Прави сте, поддържам Дюки, защото ми помогна. Защото ми върна тонуса и енергията. Дори болежките в кръста намаляха. Фейса ми светна, въпреки годините. Аз имам ниска кръвна захар и през ден-два правех хипогликемични кризички. Докато бях на Дюкан, 7 месеца не направих ни една. Никога, докато бях на режима, не изпитах глад. За съжаление, при мен нещата с отслабването замряха и така се озовах тук. Даже взе да ми харесва. Таман ще свикна съвсем, и диетата ще свърши. Дано да е успешно
Отговори с цитат
  #1024  
Стар 23rd March 2010, 15:58
delyana delyana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 59
По подразбиране

Дундьо, нали знаеш за великата приказка "По - добре късно, отколкото никога". Разбира се, че колкото по - рано на човек му дойде на акъла, че не трябва да се изпуска, по - добре, ама някой път има едни стечения на обстоятелствата, които не могат да се преодолеят, какво да се прави
petia_britney, Бургас не е това, което беше преди години, за съжаление. Сека е скъп град, без голямо покритие да е такъв. Много е дръпнал назад в последните години. Вместо да се развива покрай туризма, строителството предизвика обратна реакция А аз много харесвах Сливен едно време. За жалост не съм стъпвала там през последните 8 години и не знам какво става в града. Като малка даже имах и тинейджърска любов там
Отговори с цитат
  #1025  
Стар 23rd March 2010, 16:59
Аватара на rina
rina rina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 33
По подразбиране

очертават се 2 и половина дълги и трудни месеца...че и без алкохол на всичкото отгоре
Отговори с цитат
  #1026  
Стар 23rd March 2010, 17:59
Аватара на Ice Cream
Ice Cream Ice Cream не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 569
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rina
очертават се 2 и половина дълги и трудни месеца...че и без алкохол на всичкото отгоре
Защо бре ? :P Чашка бяло винце от време на време може :P То пък не може човек от всичко да се лишава...еее
Отговори с цитат
  #1027  
Стар 23rd March 2010, 18:05
Аватара на rina
rina rina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 33
По подразбиране

ха, аз като не изпия една бутилка вино в кръчмата и после 2-3 големи уискита в дискотеката, по-добре да съм на мин вода цяла вечер....ще ми забравят муцунката толкова време по заведенията
Отговори с цитат
  #1028  
Стар 23rd March 2010, 18:44
Аватара на MandarinaDuck
MandarinaDuck MandarinaDuck не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 170
По подразбиране

Здравейте,момичета!!!!
Поздравявам ви за постигнатите резултати!!
Днес съм плодова и ми е гладно . Изяла съм 2 банана и една круша. Хапнах и 5 фурми. Мисля по-късно ако ми пригладнее много да хапна една краставичка.
Вчера ми беше въглехидатен и честно да ви кажа-го мразя този ден. Изядох 2 пълнозърнести земелчета+малко пастет от маслини, а следобяд 100 гр. бонбони + има едни пълнозърнести соленки с трици-6 бр. от тях.
delyanka, и аз съм от Бургас Радвам се,че сме от един град .
Момичета, какво ви е мнението за пуканките? Хапвате ли ги или ги избягвате?
Отговори с цитат
  #1029  
Стар 23rd March 2010, 19:45
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Дундьо, при мен проблема с Дюкан беше, че сладкото е напълно забранено, което на шестия ден при мен доведе до жестока криза. Аз и тук кризата си е изкарах, но разликата е, че наистина нищо не е забранено и си казах, че ако с този режим не се справя, ще се окаже, че съм си лакомия, което не ми звучи добре. Така че си казах , ако ще по корем да се влача, което си беше почти така, ще се справя, че иначе си е срамота, човек за едното ядене да примира. Пък и у нас мъжът ми пропуши след близо година и аз се обзаложих с него, че ако аз се справя, няма да има оправдания да не спре цигарите. Стимулът си го бива, поне за мен.
Отговори с цитат
  #1030  
Стар 23rd March 2010, 21:53
evita_07 evita_07 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 226
По подразбиране

Здравейте, момичета!Днес ми е въглехидратния и прекалих с храната общо взето:закуска-портокал,обяд-кроасан и сладолед на клечка,вечеря-пица и малко шоколад за десерт. Мразя го този ден!Ще видим вдругиден кантара,как ще реагира.

дундьо ни е обърнала много внимание днес.Благодарим ти!Хубаво е от време на време някой да ни обяснява нещата по този начин и да ни стимулира.
Дюкан предиии година и нещо го правих,но...не че нямаше ефект,а не ми допадна и ми беше трудно.Всеки човек си е индивидуален и се чувства по различен начин в различните диети и режими. Аз прецених,че няма да мога да издържа нужното време и спрях.
__________________
Всяко дълго пътуване започва с една единствена стъпка!!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:07.