IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 1st June 2009, 10:56
Аватара на krista_28
krista_28 krista_28 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Разбира се, нали затова е темичката!
Пу, пу, да не се урочасам, но съм ги заковала тези 53кг. макар и подхлъзванията.
Дори си мисля, че е по-добре това отклоняване понякога, тъкмо малко да ми свикне организма със задържането на тези кг, а и както съм тръгнала за 4 дена по 1кг. поне да свалям- ще ги смъкна максикум за 1 месец и после ще се чудя каква схема да направя за задържане- нали трябва диетата да се изкара докрай, по-добре сега да му поотпускам края и плавно да ги сваля, отколкото после да го отпусна и пак да ги наваксам.
ледено_sЪрце, между какви режими за задържане си се ориентирала? Аз също ще трябва да си направя схема за задържане, но дори си нямам идея кои се водят за такива? Някои след диета задържат с разделно хранене, дали е правилно?
Отговори с цитат
  #52  
Стар 1st June 2009, 11:24
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Аз си мисля, докато правя диетата от време на време да се поотпускам малко, за да може тялото ми да свиква с леки отклонения, защото съм чувала, че е много рисковано след разделно хранене да се върнеш към нормално.
Имам 3кг. още за сваляне - и по един на месец да свалям, да успея да ги бутна за 3 месеца- ще съм много доволна, особено, ако се получи схемата с това тялото ми да свикне с не изцяло режимното хранене и да си ги задържи тея кг.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 1st June 2009, 11:42
Аватара на krista_28
krista_28 krista_28 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 44
По подразбиране

А на мен ми остават още 4 кг. За разделното хранене, лично аз не знам дали изобщо ще мога да му свикна, та затова попитах. Може би наистина от време на време трябва да се поотпускаме малко, за да свикне тялото да задържа, а не само да сваля или качва. Благодаря за отговора!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 1st June 2009, 18:07
Аватара на monita_g
monita_g monita_g не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 456
По подразбиране

Тъй като и аз се замислям да спазвам нещо подобно..искам да попитам знаете ли маслините към кой ден могат да се причислят
Благодаря предварително за отговора
__________________
be yourself ... inspire others
Отговори с цитат
  #55  
Стар 2nd June 2009, 19:08
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

Monita,мислих , мислих и не можах да причисля маслините към никоя група,после се сетих - ами гъбите??? Има храни ,които са неопределими според мен.Не се замисляй толкова, нищо няма да ти стане ,ако хапваш по няколко.Зехтинът е разрешен най-логично и маслините да са.
При мен нещата си вървят нормално.За днес(бобов ден):
зак:ананас
обяд:салата+ориз
межд:1 ябълка(не ми е ясно дали може плодове като межд.)
вечеря:половината от обяда
Чувствам се перфектно, въобще не огладнявам зверски,май това в моята диетка
Как върви при вас?
Отговори с цитат
  #56  
Стар 2nd June 2009, 21:41
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Нещата вървят при мен нормално. Напоследък съм малко по- заета но гледам да се придържам към менютата доколкото е възможно с хранения навън. Нямам кой знае какви проблеми...Вече и аз свикнах и се чувствам много добре с диетата.
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 4th June 2009, 17:17
Аватара на Disaster
Disaster Disaster не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 186
По подразбиране

И на мен са ми проблем храненията отвън.Чудих се във вторник къде да се скрия ,за да си изям приготжения от вкъщи ориз (нооо си го хапнах).Днес съм на плодове(първият ми плодов ден засега), не изпитвам глад.Гадното е,че вечерта трябва да работя и докато се прибера към 2 вечерта ще съм доооста гладна предполагам.Днес отчитам -1 кг.Дано да върви все така ) Bibi,ти се справяш великолепно!!Браво!
Отговори с цитат
  #58  
Стар 6th June 2009, 12:42
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

На плодов ден съм- искам да си призная- а вие, ако искате ме линчувайте- досега само 1-я си плодов съм спазила и то ядох и ядки, а другите пъти все карам по 2-ри въглехидратен- дори още по-ужасяващ.
Днес за закуска хапнах череши, ще ям това и за вечеря, но за обяд хапнах 2 домата- дано не е особено прегрешение- веднъж Биби ми каза, че салатки мога да ям винаги, затова аз да е угодно на самата мен си го асимилирах, че мога и през плодовия.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
Отговори с цитат
  #59  
Стар 6th June 2009, 12:53
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

Ледено и на мен плодовите са ми трудни - гледам и аз уж да ги пазя стриктно но къде успявам къде не Обикновено през плодовите дни вечер поокъквам малко положението но поне не считам прегрешенията за страшни - твоите също не са като гледам тъй че всичко е ок. По-трудни са ми други дни когато трябва да се храня навън но се справям криво ляво засега. Закотвила съм се на 53 в момента
__________________
Животът е като огледало - ако ти му се усмихнеш и той ще ти отговори със същото.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 28th July 2009, 09:58
Аватара на Tinkerbell
Tinkerbell Tinkerbell не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Пловдив
Мнения: 198
По подразбиране

От днес и аз съм с вас
Искам да попитам - КАК ПО ДЯВОЛИТЕ СЕ ПАНИРА КАШКАВАЛ , КАТО ЗА ДИЕТА ?
__________________
There's a skinny woman living deep inside of me,and she is crying to get out...But I can usually shut the bitch up with cookies
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:12.