IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #781  
Стар 4th March 2010, 21:37
Antoaneta0886 Antoaneta0886 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 5
По подразбиране Моля ви!!!

Моля ви, помогнете ми и ми отговорете по-бързо,защото много се притеснявам и искам съвет или да отида на диетолог?Може ли да има обратен ефект тази диета,тъй като съм на 16 и организма ми не се е до оформил...аз мисля,че няма проблем,но мама каза да се поинтересувам,но за мен тялото е много важно!!!
ОТГОВОРЕТЕ МИ МОЛЯ ВИ!!!
Благодаря ви!!!
Отговори с цитат
  #782  
Стар 5th March 2010, 09:45
TSENI_D TSENI_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 54
По подразбиране

ЗДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН. НЕ СЪМ ПИСАЛА 2 ДНИ. ДНЕС МИ Е ЛЮБИМИЯ БЕЛТЪЧЕН ДЕН.ТЪЙ КАТО СЪМ В МЦ НЕ СЪМ СЕ ТЕГЛИЛА ДА ВИДЯ ДАЛИ НАЙ - ПОСЛЕ ИМА РЕЗУЛТАТ, НО СЪМ РЕШИЛА ДА СЕ МЕРЯ ВСЕКИ ПОНЕДЕЛНИК. ТАКА ЩЕ ВИДЯ РЕЗУЛТАТА ПО ОБЕКТИВНО. ИНАЧЕ ДНЕС МИ Е 17 ДЕН ОТ ДИЕТАТА. ЧУВСТВАМ СЕ МНОГО ДОБРЕ.
Отговори с цитат
  #783  
Стар 5th March 2010, 09:50
TSENI_D TSENI_D не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 54
По подразбиране

ЗАКУСИХ С ДВЕ КИВИТА. НА ОБЯД ЩЕ СИ ВЗЕМА ЕДНА АКТИВИЯ И НЯКОЛКО ПАРЧЕНЦА КАШКАВАЛ. ЗА ДОВЕЧЕРА ЩЕ ХАПНА МАЛКО МЕСЦЕ СЪС ЗЕЛЕВА САЛАТА. СПОДЕЛЕТЕ КАКВО ЯДЕТЕ ПРЕЗ БЕЛТЪЧНИЯ ДЕН.
Отговори с цитат
  #784  
Стар 5th March 2010, 13:37
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Здравейте момичета,днес съм на бобови,изядох една царевица на пара и един портокал.Добре дошла на Антоанета Нека и другите да си кажат мнението,според мен всичко зависи от това колко кг си в момента.Ако са много повече от колкото трябва да са за възраста ти,по-добре отиди на диетолог.Ако пък не са чак толкова много,започни режима пробно и ако видиш,че има резултат продължи.Не мисля,че диетата може да има обратен ефект,поне не съм чувала досега за такъв случай.Това е според мен,нека и другите си кажат мнението. Успех и да пишеш!
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #785  
Стар 5th March 2010, 13:45
Аватара на petia_britney
petia_britney petia_britney не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2010
Град: sliven
Мнения: 144
По подразбиране

Деляна,повечето сме така като чакаме МЦ.На мен лично няколко дни преди него започва да ми се яде по много и аз от малка съм си с голям апетит и някой път немога да се овладея.Но откокто съм на тази диета гледам да не прекалявам.Надува ми се корема и ми е тежко като цяло.Тсени,аз за белтъчния ден в повечето случаи ям месо със някъква салата.Правила съм си и яйца на микровълновата и ям и кашкавал(много го обичам).Гледам да е това,което е дадено като примери в диетата.
__________________
http://lines.myjane.ru/rules/316064/weight/65/line.png Обичам моето малко Теди!
Отговори с цитат
  #786  
Стар 5th March 2010, 15:27
evita_07 evita_07 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 226
По подразбиране

Здравейте,сладурани!

Обещах,че вече ще бъда редовна и ето ме.Днес съм на белтъчини,закуска-2мандарини,обяд 2шишчета с малка филия типов хляб( салата нямаше как,в движение бях ),вечерята още незнам,каква ще е-определено неискам шишче.Може би 2яйца с малко сирене и една хубава салата.

Вчера плодовия го изкарах с 1портокал и 3 мандарини,1.5л.вода -не ми се ядеше повече.Тази сутрин кантара е с още 1кг.надолу,но не съм се разписала във WC-то от два дни,затова ще взема две таблетки "Зарсена" и се надявам да свърша голямата работа до довечера.

Антоанета аз не смятам,че има проблем да направиш режима-все пак не е някоя драстична диета.А и не е задължително да спазваш толкова стриктно менютата-ти сама ще усетиш,как действа на организма ти.Това разбира се е моето мнение.Ако решиш да започнеш ти желая успех!
__________________
Всяко дълго пътуване започва с една единствена стъпка!!!
Отговори с цитат
  #787  
Стар 5th March 2010, 17:23
Antoaneta0886 Antoaneta0886 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 5
По подразбиране :)

Мерси за отговорите!Аз вече съм я започнала и съм на плодовия ден и се чувствам добре за сега нищо,че днес на плодовия ден ми е малко трудно и ми се хапва доста,а е 17 часа и незнам как ще издържа,но утре ще си хапна паржолки ,но щом съм започнала няма да се откажа!На 4-тия ден съм и няма разлика още в килограмите,но има време още е много рано.Сега не се сещам,но ако има нещо ще ви пиша задължително и моля ви кажете някоя диета за бобовия ден,защото той ми е най-труден май
А и да ви попитам сутрин след като закуся плод като огладнея преди обяд може ли да хапна от определения ден или до обяд трябва само плодове???
Благодаря ви дами!
Отговори с цитат
  #788  
Стар 5th March 2010, 18:51
minivi minivi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 27
По подразбиране

Здравейте и от мен , момичета. Днес съм на въглехидрати и деня минава както си му е реда. На обед хапнах един варен геврек , а в къщи си приготвих много вкусна паста. Давам рецепта за любителите на италианската кухня. Във вряща и посолена вода сварих за 8 мин. по няколко розички карфиол и броколи, и нарязан на шайби морков. В това време задуших в малко масло половин глава лук и главичка чесън, към тях прибавих нарязани гъби и ги оставих за 5 минути да се задушават. Добавих отцедените зеленчуци, като бульона го запазих. След като бяха готови зеленчуците прибавих лъжица брашно и като си промени цвета долях от бульона и варих докато се сгъсти. Към този сос прибавих сварени талиятели. Желая ви добър апетит , ако решите да пробвате рецептата. Да ви се похваля, че резултати лека-полека се виждат по дрехите. И другото, което ми прави впечатление е , че доста по-малко количество храна ме наяжда, и най-хубавото за мен, че не мисля постоянно за ядене както беше преди. Лека и приятна петък вечер от мен.
Отговори с цитат
  #789  
Стар 6th March 2010, 13:08
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Девойки, много сте занемарили форума. Сега идвама от дюканките, едвам ги изчетох. Вие много рядко пишете. Вече ми се върна компът.
Манито, защо не пробваш да замениш плодовете със салата? Не е същото, но е по-добре от това, което правиш.
Антоанета, нищо ти няма от това, че си на 16 години. А дали има обратен ефект? Миличка, всичко е въпрос на нагласа. Първото, което научих и запомних е, че в света на слабите никой не яде когато, каквото и колкото си поиска. Ако се върнеш към старите хранителни навици, ако преяждаш честичко, ако наблягаш на солети, бисквити, снаксове и чипсове ей тъй, между другото, ако нощем навестяваш хладилника, ако се храниш нормално на закуска, обяд и вечеря, но не броиш междухапванията, ако предпочиташ картофите и пиците пред месото и зеленчуците - да, ще има обратен ефект. Стройните жени само изглежда, че нямат проблеми с теглото си. Просто го следят стриктно и вземат крути мерки при най-малкото покачване.
Отговори с цитат
  #790  
Стар 6th March 2010, 13:34
Аватара на дундьо
дундьо дундьо не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Шумен
Мнения: 826
По подразбиране

Деляна, по въпроса за овесените ядки - аз се въздържам от тях, както и от картофи. Дума няма, че са въглехидратни. Обаче същото важи за ориза и картофите, а те са дадени при бобовите. За ориза стигнах до извод, че става острия, който не пуща скорбяла. Също кафявия. За картофите нямам обяснение и затова просто не ги включвам в менюто си. Най-мразя нещо да не ми е ясно. Аз също съм се питала за овеса и дори за вареното жито. Обаче няма кой да ми отговори достоверно и аз се въздържам от собствени интерпретации като просто не ги ям. Според мен, във въглехидратния ден на обяд се акцентира върху брашняно изделие - макарони, пица. СОЛЕНО! Сладкото е за вечерта в символични количества. Обяснявала съм на съфорумничките, че това е т. нар. енергийна бомба, която ръчка метаболизма напред. В никакъв случай не възприемам въглехидратния ден като ден, в който всяко ядене е със захар. Това е голяма грешка.
Цени, добре дошла! Сигурна ли си, че си стриктна в действителния смисъл на диетата, или само според твоята интерпретация? Така или иначе ще смъкнеш. Пише, че е възможно изведнъж да дръпнеш 5 кила надолу. Зависи дали преди тази диета си била на някаква друга. Тогава естествено резултатите няма да са бързи и високи като на другите. Като съвет от мен - намали количеството на храната. Особено вечер. И никакво ядене извън часовете за обед и вечеря. Също така никакво "дохапване". Имам предвид, когато вече си станала от масата, още само едно залче - нали е от същото, я, значи съм си в режима. Понякога човек си вярва, че всичко е стриктно, но всъщност не е. Особено при младите е в реда на нещата да се самозаблуждават. Може би си чувала колко хора казват, че и да ядат, и да не ядат - все тая, не отслабват. Те такова животно нема. Просто всяка грешна хапка компрометире многодневни усилия. Верно, има хора с по-бърз и по-бавен метаболизам. Затова някои се мъчат по-дълго. А колкото по-дълго се мъчиш, толкова повече нарушения правиш ("незабелязани" от теб самия). И ето ти легендата - "не мога да отслабна" Спокойно, ще свалиш. Само че желязна дисциплина!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникдневнадиета
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:58.