IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #411  
Стар 8th June 2010, 07:57
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Марисабела, сега виждам, че съвсем основателно недоволстваше срещу Е. Георгиев

С лепенките все още не може да се види резултата, но след като ти казваш, че е хубав, значи е така.
Ще чакам да те видя без лепенки

Като гледам снимките ти от преди ринопластиките, разбирам че не съм единствената луда решила да прави ринопластика от свръхсуетност, защото се вижда, че носа ти е бил и преди това симпатичен, но какво да ти говоря на теб, след като аз направих същата глупост

И един съвет, престани да го малтретираш това лице - хубава си!!! Ако продължаваш в този дух, след 10 години ще изглеждаш така
Отговори с цитат
  #412  
Стар 8th June 2010, 09:16
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от emiko
Марисабела, сега виждам, че съвсем основателно недоволстваше срещу Е. Георгиев

С лепенките все още не може да се види резултата, но след като ти казваш, че е хубав, значи е така.
Ще чакам да те видя без лепенки

Като гледам снимките ти от преди ринопластиките, разбирам че не съм единствената луда решила да прави ринопластика от свръхсуетност, защото се вижда, че носа ти е бил и преди това симпатичен, но какво да ти говоря на теб, след като аз направих същата глупост

И един съвет, престани да го малтретираш това лице - хубава си!!! Ако продължаваш в този дух, след 10 години ще изглеждаш така



В деня на изписването си говорих с анестезиоложката,която ме разпита за нефертити.Казах й,че на наместването с местна упойка/венозно/,предвид че съм яла,съм можела да си пукна

Този човек е подложил на риск живота ми,а аз нямам никакво доказателство,че съм била негова пациентка/за което съм си виновна единствено аз/.

Нито аз,нито някой нормален човек не вижда нищо чаровно или симпатично в един нос,приличащ на камба факт.


Лицето си не го малтретирам по никакъв начин,ако имаш предвид пластичните интервенции,то остана единствено да си осъразмеря устата.Незнам това чудовище защо си ми го постнала и какво си е причинило,но нямам намерение да си сменям пола все още
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #413  
Стар 8th June 2010, 10:16
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Не мисля че има вероятност да се стигне до някаква прилика с жената котка...И според мен носа преди изобщо не е бил "симпатичен"
Отговори с цитат
  #414  
Стар 8th June 2010, 10:17
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Това чудовище ако нямаше толкова много пари сега щеше да си е една доста привлекателна жена ама ....При нея вече става въпрос за вманияченост и липса на обич и внимание.Виждам, че Йорданов се е справил с "камбата" Марисабела и съм много щастлива да отбележа още един добър негов резултат.Очаквам и снимки без лепенки и с по-малки отоци.Желая ти бързо възстановяване.Моите отоци са изчезнали напълно, а носът ми все така си "плаче" отново за ремонт, че и с дишането я закъсах с лявата ноздра ( голям майстор се оказа Джамбазов- 1 оправи, 5 развали )
Отговори с цитат
  #415  
Стар 8th June 2010, 10:20
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
И според мен носа преди изобщо не е бил "симпатичен"
ОПРЕДЕЛЕНО.Пък и дори да е бил след като тя самата не се е харесвала ЗНАЧИ НЕ Е.
Отговори с цитат
  #416  
Стар 8th June 2010, 11:49
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

В петък ще махне лепенките грозни и ще пусна нови снимки,тя едната още вчера падна час след като излезнах от кабинета му.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #417  
Стар 8th June 2010, 13:25
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Определено е имало защо да си недоволна от Емил Георгиев. Сега изглежда далеч по-равен носът Чакам и аз да те видя без лепенки, но не ми е ясно каква им е функцията на тия лепенки Не че държат нещо, доста крехки изглеждат.
Отговори с цитат
  #418  
Стар 8th June 2010, 16:22
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Определено е имало защо да си недоволна от Емил Георгиев. Сега изглежда далеч по-равен носът Чакам и аз да те видя без лепенки, но не ми е ясно каква им е функцията на тия лепенки Не че държат нещо, доста крехки изглеждат.
Аз го питах,отговора му беше-да придържат конструкцията
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #419  
Стар 9th June 2010, 14:42
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Честито! Още от сега си личи че ще имаш хубаво носле!
Този Емил Георгиев май не беше обезобразил само теб до колкото се сещам, имаше и други недоволни.
Отговори с цитат
  #420  
Стар 9th June 2010, 14:45
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

http://media.snimka.bg/6213/018680603.jpg

на тази снимка обаче изглежда добре, дори и преди втората ринопластика
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:20.