IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 19th September 2008, 09:47
angels86 angels86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 26
По подразбиране

Имам 3 чифта чехли от Дарис,които това лято спуках от носене и им няма нищо,е не са като нови, ама след толкова носене според мен си е нормално.Имат много готини модели и са на нормални цени,единственото което не ми харесва е че са доста разпространени вече!
Отговори с цитат
  #52  
Стар 31st October 2008, 10:42
Аватара на Benti
Benti Benti не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 156
По подразбиране

Харесвала съм си обувки от там като модели, но не съм купувала. Цените им са високи спрямо качеството. Обикнах една чанта от пръв поглед, но беше за скромната сума от 205лв И на челно място надпис Daris. Ако ще давам такива пари за чанта, нека поне пише нещо друго
Отговори с цитат
  #53  
Стар 31st October 2008, 11:09
Mishelin Mishelin не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 309
По подразбиране

И мен ме дразни тази емблема тяхна...Ама, понякога обръщам чантата и готово...
Отговори с цитат
  #54  
Стар 31st October 2008, 11:35
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Сега прегледах обувките си и установих, че и аз имам обувки на Дарис!!! Но не съм ги носила много, защото са на много висок ток, а аз предпочитам съвсем равните обувки. Но иначе като модел са много хубави, а като цена в сравнение с другите обувки, които ми харесват, са направо евтини! :P
Отговори с цитат
  #55  
Стар 5th November 2008, 17:26
Аватара на Lilitha
Lilitha Lilitha не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 4
По подразбиране

Имам няколко чифта от Дарис, но определено за тези пари си намирам къде къде по-здрави обувки.
Имам 3 чифта сандали и 2 чифта обувки. Едните обувки не съм ги слагала, а другите два или три пъти носих. Сандалките си ги сурках лятото, но и трите ги носих по два пъти да ми ги лепят. Мразя се като си купувам неща само, защото ми харесват много на външен вид и не мисля за качеството.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 21st November 2008, 12:13
snejinkata snejinkata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 241
По подразбиране

Имам няколко чифта от Дарис. Истината е, че като модели наистина са интересни. Просто като влезна в магазина (за Пловдив) става въпрос, знам, че ще си харесам нещо. Просто много ми допадат като стил. Обаче не са особено качествени! Сега в началото на зимата си взех ботички от там и още на 3 тото обуване ми паднаха капачките, да не говоря, че се разлепиха и отпред. Така, че бих казала, че като качество има още какво да се желае определено!!
Отговори с цитат
  #57  
Стар 12th August 2009, 08:21
fenka_pl fenka_pl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 2
По подразбиране

в Пловдив сега имат намаление на летни модели. Имаше по 10,15 и 20лв. Много добри неща, това, което съм си купувала е здраво. Може да имам късмет, а може би просто успявам да подбера обувките за това, за което ще ги ползвам. Имам едни с 12см ток. Е, сигурна съм че ако ги нося по цял ден 1 месец ще станат на нищо, но краката ми също няма да го понесат . Казвам това защото съм свидетел как моя приятелка си купи строго "fashion" модел и се чудеше защо като ги носи по цял ден после я болят краката. "Ежедневните" модели на Дарис поне засега не са ми създавали никакви проблеми.
Отговори с цитат
  #58  
Стар 12th August 2009, 10:13
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Мен много ми харесват някои от моделите им, имам вкъщи дори няколко техни чифта Единственото, което не ме кефи,е че имат или модели на 12 см ток или равни, всичко кактово е що годе средно положение не ми харесва като модел.
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 12th August 2009, 13:19
Аватара на Gia
Gia Gia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София/Варна
Мнения: 715
По подразбиране

Досега не ми са се разлепвали, но ми направи впечатление, зимата, че кожата им не побеляваше както на всички други ботуши, което аз си го обясних, че е обработена добре, да не пропуска.
Съгласна съм, че чантите (аз си харесах за около 300+), можеше да имат поне по-малко лого, то направо смешно.
__________________
Love knows no reasons... Love defies all reasons, love has no eyes. But love is not blind. Love sees but doesn't mind.
Отговори с цитат
  #60  
Стар 13th August 2009, 08:46
danas danas не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 1 124
По подразбиране

ее не пише диор или шанел но пък са страшно качествени
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дарисобувки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:01.