IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 10th May 2007, 09:38
desitta desitta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 311
По подразбиране

а къде мога да отида да ми изследват бенките, преди да ги махна
Отговори с цитат
  #72  
Стар 10th May 2007, 09:53
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

В Онкологията според мен най-добре А и направо могат там да ти ги махнат.
Отговори с цитат
  #73  
Стар 10th May 2007, 10:22
voyager voyager не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 20
По подразбиране

На мен ми махнаха бемка преди 2 месеца. Докторът работеше към онкологията във Варна.Първо ме прегледа и каза че не е опасна, след това я оперира и за всеки случай я изпрати за изследване което е рутинно и са задължени да направят.Ако се окаже проблематична се повтаря операцията като се издълбава около 1 см за да се премахне мастната тъкан.До нея стигали "корените" на бемката-когато те се премахнат вече не е опасно,но това го правят само ако изследванията не са добре за да не остава голям белег.при мен не беше и сега имам само леко белече с големина на изгорено от цигара
Отговори с цитат
  #74  
Стар 10th May 2007, 11:21
diastemma diastemma не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 1 239
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от junglegirl
Ама след като е изгорено вече,какво ще пращат за хистологично изследване?! А масово по козметичните салони ги горят без предварително направено такова.
Никак. Просто поемат риск.

Цитирай:
Първоначално написано от desitta
а къде мога да отида да ми изследват бенките, преди да ги махна
Най-добре след като ги махнат (това е обичайната практика). Изследват се във всяка хистологична лаборатория, такива има в големите болници, а има и частни.

Voygaer всичко много точно е описал(а)
__________________
diable blond/ange blond
Отговори с цитат
  #75  
Стар 26th May 2008, 20:10
kklara kklara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте!
Искам да попитам за отзиви от студио "ПИКАСО"-София.Сега имат промоция-отстраняване на 20 бемки-350 лв,има и за по-малко оферти де!Та мисълта ми ,ако някойе ходил там и има впечетлени да сподели!Правят ли изследвания ,какви са бемките и т.н.
Отговори с цитат
  #76  
Стар 6th June 2008, 16:56
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

kklara,
А за какъв точно вид бенки става на въпрос в тази промоция? дали промото е за невуси, или фиброни? Има разлика м/у двете. Ако е за фиброни и тук там някой невус то тогава цената ми се вижда доста скъпа....цената за отстраняване на 1 бр фиброн варира под 10 лв. от м/у 5 и 10 лв.
Отговори с цитат
  #77  
Стар 11th June 2008, 14:44
kati_25 kati_25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 60
По подразбиране

А имате ли някакви отзиви за д-р Николай Георгиев - пластичен, за отстраняване на бенки.
Отговори с цитат
  #78  
Стар 24th June 2008, 21:14
kati_25 kati_25 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 60
По подразбиране

За отстраняване на бенки при Н.Георгиев мога да кажа че е добър от личен опит знам.
Отговори с цитат
  #79  
Стар 25th November 2008, 15:14
petar87 petar87 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте

И аз вчера си премахнах няколко бенки при Д-р Илиев (по мое мнение много добър специалист по дерматология и дерматохирургия). Кабинетът му е в Лозенец, а това е сайта - driliev.com. Премахването става по безкръвен начин.
Това е от мен

Поздрави
Отговори с цитат
  #80  
Стар 18th March 2009, 05:19
Аватара на ncnp
ncnp ncnp не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 267
По подразбиране

Здравеите, на всички и от мен. Та значи изчетох всички мнения по темата, тъй като съм заинтересован, снабдих се с много информация като цяло за хирурзи, усложнения, начин на премахване и т.н. Но точно това, което ме интересува в моят случай не можах да го разбера и да реша как да процедирам, тъй като явно за всеки си е индивидуално(или аз просто не съм чел внимателно ). И така директно ще ви вкарам в моята ситуация. В областта на лицето имам около десетина (не съм ги броил) черни точки не много големи и една, която е с лек релеф и тъмно кафява на цвят, тя също не е голяма. Имам желанието да ги премахна, но от толкова много мнения не мога да взема решение, кой е най-добрия варянт за действие при мен. Много бих се радвал ако успеете да ме насочите в правилната посока за случая...
__________________
Да обичаш себе си , означава да си влюбен до края на живота си!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненабемки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:55.