IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 11th November 2008, 21:55
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

На мен ми е обяснявано , че след време трябва да си раздвижвам блокираните мускули за да могат да поддържат тъканите .
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19th January 2009, 11:15
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране Re: Ботокс

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Какво мислите по въпроса с ботокс- а, дали ранното започване с него предодвратява появата на бръчки?
Ще умра от смях!!! Ботоксът не предотвратява появата на бръчки.
Момичета, аз съм почти на 28 и много съм се замислила За ботокс. Само че четох, че наистина предотвратява появата и задълбочаването на вече съществуващи бръчки и според мен има логика. Бръчките се появяват от постоянното свиване на мускулите + намаляването на еластичността на кожата с годините. Та когато мускулите са блокирани и не се свиват следователно и появата на бръчките се задържа малко във времето. Отивам да ровя и за други темички
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th January 2009, 13:56
gaby1704 gaby1704 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Аз си сложих ботокс преди 4 месеца и съм много доволна. ще повторя като отмине ефекта.
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th January 2009, 17:18
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

Габи, моля те, пиши каква е болката. В кои зони си постави?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th January 2009, 09:16
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

.
Цитирай:
Първоначално написано от gaby1704
Аз си сложих ботокс преди 4 месеца и съм много доволна. ще повторя като отмине ефекта.
А.кога се счита за минаване на ефекта, в смисъл трябва ли да се чака бръчките да станат на състоянието което са били преди поставянето на ботокса,защото моето чело при повдигане на веждите започна леко да се показват . След поставянето му на 02.10.2008 г.беше мн.добре,
трябва ли да чакам бръчките да станат такива каквито бяха и тогава да повторя или може преди да са се появили отново, не искам пак да се сбръчквам.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 20th January 2009, 13:42
gaby1704 gaby1704 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 51
По подразбиране

Сложих си между веждите и на бръчиците около очите. Не боли кой знае колко
На мен докторката ми каза, че трябвя дя отмине ефекта, след това се слага пак. Между другото Ина, и аз се боцнах началото на октомври, и се вижда вече леко отпускане на мускулите. Но мисля да изчакам още месец или два.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st January 2009, 09:21
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

И аз така съм решила,пък то и лекаря каза след 6 месеца , от октомври до април са 6 ,и се надявам до тогава да не се върнат на предишното си състояние .И аз слагах,чело,пачи крал и м/у вежди,мн.хубаво стана.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 25th January 2009, 14:05
Аватара на Aset
Aset Aset не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 1 206
По подразбиране

А иглата доста ли се забива, т.е. по дължина и при изваждането се пуска по мъничко разтвор през зоните, в които минава или се боде на "плитко", в няколко зони. Мислите ли, че е възможно в зоната около очите /все пак е с много тънка кожа/ да се засегне нещо с иглата, за стане оток или белег, нещо такова?
__________________
Искам да съм мъничък вълшебник,
за да мога с пръчица в ръка
да създам магически учебник,
който се нарича "Доброта"!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 27th January 2009, 13:37
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Aset
А иглата доста ли се забива, т.е. по дължина и при изваждането се пуска по мъничко разтвор през зоните, в които минава или се боде на "плитко", в няколко зони. Мислите ли, че е възможно в зоната около очите /все пак е с много тънка кожа/ да се засегне нещо с иглата, за стане оток или белег, нещо такова?
Нямам представа за горенаписания въпрос, за зоната около очите бе мн.добре и нямаше нито оток или белег,на челото непосредствено след "дупченето" се зачервява както ,когато се ободеш с игла,но на сутринта няма вече никакви следи.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 10th February 2009, 11:14
kokona_ kokona_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Мнения: 5
По подразбиране

ina79d,моля те за координати - къде направи тази манипулация,колко време трае процедурата и колко струва?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ботокс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:16.