IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 23rd April 2009, 20:47
magmagi magmagi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 8
По подразбиране

Вчера бях на консултация при д-р Денкова-ще започвам няколко процедури,
много доволна останах,
клиниката е супер, а тя е страхотен специалист
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th May 2009, 11:48
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

Да споделя, преди една седмица ми направи и долната "скулптра".
Чувствам се добре имайки предвид ,че увисването от двете страни на брадичката още сега се изглади , и тя каза ,че напред във времето ще става още по добре и за назолабиалните и дребните бръчки.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15th May 2009, 13:06
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Ина, а с времето горната "скулптра" даде ли добър резултат, виждаш ли промяна и заслужава ли си, според теб?
Отговори с цитат
  #34  
Стар 16th May 2009, 09:16
ina79d ina79d не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 233
По подразбиране

[quote="emiko"]Ина, а с времето горната "скулптра" даде ли добър резултат, виждаш ли промяна и заслужава ли си, според теб?[/quote

Моят проблем е долната част на лицето ,защото на горната част имам операция на долен клепач и там кожата която бе на хармоника около очите е изрязана .
На първата консулт. при Денкова тя ми показа и едно хлътване на мастна тъкан- от възрастта- под очите близо до двете страни на носа , което аз въобще не бях забелязала, но специалистта като те погледне веднага ти вижда "кусурите".

Сега там ми е попълнено, общо имам попълване на хлътналостите на лицето
(на стари снимки като се видя и преди блефаропластиката -ау... около очите хармоника , при усмивка стигащи бръчки до средата на лицето , едни хлътвания, от там висене на цялото лице), след блефаропластиката под очите сега имам само една бр. (малко май там ми е "пришито") видима сутрин и до вечерта се "самоопъва", но до следобяд ми стой, но това няма връзка с скулптрата, а с шева на хирурга.

От скулптрата за увисването на брадичката направо съм възхитена , как се заобли и опъна ( това ми беше мн. смущаващ недостатък) сега чакам на брадата дребните и назолабиалните бръчки да се опъват все повече, на брадата като ми слагаше каза , че се поставя по кръстосан метод.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 16th May 2009, 09:44
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

А долния клепач при Динев ли го прави или аз нещо бъркам?
Отговори с цитат
  #36  
Стар 16th May 2009, 09:47
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Ина79, понеже те имам за полу-експерт вече в лицевата област, какво би препоръчала за запълвани на вертикални бръчици в долната част на бузите, където кожата се е поотпуснала с времето...?
Отговори с цитат
  #37  
Стар 16th May 2009, 09:52
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Майка ми си прави при нея с онзи апарат Алума на лицето някакви процедури.Лекарката е голяма сладурана много свестен човек и аз ходих на някакви консултации при нея. Но относно резултатата от процедурата какво да ви кажа- той е нулев.
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th May 2009, 16:57
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Patety, аз си правих Алума март миналата година. Видимия резултат го усетих (в огледалото) от месец май нататък - и още ми държи... Кожата стана по-жива, по-стегната, по-свежа: все едно светна. Ако сте очаквали алумата да махне бръчките, това едва ли ще се случи, за тях си има пълнители.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 18th May 2009, 11:15
Аватара на Patety
Patety Patety не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Мнения: 335
По подразбиране

Ами на майка ми и бяха препоръчали терапията с Алума, защото кожата и е ужасно суха. Мина я- и няма резултат.
__________________
Forgive me my nonsense, as I also forgive the nonsense of those that think they talk sense.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 18th May 2009, 12:45
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Кой й е обещал по-добро хидратиране от Алума? Алумата стимулира собственото ти производство на колаген, а не подпомага хидратацията на кожата. Аз съм с много суха чувствителна кожа, без крем ставам на червени петна от сухота, и си ползвам редовно Shiseido Benefiance - тоник, серум и хидратиращ дневен крем и си нямам никакви проблеми.

За вътрешно хидратиране хиалуроновата киселина ще й свърши много повече работа, а се постига с Restylane Vital.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: КозметичнадерматологияДенковаилиТачева
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:37.