IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3111  
Стар 29th June 2015, 13:38
traqni traqni не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2015
Мнения: 49
По подразбиране

Мимичета на два месеца сьм от операцията гьрдите ми са еднакви но ме притеснява факта че белезите не са скрити на гьнката а са по надолу и се виждат което мн.ме дразни.Някой имал ли е такьв проблем...и дали ще се качат и няма да се виждат или така ще останат?
Отговори с цитат
  #3112  
Стар 29th June 2015, 16:07
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

titi1 Да предполагам че няма общо с мамото ама ме е яд че така се слуяват нещата . Ако разреза на едната не се виждаше така гадно може би не бих се подложила както е било при теб, но отделно една каамара пари избираш уж сумати време доки и накрая доки това каза за "джоба е направен по-нагоре " ....е да де викам ама аз не съм го направила така дет се вика. За малко и няма проблем вика ще го дръпнем надолу,

Kanari незнам дали се заплаща идея нямам хия не питах разбрахме се да ида на консултация на 8 месеца не на 6 да изяакам ако спадне, засега няма нишан да стане минаха 2 месеца от како бях при доки.
дано стане .......а относно кой е виновен какво да кажа всеки е ж ръцете на хирурга си според мен нали затова те чертаят затова ходиш на консултации ...незнам

Тraqni всъщност при мен едната е така рзреза е под гърдата в гънката и не се вижда, но при другата която има разлика и е по нависоко разреза е отдолу един пръст под гърдата и се вижда ужасно
Отговори с цитат
  #3113  
Стар 29th June 2015, 21:46
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Неискам да те отчайвам....но няма да слезе сама.
Не се ядосвай, станалото станало...
аз отдавна съм свикнала да приемам нещата по-спокойно.

А при теб важното е, че са напълно поправими.
Само си представи кви гадости има на тоя свят. Бял кахър е това твоето
Отговори с цитат
  #3114  
Стар 29th June 2015, 22:36
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Неискам да те отчайвам....но няма да слезе сама.
Не се ядосвай, станалото станало...
аз отдавна съм свикнала да приемам нещата по-спокойно.

А при теб важното е, че са напълно поправими.
Само си представи кви гадости има на тоя свят. Бял кахър е това твоето
Права си
Отговори с цитат
  #3115  
Стар 29th June 2015, 22:37
Аватара на gakj
gakj gakj не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 58
По подразбиране

А да попитам с какво ги мажете проклетите белези поне да не се виждат така ?
Отговори с цитат
  #3116  
Стар 30th June 2015, 09:39
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

С каквото и да ги мажеш, ако не са релефни няма да се заличат. Белегът си е белег.
Отговори с цитат
  #3117  
Стар 30th June 2015, 11:24
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от VValery Виж мнението
Благодаря, lily.ana
Хъм, странно.......... Аз в интерес на истината не съм питала специално, може ли танци, може ли фитнес, може ли, може ли........... Просто на листа с инструкциите пишеше, че всякакъв спорт и фитнес е разрешен месец и половина след операцията, а и при прегледа ми каза, че вече може всичко, та не съм питала изрично. Така или иначе големият ми "зор" беше да се върна по-скоро към танците. За фитнеса не мие било толкова важно веднага, но сега като го започнах се зачудих. Надявам се, че не съм направила беля за 2те тренировки на горна част през последните 2 седмици.
Няма да тренирам гърди вече, ще си пазя инвестицията
Здравей VValery. И аз съм с ипланти от април и на мен док ми каза че месец след операцията мога да се върна към фитнеса и упражненията. От един месец вече ходя редовно на фитнес като започнах по полека но до сега не съм пробвала да работя за гърди, защото и мен малко ме е страх.Като теб не ме боли но ми е странно. Аз посещавам и различни курсове където се скача и след такива упражнения леко ме наболява едната гърда но да другият ден вече всичко е отминало. За сега нямам проблеми, надявам се и за в бъдеще. Мисля че ти сама можеш да усетиш до каква степен можеш да се напрягаш.
Отговори с цитат
  #3118  
Стар 30th June 2015, 11:27
Аватара на Josefinka
Josefinka Josefinka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 185
По подразбиране

kanari ти ли беше с кръгли импланти? Питам, защото аз съм с кръгли и сега като спада оттока нещо взеха да ми се струват като две топки. Понякога ми харесват понякога не, вече не знам какво да мисля. Може би трябваше да настоявам за анатомични
Отговори с цитат
  #3119  
Стар 30th June 2015, 13:49
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

Да се изкажа по 3 въпроса- че ми се е отворила лека почивка.

Относно натоварването, макар, че вече мн.кратно сме коментирали, проблемът не е само дали ще ти се прее... мускула при напрягане, при скачане, друсане ит.н., действия, които засилват гравитацията, има опасност да ти се разшири джоба, да ти се разместят имплантите идруги тъпотии. Независимо дали чувстваш или не дискомфорт. Това преди 6 мес. го тръдяха повечето лекари, не знам какво им става сега. Ама както и да е. Всеки си решава.

За белезите: проклетите фирми спряха вноса и производството на всички мазила, освен дерматикса, който аз упорито отказвам да купя за 70 лв. и то без УВ защита.
Намерих по продавалника от една много мила жена, останала половин тубичка Зерадерм и го купих-с УВ за морето, понеже на мен за под мишниците ми е важно. Къткам си го като имане.
Иначе почнах да мажа с контрактубекс, което си е вятър, ма и хирургът ми каза-квото щеш си вземи, те ще изчезнат с времето от само себе си. Моите не са релефни май и вече изглеждат почти като гънка на мишницата, да не кажа, че не се забелязват. Трябва скоро да ги снимам. Ако пък ми бяха под гърдата грам нямаше да ми дреме. ма то щото аз на никого не се показвам и на море с децата не се пека и без горнище, та би ми било все тая.
Жосефинка, с кръгли съм,да, ми... по мое мнение, а и според момичетата, дет ме попиват непрекъснато, откак се направих, изгл. естествено, не знам, не ми седят като топки. Трябва скоро да се снимам, че отдавна не съм, и ще ти покажа. даже вчера се гледах и мисля, че са намалили обем (демек всички отоци и т.н. са изчезнали), и се доближават до реални. Макар че сега като бях на плажа, една колежка като ме видя, вика- аааааааа, е това ако не е силикон, евала
Отговори с цитат
  #3120  
Стар 30th June 2015, 13:54
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Канари, само да вметна, че слънцезащитата след отваряне бързо изветрява, много е важно кога е отворена тубичката, така че не се доверявай напълно, отгоре си ги мажи с друг слънцезащитен белезите
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:38.