IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3171  
Стар 17th July 2015, 08:51
Аватара на chance123456
chance123456 chance123456 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 13
По подразбиране

Аааа не, чашките са важни винаги! За уиски, ракия ....
Отговори с цитат
  #3172  
Стар 17th July 2015, 09:09
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

аз отивам след 2 седмици. тръпна вече. но от чаши не пия. харесвам само от бутилки. това проблем ли ще е? Напоследък и сутиенени чашки не използвам-то било много яко бе! цял живот съм го пропуснала това-20 г. съм се задушавала с тия дунапрени, егати...
за мен 455 кубици са много над моята психологическа. и още никой не ми се е показал да видя как изглеждат подобни кубици. за мен 350 минаваха психологическата, пък да не говорим нагоре, ама аз съм минималист явно
Аз докато се ориентирах в мерките след операцията пробвах да се натиквам в б тъпо и упорито, докато моите дружки не ме светнаха да не се пъна, щот е смешно Та ся си знам- винаги Ц, без никакви подплънки и е ок. иначе със не е ок пак...то като цяло подплънките не са ми ок,де ...
Иначе нали по предварителните прегледи ви показват някакви сутиени ала бала, импланти, как ще изглежда...при мен нямаше такива неща-ама не съм и искала де. казах- искам 250, той вика- не!за теб 325. и тъй. много правилна преценка направи човекът, ама и аз му вярвах де, и можех да му се доверя.
Отговори с цитат
  #3173  
Стар 20th July 2015, 13:25
Karina0905 Karina0905 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Момичетааа, искам и аз да се присъединя към вас!
След почти година пасивно четене искам да благодаря на всички, престраших се и вече съм в клуба!
Вече 5 дни минаха от операцията и добре, че бяхте вие, че при цялото скърцане, бълбукане и шумолене, вече щях да си помисля, че пришълецът се опитва да излезе от мен.
Док е ИС, ако някой нещо друго го интересува да пита, аз се абонирам за консултации в процеса на възстановяване
Отговори с цитат
  #3174  
Стар 20th July 2015, 14:12
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Отговори с цитат
  #3175  
Стар 20th July 2015, 21:36
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

никой друг ли няма проблем със зърната като мен?
Отговори с цитат
  #3176  
Стар 21st July 2015, 08:01
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Всички го имаме, но не го отчитаме като проблем
Отговори с цитат
  #3177  
Стар 21st July 2015, 08:20
Karina0905 Karina0905 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Madhouse, моя приятелка също много се дразни на стърчащите зърна, купува си силиконови лепенки за зърна за многократна употреба, на нея й вършат чудесна работа, нещо от сорта на 12-15лв., провери в някоя аптека или online.
Отговори с цитат
  #3178  
Стар 21st July 2015, 08:38
Аватара на kanari
kanari kanari не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 159
По подразбиране

тези лепки за зърната ги има в H&M също. аз в събота лично свърших тая работа с тиксо.
Отговори с цитат
  #3179  
Стар 21st July 2015, 09:15
madhouse madhouse не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2013
Мнения: 26
По подразбиране

Благодаря много момичета. За момент си помислих, че не е нормално, тъй като питах една позната и при нея такова нещо няма, а и никой тук не отговори освен kanari. Пък така искам да се отърва от сутиена, най-вече в тези неистови жеги.
Отговори с цитат
  #3180  
Стар 21st July 2015, 10:00
Karina0905 Karina0905 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 7
По подразбиране

Kanari, луда работа си ти, хахахааа, на х ли ги лепна, много яка идея за спешни случаи!!

Искам да се оплача, вчера за пръв път се видях в огледалото без спортния сутиен, знам, че има отоци, ама нещо много сплескани ми се струват, постоянно ме гложди мисълта, че има нещо асиметрично и криво, зърната са на една линия поне, но за гънка в долната част и дума не може да става, едни натопорчени седят, дано някой да ме разбира! Кога горе долу започват да приличат на гърди ?
Нищо не ме боли, но по някое време през нощта, от спането по гръб получавам някакво схващане или контрахиране на гръдния мускул и няма мърдане, имам чувството, че ще се скъса някое мускулно влакно. Естествено защо да не вдигна мъжа ми, че да се чуди какво да ме прави в 4 am, така и така не може да ми помогне, но защо пък да спи, докато аз се мъча
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:45.