IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1021  
Стар 3rd October 2013, 21:26
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Благодаря ви за отговорите, изясни ми се положението - седмица. Както си го представях.
Днес си насрочих операцията за 4ти ноември... Всъщност се чувствам доста странно. Хем е нещо, което винаги съм искала, хем малко ме стресира мисълта, че е за цял живот, че ще е чуждо тяло, че може да не се харесам, че е лягане под ножа без реално да се налага.
Приятелят ми ме подкрепя много, майка ми също, близките приятели и те и въпреки това аз не съм супер ентусиазирана, като някои от вас тук, както съм чела..

Вие имали ли сте колебания преди операцията?
Отговори с цитат
  #1022  
Стар 3rd October 2013, 21:42
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ma_nda_rinka Виж мнението
Благодаря ви за отговорите, изясни ми се положението - седмица. Както си го представях.
Днес си насрочих операцията за 4ти ноември... Всъщност се чувствам доста странно. Хем е нещо, което винаги съм искала, хем малко ме стресира мисълта, че е за цял живот, че ще е чуждо тяло, че може да не се харесам, че е лягане под ножа без реално да се налага.
Приятелят ми ме подкрепя много, майка ми също, близките приятели и те и въпреки това аз не съм супер ентусиазирана, като някои от вас тук, както съм чела..

Вие имали ли сте колебания преди операцията?
Аз лично не съм имала никакви колебания и какпка страх също , толкова силно съм го искала , че имам чувството , че това силно желание дори повлия и на бързаото ми възстановяване ... Веднага след като излезнах от клиниката вече бях на работа / не е свързана с физически натоварвания/, луда работа но факт , на 11 ден след мамото се събудих по корем , а на третата седмица вече тренирах във фитнеса , нещото за което съжалявам е , че не съм го направила по-раноо , а съм живяла с този компекс дълги години ... Успех!!!
Отговори с цитат
  #1023  
Стар 4th October 2013, 08:46
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ma_nda_rinka Виж мнението
Вие имали ли сте колебания преди операцията?
Аз също не съм била ентусиазирана. Но знаех, че много го искам. Аз по принцип съм си такава - винаги ми се ще да се откажа от нещото, което предстои. Само че знам, че после ще съжалявам и затова - право напред и никакво отказване. Освен това синът ти е голям, това е голямо предимство.
Отговори с цитат
  #1024  
Стар 4th October 2013, 09:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

О аз бях супер ентусиазирана. Това беше моя дългогодишна голяма мечта. В деня на операцията отидох с такова желание и една голяма нетърпелива усмивка, че доктора и сестрите там се учудиха, защото са свикнали пациентките да се страхуват от операцията. Не съжалявам нито миг и даже пак бих го направила.
Отговори с цитат
  #1025  
Стар 4th October 2013, 18:58
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Аз си признавам, че ме беше страх, и то много ... Бях готова да се откажа малко преди операцията. Не толкова страх от самата операция, а дали резултата след това ще ми хареса.
А също съм го искала много дълго време, не е като да съм го решила набързо
Отговори с цитат
  #1026  
Стар 5th October 2013, 18:50
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Аз не бях интусиазирана. Никак.

Знаех, че трябва да го направя, по ред причини. Някои чисто професионални. Разбира се , и комплекси от личен характер.

Но мечта не ми е било. И въобще не бях обзета от радостно вълнение...

Но пък се оказа едно от най-хубавите неща, които съм правила по себе си. До този момент. Да чукна на дърво да нямам проблеми в бъдеще.

За чуждото тяло - не се притеснявай. Спираш да го мислиш/усещаш на 4ти месец.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #1027  
Стар 6th October 2013, 20:44
ma_nda_rinka ma_nda_rinka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 33
По подразбиране

Мен всъщност не ме е страх от самата операция, по-скоро се чудя имам ли нужда от подобно нещо, защото се харесвам и такава - без цици, особено лява )
В същото време доста мислих през уикенда и нямам търпение да дойде операцията и да се сдобия с по-женствени форми. Както сигурно някои от вас знаят, влизането в магазин за бельо може да бъде истински кошмар. Нямам търпение да притежавам нормален сутиен и на всичкото отгоре той да ми стои добре.. )
Притеснявам се да не са прекалено големи, но реших да се доверя на И Стоянов, след като изчетох сума ти мнения, че преценката му е на практика безгрешна... Той заяви, че няма смисъл да ми слага по-малко от 410 cc, защото няма да ми личат. А този размер направо ме втрещи, аз очаквах някъде към триста и нещо.. Вярно че съм висока - 176 см, слаба и с на практика отсъствие на собствена тъкан, но чак пък 410.. И то с extra full проекция. Но в крайна сметка той каза, че крайния резулат ще е чашка С и то непълно, каквото и да означава това...
Така де, исках само да кажа - благодаря ви, че сте отсреща и има на кого човек да каже тези неща )
Отговори с цитат
  #1028  
Стар 6th October 2013, 21:14
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ma_nda_rinka Виж мнението
Мен всъщност не ме е страх от самата операция, по-скоро се чудя имам ли нужда от подобно нещо, защото се харесвам и такава - без цици, особено лява )
В същото време доста мислих през уикенда и нямам търпение да дойде операцията и да се сдобия с по-женствени форми. Както сигурно някои от вас знаят, влизането в магазин за бельо може да бъде истински кошмар. Нямам търпение да притежавам нормален сутиен и на всичкото отгоре той да ми стои добре.. )
Притеснявам се да не са прекалено големи, но реших да се доверя на И Стоянов, след като изчетох сума ти мнения, че преценката му е на практика безгрешна... Той заяви, че няма смисъл да ми слага по-малко от 410 cc, защото няма да ми личат. А този размер направо ме втрещи, аз очаквах някъде към триста и нещо.. Вярно че съм висока - 176 см, слаба и с на практика отсъствие на собствена тъкан, но чак пък 410.. И то с extra full проекция. Но в крайна сметка той каза, че крайния резулат ще е чашка С и то непълно, каквото и да означава това...
Така де, исках само да кажа - благодаря ви, че сте отсреща и има на кого човек да каже тези неща )
Довери му се спокойно. 410 може да ти звучат внушително, но на твоята структура даже може и да малеят в един момент.
Отговори с цитат
  #1029  
Стар 7th October 2013, 08:13
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ma_nda_rinka Виж мнението
Мен всъщност не ме е страх от самата операция, по-скоро се чудя имам ли нужда от подобно нещо, защото се харесвам и такава - без цици, особено лява )
Аз от време на време съжалявам, че го направих, защото реален проблем не съм имала... нито комплекс, че съм с малки гърди, но вече е свирено и връщане назад няма
Отговори с цитат
  #1030  
Стар 7th October 2013, 13:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Вие жените сте много смели, направо съм респектиран, като гледам през какво сте готови да преминете, за да си подобрите формата на гърдите ! Ако има нещо, което лично мен ме притеснява, то това е - доколко е сигурно, че този силикон, все пак не оказва някакво негативо влияние на здравето в дългосрочен период.

Примерно да речен, че за 10-20 години има наблюдения и не са установени негативни ефекти , но дали така ще е и след 40год (но и в този бизнес за милиарди, някои нямат голяма полза от такива проучвания) ? Този случай със вредния френски силикон, беше доста неприятен и се пишеше, че към 3 хил. българки били със такъв силикон ! Технологиите се развиват, но все пак няма как да се знае със сигурност, как и дали ще реагира тялото след един по дълъг период, искрено се надявам да нямате никакви проблеми от имплантите, още много има да живеете все пак !

Утре ако бъдещата жена, реши да си подобри гърдите, аз никога няма да я спра, но само това ме притеснява, дали няма да има проблеми и след повечко години и говорим за здравословни проблем, а не просто да се махнат имплантите ако има проблем и готово !
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:09.