IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #111  
Стар 1st October 2013, 18:41
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Мариса Виж мнението
Айде мирясвай с простотиите си бе човек,не ти ли омръзна вече,пфффф
Тръгнал да убеждава хората какво нещо е оргазма,като за теб е в мозъка,ми изживявай си го с мозъка.ЗА повечето хора е чисто физиологично действие,аман от досаждането ти...направо ще взема да те блокна,за да не виждам кви измишльотини пишеш.
За всеки, който следи форума в последните няколко месеца е наясно, че се опитваш да ме храниш в различните теми с което искаш да покажеш силната си любов, която изпитваш към мен. Сега се включи точно с тази цел след моя коментар, но дори и да дадеш всичко от себе си, няма как да ти се получи. Просто си ми много ниска категория, говориш със кухи фрази, общ приказки, без никакво обосноваване, само едно и също всеки пък, като фуражомелка - "какви простотии, какви измишльотини" и това е всичко, което можеш да кажеш.

Цитирай:
Първоначално написано от Б.Ф.Мюнхаузен Виж мнението
Твърдиш че аз трудно вдявам, т.е. ти си по-умния от двамата?!
За щастие, това може да стане лесно. Моето IQ е 184. Очаквам да чуя колко е твоето.
Братле не се излагай така, всеки със IQ под 100 е разбрал, че коментарът ми е насочен към Мариса, мнението ми е точно под нейното, а ако беше към друг щях го цитирам ! Хей стегнете се малко, пийте едно кафе ако трябва да се събудите !
Отговори с цитат
  #112  
Стар 1st October 2013, 19:02
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от Б.Ф.Мюнхаузен Виж мнението
човека по принцип е прав за 3/4 от нещата които пише. проблема е, че за останалите 25%, за които греши или се изразява неправилно, се захваща да спори ожесточено и хич не приема чужди гледни точки.
но пък става много удобен за бъзик по този начин.
Прав?Не и според мен Да се обяснява колкото си иска,затва става смешен и много подходящ за бъзици.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #113  
Стар 1st October 2013, 19:14
stanimira.petrova.90 stanimira.petrova.90 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tyning Виж мнението
Интересна тема...
Определено нещата са на психологическа основа. При мен лично ефекта УАУ със всичките му там екстри, като пръскане силен плач , които не можеш да контролираш и какво ли още не ,ми се е случвал с човека който най мн. съм обичала и е имало адски силно привличане . С останалите си е било просто свършване . Та мисълта ми беше че не е само до техника от страна на мъжа , а какво се случва в главата на жената .
не съм съвсем съгласна.
Отговори с цитат
  #114  
Стар 1st October 2013, 19:20
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от stanimira.petrova.90 Виж мнението
не съм съвсем съгласна.
Това е моето мнение и виждане , нека да видим и твоето ...
Отговори с цитат
  #115  
Стар 1st October 2013, 19:52
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Пуфче... ноо се палиш. Това което се случва в мозъка има нужда от стимулация... дали ще е оргазъм или друго упражнение все тая... факт е обаче, че колкото повече мислиш и се задълбочаваш върху странични неща по-трудно ще ти се получи хепи енд... и баронЯ е прав и ти си прав... ай нема нужда да си ги мерите, че нивото на тестостерона ще достигне нива неудобни за форОмното пространство и ... глей кво става... оргазЪми до дупка после кой ше чисти?
Отговори с цитат
  #116  
Стар 2nd October 2013, 09:06
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Б.Ф.Мюнхаузен Виж мнението
Моето IQ е 184.
Въй, това ми вдъхва респект ... къде си се тествал? А, и един въпрос, ако може: променя ли се IQ-то по принцип? (Изключвам болестите, макар че ... )
Отговори с цитат
  #117  
Стар 2nd October 2013, 09:13
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Това което се случва в мозъка има нужда от стимулация... дали ще е оргазъм или друго упражнение все тая...
От тук пък се сетих за друга случка в аптеката: как един дядо обясняваше, че таблетки, растителни, но с ефекта на виаграта (е, по-слаб определено) повече няма да си купи, защото нищо не помръдвало от тях ... само дето имаше хора, та не успях да го питам, защо не си е взел компания в случая, ами си седял сам и чакал ли, чакал ... да му се случи нещо.
Отговори с цитат
  #118  
Стар 2nd October 2013, 09:58
Б.Ф.Мюнхаузен Б.Ф.Мюнхаузен не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Въй, това ми вдъхва респект ... къде си се тествал? А, и един въпрос, ако може: променя ли се IQ-то по принцип? (Изключвам болестите, макар че ... )
тествал съм се в МЕНСА България . И сега се провеждат периодично тестове.


Променя се АйКюто, доколкото съм мяркал по статии. Променя се и с годините и със заниманията, на които е подложен мозъка, но и това твърдение варира според различни източници. Не съм забивал много в темата. Гугъл ще ти отговори по-точно

Последно редактирано от Б.Ф.Мюнхаузен : 2nd October 2013 на 12:35
Отговори с цитат
  #119  
Стар 2nd October 2013, 13:54
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Твърденията сочат, че с възрастта КИ спада... начи ние с Цуца тряа вече да сме сдали багажа


Инче, ма ти сигурна ли си че дядото е бил сам... да не е дал хаповете на бабата?
Отговори с цитат
  #120  
Стар 2nd October 2013, 14:52
Б.Ф.Мюнхаузен Б.Ф.Мюнхаузен не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2013
Мнения: 11
По подразбиране

то и на бабите тези хапчета действат положително. стига да нямат проблеми с кръвното, нали
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженимогатдаизпитатмощнимноговидовеоргазъмдругине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:36.