IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 2nd July 2013, 15:35
kirilova kirilova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 4
По подразбиране

аз съм се примирила ...и си караме така...все пак изпитвам някакъв вид оргазъм не е като без хич,но е само този само така
Отговори с цитат
  #42  
Стар 2nd July 2013, 15:47
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Това все пак не е краят на света, много жени са точно като твоят случай и изпитват само клиторен оргазъм, макар и темата да е за секса и оргазмите, мога да ти кажа, че ако си щастлива с този човек и се разбирате, ти си късметлийка и дори и да не успееш да изпиташ този оргазъм трябва да се радваш пълноценно на живота !
Но това не ти пречи просто да си опитвате разни неща и знае ли се, един ден може да се получи
Отговори с цитат
  #43  
Стар 2nd July 2013, 16:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
А и някакси много се промени отношението на хората - едно време, когато някой те хареса той те ухажва и гледа да те впечатли като си говори с теб и те разбира или поне се прави , че те разбира.Кани те на кафе, ресторант. Секса не се споменава, той идва вече когато имате връзка. А сега - "айде да си легнем пък после ще мислим за другото" . И жените и те започнаха на този принцип, никоя не търси ухажване.
Това с физическите нужди ... отдавна не съм го изпитвала, ама ... наистина си е зор. Пък за горното (което съм цитирала) май си доста права. За мен това е страхотно принизяване, липса на критерии, ценности, не знам, непонятно ми е, но днешните млади хора явно не го разбират така (иначе биха ли се унизявали толкова често). Шоки, пожелавам ти да намериш някой с по-стари разбирания и да си паснете отвсякъде.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 2nd July 2013, 17:09
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Но това не ти пречи просто да си опитвате разни неща и знае ли се, един ден може да се получи
Eй това е доста вярно. Затова човек не трябва да спира да опитва. И да вярва.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 2nd July 2013, 17:53
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Шоки Виж мнението
Лично аз понякога обичам нещата да се случват бавно, едно по едно - да се целуваме и галим дълго, след това самия акт, след това пак да се целувам. Но много често имам и желанието - от вратата за краката, да свалим дрехите бързо и веднага да се почнем. Всичко зависи от дадена ситуация и момент. За това обичам секса със един по-дълготраен партньор. Вече е минало притеснението и съмнението от първите пъти, вече знаем какво харесваме и може да го правим ту бавно и лежерно, ту бързо. Знаем си всички точки на наслада и за мен секса с такъв партньор е много по-хубав.
Много хубаво си го написала, Шоки Но, изглежда, това е най-трудното за постигане в днешно време. Аз съм със същите въжделения, така да се каже... Ала май новата мода е в секса да се иска всичко на момента: пълна демонстрация на сексуалността от един акт, за да видим аджеба, става ли тоя партньор или не става ))
Отговори с цитат
  #46  
Стар 2nd July 2013, 19:21
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Лудите клавиши Виж мнението
Много хубаво си го написала, Шоки Но, изглежда, това е най-трудното за постигане в днешно време. Аз съм със същите въжделения, така да се каже... Ала май новата мода е в секса да се иска всичко на момента: пълна демонстрация на сексуалността от един акт, за да видим аджеба, става ли тоя партньор или не става ))
За съжаление секса се превърна не в правене на любов и начин на обичане, а в средство за доказване. Момиченцата бързат да си легнат с момченцата за да покажат доброто си актьорско майсторство и си въобразяват че така ще побъркат мъжете. Мъжете и те са така, но са и по-хитри - защо да се стараят като момиченцата се хвърлят в леглото им толкова брутално, че не виждат нужда да показват умения или пък да се стараят да имат такива. Никой от двата пола в днешно време, не осъзнават, че за да бъдат приети на сериозно и за да се стигне до влюбване не трябва само сексуални умения. Трябва интелект, трябва да можеш да си говориш с този човек. Разговорите са много важни в едни взаимоотношения,за мен са доста по-важни от секса. Секса с грамотен и интелигентен човек е много по-добър от колкото с някой малоумен сексманиак, с който и две приказки не можеш да си кажеш.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 2nd July 2013, 20:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kirilova Виж мнението
аз съм се примирила ...и си караме така...все пак изпитвам някакъв вид оргазъм не е като без хич,но е само този само така
Няма се примиряваш.За вагиналния оргазъм ти е нужно да имаш добре развити мускули:стягаш,отпускаш.За маточния оргазъм ти е нужно възможно най- дълбоко проникване и да не е прекалено бързо,а по-скоро бавно/поне при мен действа така де/.
Лизането е винаги добър вариант да се релакснат мускулите,матката и коремната стена,от които зависят тези оргазми.Клиторният е скучен,всички го знаем
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #48  
Стар 3rd July 2013, 23:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Поздрав за всички които четат темата с този диско хит от близкото минало !

http://www.youtube.com/watch?v=HxWRrqEWy2w

Отговори с цитат
  #49  
Стар 10th July 2013, 14:15
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Някоя мацка няма ли да се похвали, че е намокрила чаршафите

Много тихо стана тука, явно всичко е на 6 и всички сте доволни. Интересно, че тука писаха само жени, които вече са по зрели и знаят какво искат от секса и въобще от живота, а дали така стана защото и това бяха по редовните, които пишат във форума.

Къде са момичетата по на 20 и около тази възраст, да кажат и те доволни ли са от секса, стигат ли до вагинални оргазми или повечето са си доволни, ако достигнат до клиторен оргазъм.

Само една жена се включи и сподели, че до сега не е изпитвала вагинален оргазъм при другите са го изпитвали по силно или по слабо, но не със всеки, но те вече знаят какво им е необходимо за да го получат !
Проблема е при тези, които никога не са го изпитвали и най лошото е, че те не правят усилия, за да го постигнат. Не смеят да споделят с партньора си, дори симулират оргазъм, но така те никога няма да успеят да го постигнат.

Аз все си мисля, че жените би трябвало да успяват да достигнат по лесно до такъв оргазъм при мастурбация с дилда и вибратори, защото могат сами да контролират стимулацията. По този начин би трябвало да успеят после по лесно и в секса с партньор да го постигнат. Нека жените споделят прав ли съм или не !

Има една рецепта, което е много изпитана и ефективна, но тя е само за мъже готвачи . Първо трябва да нагорещиш котлона до червено, олиото да започне да кипи, след това обаче го оставяш още малко докато не не излезе огин от тигана , тогава вече слагаш чушката в нагорещеният котлон да се пържи във кипящото олио и накрая вече и чушката и тигана така са се нагрели, че се получава експлозия, която кара всяка една клетка от тялото да вибрира от екстаз и наслада !

Bon apeti !

Последно редактирано от Pufpaf : 10th July 2013 на 14:19
Отговори с цитат
  #50  
Стар 10th July 2013, 17:20
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Хайде стига моля те! Вече почваш да звучиш като някой дърт перверзник и не знам какъв кеф ти прави да надничаш под чаршафите на другите! Имам чуството че докато четеш форума и се дървиш. Честно пич, ставаш наистина досаден....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженимогатдаизпитатмощнимноговидовеоргазъмдругине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:23.