IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Секс


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #51  
Стар 10th July 2013, 19:33
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Колко и да ми се молиш, нищо не мога да направя, просто пускай ляв мигач и недей влизай в темата

От гледна точка на сексуалната възбуда, така се бях възбудил, че чак ми беше станал болезнено твърд, но когато ти се появи в темата и така ми спадна направо на дунапрен от тогава въобще не мога да се възбудя от тоя форум

На теб никой не ти гледа под чаршафите, така, че не знам що се превъзбуждаш

Не знам защо в главата все ти се въртят някви перверзници и секс маниаци, да не е нещо свързано с живота ти, защото все има някаква причина.

Ти казваш перверзник на човек, който може да говори за любов и чувства и го прави и ако ми дадеш един пример само от реалният живот на такъв човек който е осъзнал, че любовта е най хубавото нещо на света и в същото време да е някъв перверзник, дай ми един пример само от реалният живот на такъв човек ! Няма смисъл да се тормозиш психиката по този начин, още преди ти казах, че слабо ме вълнува какво мислиш за мен.

Има един железен закон обаче, че за всяко действие и изказване си има причина. При теб се знае, че се дразниш от мен още много преди тази тема, аз разбира се само мога да предполагам за причините, но предположенията ми винаги са били доста точни.

Имам съмнения, че отношението ми към момичетата тук е една от причините, за тази ти реакция, виждал съм го и в реалният живот, както и по форумите. Много е възможно да не си получавала достатъчно мъжко внимание и комплименти и при такива хора, когато виждат как други жени получават това нещо е съвсем нормално да не се почувстват добре !

Същото важи и за тази тема и ако не си удовлетворена и от секса и е съвсем нормално това да те вкара в едно такова настроение, което да провокирало желанието ти да ме хейтваш !

Накрая ще завърша с това, че все пак е хубаво да има и такива хора по форумите, като теб, защото иначе щеше да е пълна скука !
Отговори с цитат
  #52  
Стар 10th July 2013, 19:36
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Абе Пуф,направо ти се чудя кво се обясняваш на тая,не виждаш ли,че към всички е такава...пфффф.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #53  
Стар 10th July 2013, 20:05
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Ох Мриска тъпото парче пак се обажда където не и е работата Мариске, нали се разбрахме с тебе, че не си ми в категорията Ходи си пиши в темите за аналния секс и не ме занимавай с тъпотата си.
Отговори с цитат
  #54  
Стар 10th July 2013, 20:06
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Пуф Паф ще трябва да те разочаровам, но много момичета споделят впечатленията ми за теб...
Отговори с цитат
  #55  
Стар 10th July 2013, 20:08
gabriellin gabriellin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 5
По подразбиране

И какви са тези впечатления
_____________
интериорни врати
Отговори с цитат
  #56  
Стар 10th July 2013, 20:29
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Want имам причина да не се раздам в случая и да те накарам наистина да се почувстваш зле и то без да използвам нито една обидна дума, но ще те пожаля !

Със всеки един опит да ме хейтваш ти не постигаш нищо повече от това освен, че ти сама се излагаш, защото хората тука не са толкова глупави.

Ти дори не осъзнаваш, че за мен дори е удоволствие да се занимавам с такива хора и да ги гледам как се тресат от злоба, единствено което можеш да постигнеш е да ме забавляваш и колко повече има като теб толкова по добре , ще се радвам лично да се включат момичетата, които споделят твоето мнение, за да е още по интересно и да има няква интрига !
Отговори с цитат
  #57  
Стар 10th July 2013, 21:52
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Хахаха психологията определено не ти е силната страна и не мисля че си чак толкова забележим, че чак да те хейтвам Досаден си с постоянотото си подканяне да споделяме интимни подробности, но да те хейтвам... чудя се само защо не отвориш подобна тема в някой мъжки форум и изобщо какво правиш в теми, които са изцяло женски ??
По въпроса за злобата, винаги съм казвала, че хората обвиняват другите в собствените си прегрешения така че ...

П/с трудно би ме накарал някой да се чуствам зле, особено когато този човек за мен е само един ник....
Отговори с цитат
  #58  
Стар 10th July 2013, 22:48
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Някакво парче ми се губеше от пъзела, чудех се защо един човек (ник) ми се изгуби по едно време, а беше от активните във форума и аз намирах този "ник" за забавен, внасяше нещо различно във този форум именно със закачливите си коментари, които дори дразнеха някой хора, но не и мен. Но каква ирония само, защото всъщност съм на 99% сигурен, че това си ти но с друг профил, ясно имаш доста !
Oompa Loompa, a преди това беше с друг ник, спомням си го това !

Как ще обясниш, че има толкова жени в този форум с които водя разговор на всякакви теми включително и женски, явно ти много държиш всичко да е строго разделно, защо тези жени не се дразнят от мен и с тях водя нормална дискусия, те също така имат и чувство за хумор, което ти явно нямаш.

В тази тема има 23 поста на жени, които са казали нещо по темата, нещо интересно и определено не са се почувствали, както теб всякаш някои им е влезнал под завивките, защото имат друго мислене, докато твоето е точно като на стара лелка, която много силно се възмущава от разговори за секс !

Убеден съм, че ще се почувстваш зле ако знаеш, че има жени от форума, които може да харесват Pufpaf и да им е забавно да четат писаниците му. Някои пък дори може и да са се почувствали добре от някои неща, които съм казвал за тях и те винаги са били искрени, защото аз тези неща ги казвам от сърце и за мен е удоволствие, а не защото искам да получа нещо.

Ти няма как да знаеш, че примерно когато съм писал преди във други форуми са ми го казвали жени и във темите и на ЛС, неща които въобще няма да ти харесат и дори семейни такива със деца, че съм бил забавен, готин и да си остана такъв и т.н.

Toва са реални хора, не като твоите анонимни момичета, които са решили да ти споделят мнението си за мен. Ето това е реално:

"Здравей!
На лични да ти предам, в случай, че изтрият. Много кефиш, човече, остани винаги такъв!"


И то не е само едно, не само мнение на един човек, докато твоето е точно мнение само на един човек, но ако ще и 5 да са, ако има други 10 пък, които харесват Pufpaf тогава да плача или да се радвам ?
Не е толкова важно обаче, какво мислят някои хора за мен във виртуалното пространство, по важно е как ме приемат във реалният живот, а не какво е казал някой човек с ник want !

Все пак успя да развалиш темата, а това не е малко постижение !
Отговори с цитат
  #59  
Стар 10th July 2013, 22:59
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ето ти нещо от друг форум в които не пишат жени, там само си направих един бъзик, че ще спра да пиша вече, да си починат малко и не само някои съфорумците реагираха, а и дори един от админите на сайта, които също пише във форума и повярвай човека е много напред с материала и с мисленето:

".........
.........
Лично аз винаги съм ти чел постовете и съм се кефил че има хора който са видели дадена тема ...прочели са я.... разбрали са я и са си казали мнението с всички подробности в изряден вид и перфектно написано...в коментарите ти ясно се вижда че си си направил труда и повярвай ми това нещо се забелязва от идейните хора !
Просто искам да знаеш че аз и екипа на сайта ценим много хора като теб който се раздават и допринасят за създаване на интересни дискусий"


^^ Това е реално. Tвоите напъни да ме засегнеш са толкова безсмислени повярвай, просто си хабиш енергията напразно !
Отговори с цитат
  #60  
Стар 11th July 2013, 02:16
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Пуфпаф, ако пишеш по-кратки постове, може би повече хора ще те разберат. Много дълго и с по няколко абзаца... няма кой да те чете, вярвай ми.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Защонякоиженимогатдаизпитатмощнимноговидовеоргазъмдругине
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:50.