IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #191  
Стар 8th April 2013, 12:47
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
Nenna, колко време мина между операциите ти?
10 месеца
Отговори с цитат
  #192  
Стар 10th April 2013, 09:46
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

А някой питал ли е колко време трябва да се въздържаме от секс...... на мен ми се върти нещо в главата 2 седмици, но пък при положение, че 2 месеца не трябва да се натоварваме, тези 2 седмици не знам ......
Отговори с цитат
  #193  
Стар 10th April 2013, 11:34
Аватара на Bibimibi
Bibimibi Bibimibi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 30
По подразбиране

Не разбирам защо да не трябва да се натоварваме. Аз издържах 3 седмици и си отидох на фитнес. Не се натоварвам много, но си тренирам. Нито съм умряла, нито ми е паднал носа...
Отговори с цитат
  #194  
Стар 11th April 2013, 10:36
bee_di bee_di не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 32
По подразбиране

Може би зависи какво се натоварва при спортуването. Аз не бих спряла за 2 месеца със спорта, може би просто ще огранича упражненията
Отговори с цитат
  #195  
Стар 13th April 2013, 15:47
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Имаше оплаквания из форума, че след физическа активност се показвала онази толкова често споменавана вдлъбнатина при чупените носове, та си е доста важно са се пазим поне първия месец.
Ние например с милото вчера се поборичкахме няколко мин, като златния нос се пазеше, но много бързо усетих неприятна болка и напрежение и взех да напипвам кост под лонгетата (тя сега е супер малка, около сантиметър), та сега съм на щрек....!!!! Мн се уплаших честно казано.
А плътските удоволствия - капилярите не знам как ще реагират, а ме е срам да питам доктота :P
Отговори с цитат
  #196  
Стар 16th April 2013, 07:33
mili306 mili306 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2012
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте,интересува ме една мацка,която се е оперирала на 28.03.2013г. от Хасково семейна е и има 2 момиченца.-Ако четеш форума молете пиши ми на mili306@abv.bg ,защото не те откривам във фейса. Извинявам се предварително на всички,които четат форума,че ги занимавам с моите проблеми и неоткриваеми познати
Отговори с цитат
  #197  
Стар 19th April 2013, 11:30
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

някой няма ли някаква нова информация ??
Отговори с цитат
  #198  
Стар 23rd April 2013, 13:21
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
някой няма ли някаква нова информация ??
Здравей,аз се оперирах на 18.04,всичко мина гладко,много съм доволна от отношението в "Каспела",както и това на Професор Джамбазов!В четвъртък ще ми сменят лонгетата,но отсега си личи положителната промяна!
Отговори с цитат
  #199  
Стар 23rd April 2013, 21:40
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Здравей,аз се оперирах на 18.04,всичко мина гладко,много съм доволна от отношението в "Каспела",както и това на Професор Джамбазов!В четвъртък ще ми сменят лонгетата,но отсега си личи положителната промяна!
ахахх искрено се радвам за теб аз още ще си чакам казвай всичко какво се случва докато ти заздравее нослето м/у другото колко те таксуваха
Отговори с цитат
  #200  
Стар 24th April 2013, 12:31
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bokos Виж мнението
ахахх искрено се радвам за теб аз още ще си чакам казвай всичко какво се случва докато ти заздравее нослето м/у другото колко те таксуваха
Здравей,Бокос!Всичко върви нормално,имам нормалните неудобства,които има всеки подложил се на ринопластика-от време на време ми се запушва носа(по-скоро от засъхналите секрети и корички),лонгетата ме дразни,шевовете също,вечер като спя внимавам да не си ударя носа или да легна върху него(което по принцип няма как да се случи,защото самия нос е доста чувствителен след операцията).Това са нещата,които ти създават дискомфорт след това,както и синините и отоците,които при мен бяха доста,но вече отминават.За таксуването,няма нищо изненадващо,поискаха ми толкова,колкото ми бяха казали на консултацията-2500лв.Ако имаш други въпроси питай,с радост ще ти отговоря,знам какво е да чакаш и тръпнеш и как всеки един въпрос те вълнува!Поздрави!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:41.