IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 24th September 2010, 10:28
Аватара на The Messenger
The Messenger The Messenger не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 17
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
Изпих си EST Suppressor-a и нямаше никакъв ефект по-нататък. Дори не ми потисна и апетита като хората. Очаквах повече от този продукт, но уви.

Сега чета за Mitotropin - някой да го е ползвал?
Аз съм го ползвал преди време и мога да кажа, че останах много доволен, но честно да си признаем трябва да прибавим към него диетка и спорт. Успех!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 24th September 2010, 13:05
petar_angelov67 petar_angelov67 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2010
Мнения: 8
По подразбиране Re: Лекарство за отслабане

Цитирай:
Първоначално написано от alexandrov91
Препоръчайте ми някакво ефективно лекарство за отслабване от рода на Калорекс. За последното разбрах че топи мазнини само в областа на корема което не ме устройва. Общо взето съм затластял най-много в областа на лицето както и на корема. Пробвах да се подложа на диета, но издържах само 2 дена.
Приятели ми препоръчаха Липовон, но ще ми излезе доста скъпо, така че го изключвам като вариант...
Защо да е скъпо ти ще усетиш разликата още първите 10 дни. Зависи колко си килограма де. Аз лично отслабнах както вече казах 8 кг. за 3 седмици
Отговори с цитат
  #23  
Стар 30th December 2014, 01:00
miss filis miss filis не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2014
Мнения: 19
По подразбиране

Търсите природни продукти, които да ви помогнат да се чувствате и да изглеждате по-добре? Открихте ги! Форевър Ливинг Продъктс предлага висококачествени продукти за здраве и красота. Компанията е разработила гама от напитки с алое вера и козметични продукти, които позволяват на милиони хора по света да се докоснат до забележителните свойства на това растение и благотворното му въздействие върху цялото тяло. Прибавете към тях разнообразните хранителни добавки и продукти от пчелния кошер и ще получите цялостна система за постигане на по-добро здраве и красота.
Koито има интерес към продуктите нека ми пише за повече инфо и цени: 0883494378 filis.m@abv.bg
За хора, който искат да си докарват допълнителен доход чрез Форевър Ливинг Продъктс могат да се обръщат също към мен.
Доставки за цялата страна, а в София и налично може.
http://www.flp.bg/bg/Products_Supplements_bg.htm
Отговори с цитат
  #24  
Стар 26th August 2017, 20:43
symonblog symonblog не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2017
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте аз си поръчах и съм много доволна.
Само ,че ефекта дойде чак след 2-рия месец. аз ги купих от тук
http://apteka247.info/
Отговори с цитат
  #25  
Стар 23rd January 2018, 09:16
Vandjelina Vandjelina не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравей, аз и една моя приятелка свалихме около 7-8кг за 1 месец с л-карнитин. Не е много, но поне е здравословно и не ни се отрази на здравето. Ако искаш да ти обясня какво съм тренирала, приемала като добавки и с какво съм се хранила, може да ми пишеш: vangetyyy95@gmail.com
Отговори с цитат
  #26  
Стар 1st May 2018, 20:36
Аватара на mikaellax
mikaellax mikaellax не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2018
Град: Варна
Мнения: 38
По подразбиране

Лелееее, какви лекарства бе хора??!?!??!?! Следете си калорийният прием и ще си хапвате каквото пожелаете и ще правите с тялото си каквото искате. Можете да качвате когато поискате и да сваляте тегло, а в същото време да си хапвате каквото пожелаете...
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th February 2019, 15:49
betti73 betti73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2019
Мнения: 6
По подразбиране

Аз пих Ксанадрен за изчистване от токсините и излишните течности. Взимах го три месеца и определено имаше ефект.Като килограми смъкнах 3, но нямаше го подуването на краката и ръцете, което много ме мъчеше...После,лятото направих една диетка с плодове и зеленчуци за две седмици и свалих още 4 килца) Това е моят опит с отслабването засега
Отговори с цитат
  #28  
Стар 27th February 2019, 11:13
betti73 betti73 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2019
Мнения: 6
Smile отслабване със спорт и режим

Цитирай:
Първоначално написано от brutalmas Виж мнението
А аз ще ви кажа съвсем искрено,да не разчитате само на лекарства или добавки.Добрата новина е че те помагат. Но... за да запазите резултата,трябва да има диета и много спорт.
Трите неща са синергистично свързани.
И аз съм на мнение, че за да има трайно и качествено отслабване няма чудодейни хапчета доживотно. Без промяна в режима на хранене и физическа активност, няма как да се случат нещата. За да отслабнете първо трябва да изчистите тялото от токсините и отровите. Аз пих 3 месеца Ксанадрен-за да се изчистя и да изхвърля излишните течности. Ед ва след това започва качественото изчистване от мазнините. наблягайте на нискокалоричната храна с много фибри , спортувайте и пийте много вода. Ако искате допълнете режима с някаква добавка или чай за отслабване, но не разчитайте основно и само на продуктите за отслабване.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 2nd August 2022, 13:03
AnnF99 AnnF99 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2022
Мнения: 2
По подразбиране

Искам да кажа веднага, че бях предпазлива към хранителните добавки и средствата за отслабване! Чух много отрицателни отзиви и разочарования. Реших да опитам Guavital+, защото вече бях в безнадеждно положение и много ми хареса съставът му: естествени екстракти, за действието за които чух много.

Поръчах средството на официалния уебсайт. Седмица по-късно забелязах, че започнах да се храня по-бързо и гладът престана да засенчва целия ум. В резултат на това наистина отслабнах. Действието на коктейла приятно ме впечатли. Зарадва ме липсата на странични свойства. След края на курса минаха 7 месеца и теглото ми остана нормално. Най-накрая се сбогувах с излишните килограми! Тялото ми се стегна и стана стройно.

Надявам се моята тайна да ви помогне. В крайна сметка всичко е толкова просто: вкусен коктейл 2 пъти на ден и тялото ви започва да изгаря излишъка.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лекарствозаотслабане
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:04.