IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1251  
Стар 9th May 2010, 14:21
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
marisabela
какво точно не си доволна от операцията си?защо не го коментираш с доктора
сдобих се с криви високо сложени гърди и крива уста

за гърдите си призна,но за устата каза,че в мен е проблема..че съм била резорбирала повече в дясната част .Споделих това на Ильо и се шокира за нещата,които ми е говорил
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1252  
Стар 9th May 2010, 15:17
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

и сега какво смяташ да предприемеш?гърдите не може ли да се отпуснат ,както направи Аделини.
Отговори с цитат
  #1253  
Стар 9th May 2010, 15:50
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от diana1977
и сега какво смяташ да предприемеш?гърдите не може ли да се отпуснат ,както направи Аделини.

какво да се отпускат-мина почти година,те са си високо сложени с няколко см.по-нагоре.Неискам нищо да им правя,имам нужда да си оправя кривата уста,защото е на лицето ми,гърдите ще чакам да родя.Дано нямам никакви проблеми с тях/изключвам естетическата визия/!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1254  
Стар 9th May 2010, 17:12
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

то донякъде че са на високо е добре защото пък отпускането също не е добър резултат но зависи ако са толкова високо че отдолу ти стои празно тогава не е добре,а за устата наистина е гадно защото ти е налицето и се вижда от всеки,макар че понякога ние не се харесваме но другите ни харесват.Но в крайна сметка най важното е човек сам за себе си да се харесва а после другите
Отговори с цитат
  #1255  
Стар 9th May 2010, 23:34
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Мисля си,че от колегиална гледна точка,не е много хубаво да се шокират.........чак пък толкова,като се вижда,че са един дол дренки
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #1256  
Стар 10th May 2010, 08:32
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silvana-kalpazana
Мисля си,че от колегиална гледна точка,не е много хубаво да се шокират.........чак пък толкова,като се вижда,че са един дол дренки




Не мисля,че са един дол дренки,неможем да сравняваме един перфекционист като Ильо и един друг,който му е все тая и който сам става смешен в бръщолевенията си за доста неща.......

Лично Ильо се изказа доста сдържано за него,че е мислел че е в час с нещата!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1257  
Стар 10th May 2010, 18:46
Аватара на Silvana-)
Silvana-) Silvana-) не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Sofia
Мнения: 127
По подразбиране

Няма да споря,защото не съм компетентна и не бих могла да коментирам професионализма им.Само исках да кажа,че има недоволни и от двамата и не само от тях разбира се.Чела съм доста лоши изказвания и за Ильо Стоянов и за Н.Георгиев
__________________
Човек пролива най-много сълзи,следствие сбъднатите си мечти!!!
Отговори с цитат
  #1258  
Стар 12th May 2010, 20:15
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

явно трябва да съм някоя известна,за да се беше постарал за циците и устата ми,която си беше съвсем правилна...преди неговите 2 намеси
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1259  
Стар 13th May 2010, 09:57
desig desig не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 2
По подразбиране

Аз съм ходила само при Николай Георгиев и при него си направих операцията.
Като гледах интервюто на Ильо Стоянов по отношение на PIP ми направи впечатление, че той казва, че той няма пациентка с тези импланти и, че никога не е работил с тях, а си спомням, че на сайта му фигурираха в ценоразписа, дори си спомням цената. Сега относно предложенията за подмяна на тези импланти пак на сайта му пише, че пациентки, които са се оперирали в неговата клиника заплащат единствено новите имплантите, а тези, оперирани в други клиники, могат да ги сменят на преференциални цени.
Не знам как да приема този факт, дали като лъжа, или просто Ильо Стоянов иска да се изтъкне като голям специалист с това, че не е работил с тези импланти, понеже бил забелязал недостатъците им. Не знам дали на някой това му е направило впечатление.
Моите също са PIP, но засега нямам намерение да ги сменям, ако няма проблем, пък и операцията ми беше твърде скоро - през март, 4 дни преди фирмата производител да фалира. Засега съм доволна от резултата. Дано и занапред всичко бъде наред.
Отговори с цитат
  #1260  
Стар 13th May 2010, 10:20
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

тук става въпрос за работата на николай,а не какво мисли Ильо за имплантите пип

Радвам се,че си доволна,аз пък не съм!дано са ти съразмерни и сложени там,където трябва да си бъдат!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НиколайГеоргиев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:30.