IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th July 2007, 21:57
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Legally Blonde
Фитнес клуб Питбул
Модерен фитнес, изготвяне на индивидуални програми и режими.
адрес: 1407 София, кв. Лозенец, ул. Червена стена No.33 , зад Бул Инс на бул. Джеймс Баучър, тел.: +359 2 9628477


Аз също работя в сградата на Крит на Баучър 83-85 и всеки ден ходя там да тренирам, имам карта за клуба и там е изписан адресът. В БГ мапс може да се провери. Сори, че разводнихме темата на момичето, ще се радвам с теб да направим един обяд в готиното кафе "Саут парк" или както там се казваше! Чао и хубав остатък от деня, ако искаш да се видим, ми пиши на лични да разменим телефони
Моля за информация как стои въпроса с инструкторите в този фитнес - като заплащане и качество. Аз също рабоя в Лозенец, посещавала съм Котките и Виталити.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 23rd July 2007, 10:29
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране

За фитнес Питбул - аз тренирам там от половин година, преди година пак тренирах на същото място. Значи:
1. Фитнесчето е много чисто
2. Цената на месечна карта без ограничение е 40 лв. (няма такава цена)
3. От кардиоуредите - наскоро купиха една супермодерна пътека, има кростренажор на Кетлер и велоергометър
4. Останалите уреди не са лоши, но са по-скоро "мъжки" - повече дъмбели, пек-дек, машина за рамене, скрипец и пр. От мадамските има за предно и задно бедро и за външна страна на бедрата.
5. Няма човек, който е на постоянна длъжност треньор, но собственикът на фитнеса се е занимавал дълго с културизъм и винаги може да ти изготви програма и да те гледа как я спазваш, а също и да ти покаже някое ново упражнение.
6. В залата тренират 50/50 мъже и жени, не е гъчканица и можеш спокойно да си направиш сериите. също така можеш спокойно да си тренираш с всякакви свободни тежести и няма кой да ти виси на главата и да ти казва "това не се прави така, онова не го правиш правилно.."
7. За разлика от котката, в Питбул телефоните имат обхват, уредите са повече, но в Котката изглежда по-подредено, защото е женско и няма толкова свободни тежести и лостове
8. В заключение мога да кажа, че аз редовно си тренирам там и нямам оплаквания, но определено не е от "лъскавите" фитнеси, от които отдавна се отказах не поради липса на финанси, а поради слаба мотивация. Ако имаш свободно време може да понаминеш, да погледнеш и да решиш искаш ли да тренираш там!
__________________
fitnessbaby
Отговори с цитат
  #13  
Стар 24th July 2007, 12:02
BLOOM BLOOM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Мого ти благодаря за подробната информация, непременно ще го разгледам.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 24th July 2007, 13:02
dreshkata dreshkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 8
По подразбиране

благодаря и аз. Ще се възползвам
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: залаЛозенецХладилника
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:27.