IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 19th March 2010, 11:34
miranda_ema miranda_ema не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Varna
Мнения: 59
По подразбиране Дете и куче?

Аз имам и от двете
Много е забавно вкъщи, само за мама е по-трудно от хигиенна гледна точка, размахвам здраво парцала
Отговори с цитат
  #2  
Стар 19th March 2010, 23:59
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

мдам и аз имам вече и двете... лудница
кучето се срамуваше от бебето и се страхуваше да го подуши (отдалече поне исках да и я покажа)... стоеше на 2-3 м от мен голям смях

Иначе е забавно с парцала да- ужас и безумие след всяка раходка... добре че е мъж ми да се погрижи за 4те мръсни крака, въпреки че стоят само в коридора или на балкона... но така в началото ще да е по-трудничко. Нямам търпение Яна да попорастне, за да потормози кучето че има нужда ... голяма игра ще пада

ето го черно-белия идиот
http://trigers.snimka.bg/baby/yana.483040.17873540
Отговори с цитат
  #3  
Стар 20th March 2010, 00:04
Аватара на Armand
Armand Armand не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: София
Мнения: 5 041
По подразбиране

нито едно от 2те неам

дете със сигурност, като му дойде времето

ненам защо изобщо седят като избор тези двете работи...
__________________
nothing to die for = nothing to live for
Отговори с цитат
  #4  
Стар 20th March 2010, 07:59
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

в аккъв смисъл като избор...?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 20th March 2010, 15:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Сигурно има предвид, че много жени като забременеят още и се започва с дилемата- да оставим ли животното или не... мойта съседка например си разкара кучето... ама да кажем, че в нейния случай с близнаци наистина би дошло в повечко...
Ние в момента нямаме животно вкъщи, но ако имахме едва ли щях да се чудя, прекалено много се привързвам към животните си, за да се разделя с тях заради бебето... и те са ми като деца
Отговори с цитат
  #6  
Стар 20th March 2010, 15:42
miranda_ema miranda_ema не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Varna
Мнения: 59
По подразбиране

И аз си имах куето от преди, не съм се замислила и за момент. Колкото и странно да звучи за някой, за мен и кучето си ми е рожба, пак носиш отговорност. Чух разни подмятания, че правя грешка, че кое било по-важно за мен?! Сега кучо сигурно съжалява, че не се е отървала тя самата, голям тормоз пада
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th March 2010, 19:29
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Сигурно има предвид, че много жени като забременеят още и се започва с дилемата- да оставим ли животното или не... мойта съседка например си разкара кучето... ама да кажем, че в нейния случай с близнаци наистина би дошло в повечко...
Ние в момента нямаме животно вкъщи, но ако имахме едва ли щях да се чудя, прекалено много се привързвам към животните си, за да се разделя с тях заради бебето... и те са ми като деца
да аз също като разбрах че съм бременна леко се уплаших за кучето, защото всички повтаряха че трчбва да го разкарам... даже тема бях пуснала
сега съм сигурна че даже е добре за детето... няма как да живее в стрилна среда така или иначе
Отговори с цитат
  #8  
Стар 20th March 2010, 19:31
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miranda_ema
И аз си имах куето от преди, не съм се замислила и за момент. Колкото и странно да звучи за някой, за мен и кучето си ми е рожба, пак носиш отговорност. Чух разни подмятания, че правя грешка, че кое било по-важно за мен?! Сега кучо сигурно съжалява, че не се е отървала тя самата, голям тормоз пада
да и за мойта милата... вече в коридора - а като малка живееше на дивана- изгриза го и ме изсели от него

ама вече е на 2 и малко и е помъдряла леко, та се ядва... беше голямо диване. Ако ще имаш дете и куче не трябва и двете да са бебета че става мазало сигурно
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd March 2010, 08:23
miranda_ema miranda_ema не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Varna
Мнения: 59
По подразбиране

Trigers, имаш страшно сладък кучо :P Вярвам, че беба е още по-сладка)
Аз бях чела някъде, за едни изследвания на американски учени. Те сочат, че дете, което израства с домашен любимец, риска да е алергично е около -70%, а дете гледано на село с много животни- 90%.
Така, че смятам не бъркаме, в наше време повечето деца страдат от алергии. Много по-лошо е да вземеш животно в последствие и да трябва детето да се адаптира на една друга възраст.
Сега наша кучка Кока е на три, а беба Емма на 1.6
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd March 2010, 11:29
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

мерси, ти изкара 90 процента от селянчетата алергични ли? Или не схванах..
аз всяко лято съм си била на село при животни (тогава имаше) и нямам алергии никакви
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Детекуче
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:33.