IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 18th February 2014, 00:46
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
След като знаеш, че никой не говори за теб нещо лошо, а и ти сама разбираш, че дори и някой да си говори, на теб няма от какво да ти пука ! Това си е твоят живот и твоите мечти и може би някой хора не знаят какви са ти били гърдите преди първата операция ! Само едно не можах да разбера, защо го написа това последното изречение -



Какво значи това "тук", темата ли визираш или форма ? Сега на мен ми става тъпо, все едно аз съм виновен и за това дето пуснах тази тема. Понякога се опитвам да създавам настроени в този форум и смесвам сериозното с хумора, но като се получи така и аз няма настроение за нищо

#21

Последно редактирано от tyning : 18th February 2014 на 07:40
Отговори с цитат
  #22  
Стар 18th February 2014, 00:55
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

ох, сега и обидена ли ще го играеш tyning.... чудно защо копира само част от интересната ни кореспонденция и услужливо спести обидите и нападките, които ти отправи....
това е част от друга тема - "Искам да отменя операцията си. Какво става с парите?", в която никой не се интересуваше от ръста или от обема на имплантите на tyning, но сърце юнашко не трае, как да си замълчи и да не се самоизтъкне душичката))))
Отговори с цитат
  #23  
Стар 13th March 2015, 10:30
ai6erasimova ai6erasimova не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2013
Мнения: 175
По подразбиране

Zdr ako İmate nujda ot informasiya moga da vi dam rabota s plasti4ni hirurzi v istanbul
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Докаквоможедадоведеженскатасуетабезразсъдството
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:16.