IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th February 2015, 00:44
hotchickk hotchickk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 3
По подразбиране Някой правил ли си е липофилинг?

Здравейте мацки! Видях,че има такава тема, но реших да направя нова по моя проблем. От доста време се интересувам от точно този метод за увеличаване на устните със собствена мастна тъкан, но още не съм решила кога да го направя. За сега искам да си уголемя само горната устна, понеже не си я харесвам и е доста, ама доста по-малка от долната...и това ме дразни. Въпроса ми е, колко е трайността след тази процедура? Струва ли си парите, според вас? Втория ми въпрос е, ако си уголемя само горната устна,налага ли се да заплатя реалната цена или ще ми вземат наполовина?
И последен въпрос - има ли риск от сериозни инфекции? Понеже организма ми е по-особен, мисля,че ще имам проблеми след процедурата и това ме притеснява...
Ще се радвам да пишат хора, които са си правили тази процедура. Споделяйте мнения,препоръки, снимков материал - ако желаете.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th May 2015, 19:19
lollypoppy lollypoppy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Аз пък не можах да намеря другата тема, а също се интересувам от процедурата. Търсих информация в мрежата, но не можах да намеря конкретни цени (не съм много добра с търсачките) също така искам да знам какви са рисковете, както колежката от по-горе. Предварително благодаря за отговорите.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Някойправиллисилипофилинг
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:45.