IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th September 2013, 22:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Ей Dii къде се изгуби, сигурно не си се отказала от повторно рино, но явно още е рано и като дойде времето ще ни споделиш.

Относно корема директно ти казвам, че това което искаш няма как да стане с коремни преси. С упражненията за коремните мускули може да ги стегнеш, но мазнините над тях няма да можеш да изчистиш с коремни преси, но това не значи, че не трябва да ги правиш.

За да изгаряш мазнините, трябва общият калории прием за деня да е по нисък от разходът, тоест да имаш отрицателен баланс. Няма нужда да казвам, че храната трябва да е пълноценна и качествена и да се тренира сериозно. Това с коремните преси е най голямата заблуда сред хората и много мъже даже са заблудени, като смятат, че с преси ще свалят шкембетата.

Много е ефективно кардиото сутрин след ставане и също и след силова тренировка, но при една високо интензивна тренировка с кратки почивки между сериите, като по този начин държиш висок пулса през цялото време и за 40-60мин. ще изгориш повече калории от същото време кардиото на бягаща пътека или велоергометъра.

Не забравяй, че ако искаш да постигнеш добре оформено тяло, то няма как да стане само с кардио тренировки, трябва да тренираш мускулите, защото те правят цялата форма. Може и да го знаеш това, но все пак да го кажа, защото много жени си мислят, че само с някви диети могат да изглеждат добре, но те мускулите като са отпуснати и не достатъчно, няма как да изглеждат толкова добре.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 5th September 2013, 08:51
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Пуфпаф, за сега трябва да съм в положителен калориен баланс, защото целта ми не е само да се оформи корема но и останалите мускули, по бедрата и седалището вече съм го постигнала, малко повече работа имам по ръцете и гърба, относно подкожните мазнини ...почти нямам, може би съвсем малко около пъпа...може да се дължат на биричката, която си пия всяка вече...ама ми е слабост и тва е...както и да е...а относно ринопластиката...ей сега на 17-ти ми предстои...стискайте ми плаци!!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 5th September 2013, 15:13
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Браовос на правилен път си, само с развити мускули, тялото може да изглежда добре оформено и ти си знаеш, къде и колко да покачиш. Особено пък за глутеусите (дупето) само с покачване на мускулна маса се постига най добра визия и разбира се генетиката си е определяща. Дупето ако няма добре развити глутеуси, то и да се изчистят мазнините ако има такива в повече, пак няма да се получи желания резултат. Сега щом си в такъв период не го мисли корема, защото няма как да покачваш мускулна маса и да сваляш мазнини едновременно. Като дойде времето ще си направиш един период на изчистване с правилният хран. режим и ще си перфект !

За риното ще ти стискаме палци, този път всичко да се получи, както ти го искаш и съм сигурен, че ще стане !
Отговори с цитат
  #14  
Стар 6th September 2013, 10:12
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
На мен проблемна зона ми е областа около пъпа...би трябвало да е средна част, нали? Има ли упражнение, което да натоварва най-силно тази част?
ето ти една тренировка, с която се набляга основно на "частта около пъпа" и страничните коремни мускули, дано ти хареса

1_________________________________________________ ________________


2_________________________________________________ ________________

3_________________________________________________ ________________

4_________________________________________________ ________________

5_________________________________________________ ________________
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #15  
Стар 6th September 2013, 15:32
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Благодаря!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 16th October 2013, 08:30
rosirosti rosirosti не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря за това споделяне
________________
блиндирани врати, входни врати
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th April 2014, 13:44
atreides atreides не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 15
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Backstreet.bg Виж мнението
Повечето хора имат здрави плочки, които обаче не си личат, защото имат и мазнини на корема.Така че, ако не изчистиш мазнините, колкото и коремни да правиш, ефект никакъв.Аз не препоръчвам коремни преси, защото товарят кръста.За себе си правя следното:застава в положение за лицева опора, подпирам се от лактите до дланите на земята.Опитай да стоиш така 1-2 минути и ще забележиш ефекта.
Страничната опора също върши чудеса. Аз ги комбинирам за по-добър ефект.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th April 2014, 14:48
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от atreides Виж мнението
Страничната опора също върши чудеса. Аз ги комбинирам за по-добър ефект.

И дъмпели или 5 или 10 литрови бутилки за минерална вода, с вода
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th April 2014, 08:27
Аватара на pepi_simeonova
pepi_simeonova pepi_simeonova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dii Виж мнението
На мен проблемна зона ми е областа около пъпа...би трябвало да е средна част, нали? Има ли упражнение, което да натоварва най-силно тази част?
Здрасти, по мои наблюдения, упражненията с усукване ще си помогнат, както и стречинг с ръка на кръст и другата се накланя над главата, надолу, доколкото можеш повече.
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd June 2014, 17:52
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

резултати?
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Плочки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:11.