IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #401  
Стар 3rd November 2007, 00:08
juliakam juliakam не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: СОФИЯ
Мнения: 15
По подразбиране

Моето скромно мнение е, че дори и да отлагат с времето жените предпочитат сами да си платят / кредити , познати, пестене / тези интервенции , че да не им се натяква след това. За голямо съжаление наистина все още малко дами могат да си го позволят по ред причини, след като са станали майки, / за съжаление Майката природа дава ... но и взима / МЪЖЕ не ни съдете , че след като сме си свършили "работата" искаме да изглеждаме добре и със самочувствие , защото на Вас семейният живот т.е , факта , че сте бащи на децата си не Ви се е отразил на по никакъв начин на природните дадености и лично самочувствие.Интервенциит на които се подлагаме не са никак безобидни и повярвайте след като сме стигнали до това не лесно решение / с изключения все пак /то е много сериозно обмислено в най- малките си детайли. Затова, ако можете помагайте на жените и приятелките си в това начинание и ги подкрепяйте но недейте в никакъв случай да ги съдете за това.
Отговори с цитат
  #402  
Стар 3rd November 2007, 01:36
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

Ок, нека започна и може би да се повторя като се извиня на всички от вас, които НЕНАРОЧНО съм обидил или накарал да се чувстват дискомфортно.Нещото което ми се въртеше в галвата е, че няма нищо лошо в това да подариш на жената до теб някакъв вид тунинг.Не мислете, че като мъже не оценяваме това през което минавате докато мъника е вътре във вас и колко ви коства сутрешното гадене, болките, отоците и и и и и и и и ии.И понеже както ви е ясно неможем ние да родим, едно от нещата с които бихме могли да помогнем да си възвърнете самочувствието е този, като платим тунинга.Съжелявам ако съм Ви обидил ако съм разбран че ние сме тези които Ви плащаме интервенциите.Евала на всички от вас които се борите сами за целите които гоните и само шапка мога да ви сваля и го правя.Благодарен съм също и че сте толкова отзивчиви и отговаряте на такива като мен, които идват от някъде и питат и питат и вероятно ви обиждат, но вие пак помагаде със съвет.THANK YOU Там от където идвам и където живея жените са силиконови, с лоши екстеншъни, с плътни устни и така нататък и повечето от тия жени получават устните, гърдите или поредното нещо като коледен подарък или просто подарък от партньора до тях, тъй като вече са се решили на нещото и не е проблем за мъжа да плати операцията със или без повуд. Излизаш на диско или на бар и всичко е гърди, коса и устни, лъскаво обелечени и опаковани.От десетина дни съм си в България и съм тук заради операцията която ми предстои и от доста време не съм бил тук и нямам обективен поглед за нещата тук и сега.
Благодаря че ви има в този форум и че сте толкова отзивчиви към такива новаци като мен.Наистина най-малко съм искал да обидя някой от вас с мои думи.СОРИ отново и само хубави неща и успешни нови придобивки ви пожелавам.
Отговори с цитат
  #403  
Стар 3rd November 2007, 03:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Няма защо да се извиняваш, лично мен с нищо не си ме обидил. Ама с това трябваше да започнеш- че преценката ти не е възоснова на България. В Бг не са много жените, чиито мъже им подаряват нови цици и липосукция всяка коледа Болшинството са се лишили от нещо друго, за да си платят операцията, обмислили са го добре и са преценили, че това е единственият начин да се справят с недостатъка си.
Също така, в Бг не са и много мъжете, които въобще биха се сетили да подарят на жените си каквато и да е пластична интервенция- за повечето май това е ненужно, глупости, "аз те харесвам и така" и т.н. (всъщност тук и аз по- скоро гадая, защото наблюденията ми над българските мъже по въпроса се свеждат до това, което форумките са споделяли).
Отговори с цитат
  #404  
Стар 5th November 2007, 10:30
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Вярно е,че в Бг много малко мъже се сещат да подарят на половинките си подобен подарък.Лично аз не познавам такива.Налага се ние да ги молим,убеждаваме и т.н,че всичко ще е наред и си струва резултата.В крайна сметка,жените сме суетни и правим дори и невъзможното да достигнем върха на красотата.Отчасти го правим в името на мъжката половина от човечеството,а останалата в името на собственото ни самочувствие и само за нас.
Отговори с цитат
  #405  
Стар 5th November 2007, 18:08
summerseason summerseason не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: на брега на океана
Мнения: 45
По подразбиране

juliakam идва и твоя ден, тъкмо търсех мнение във форума и паопаднах на една дата седми, която е след два дни и ти стискам палци.Днес като си поръчвах еластичната превръзка за след оперативния период ми пожелаха успешна операция и ми стана много кофти, но нямя да се сдухваме за нищо.Аз който съм сигурно най невчас от вас всичките не се страхувам и нямам търпение да дойде моят ден, който междудругото е следващият вторник и искам просто да ти кажа едно огромно Благодаря за това, че си отговаряла във форума и да ти кажа, че сряда ще стискам палците за тебе и новият ти тунинг.Успех и всичко най най

ПП забравих да ви попитам, престоят във Вита във евро ли се заплаща, както са самите корекции или е в БГ лева.Питам понеже най малкото, с което мисля да занимая Динев е с тоя въпрос.Благодаря ви
Отговори с цитат
  #406  
Стар 5th November 2007, 18:20
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

аз лично платих в лева. не знам дали има и други възможности, защото не съм се интересувала от това.
Отговори с цитат
  #407  
Стар 5th November 2007, 18:43
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от summerseason
ПП забравих да ви попитам, престоят във Вита във евро ли се заплаща, както са самите корекции или е в БГ лева.Питам понеже най малкото, с което мисля да занимая Динев е с тоя въпрос.Благодаря ви
плаща се в левове, на касата ти смятат сумата по курса на деня
Отговори с цитат
  #408  
Стар 5th November 2007, 19:28
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

summerseason, аз съм при Динев следващата сряда...може да се видим
Как престоят отделно ли се плаща?На мен д-ра ми каза,че престоят е включен в цената?Аз ли не съм разбрала нещо
Отговори с цитат
  #409  
Стар 5th November 2007, 20:02
zhenya chavdarova zhenya chavdarova не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Лондон
Мнения: 798
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от adinka
summerseason, аз съм при Динев следващата сряда...може да се видим
Как престоят отделно ли се плаща?На мен д-ра ми каза,че престоят е включен в цената?Аз ли не съм разбрала нещо
Не съм summerseason, но надявам се че няма да ми се сърдиш ако ти отговоря.Абсолютно всичко е включено в цената ( престоя в клиниката, храната и т.н )
__________________
2 X 620cc
Отговори с цитат
  #410  
Стар 5th November 2007, 20:08
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Благодаря много за бързия отговор
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиневquotВитаquotquotВалемquot
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:59.