IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 19th August 2008, 08:48
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Monique
Според мен е готино да си тунинг-баба. На всякаква възраст човек може да ескпериментира и подобрява външния си вид.
Именно! Нормално е на всяка възраст човек да иска да изглежда добре и да е привлекателен! А и нека не забравяме ,че рано или късно всички ще остареем...
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #22  
Стар 19th August 2008, 08:52
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doll
Аз се чудя дали е минала интервенцията за този имплант???Интересно ми е да видя резултата
Първите импланти "PermaLip" бяха поставени в клиниката на д-р Николай Георгиев в гр. София на 11.07.2008 г. Планираме от есента да започнем тяхната продажба в България. Тогава от нашият сайт ще може да разберете в кои клиники те ще се поставят, а така също и да видите и сники на нашите пациентки.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #23  
Стар 19th August 2008, 09:02
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Чакам да си купя списание Ева
Интерено ми е много , дали после устата има чувствитемност,метода на поставяне,цена ... всичко
Здравейте!
Искаме да уточним, че предвид на процедурата /вкарване на силиконовият имплант в малко тунелче в устната/ е нормално 1-2 седмици след това чувствителността да е леко нарушена, както и да има лек отток. Разбира се, през този период е необходимо да спазвате някои елементарни правила! Това обаче ще отшуми и Вие ще можете да се радвате на новите си устни!
Самата процедура се извършва с местна упойка, трае 10-15 минути и не е свързана с откъсване на пациетката от ежедневният и начин на живот!
В началото на есента в нашият сайт ще може да видите в кои клиники в страната могат да Ви поставят "PermaLip" и на каква цена.
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #24  
Стар 19th August 2008, 09:11
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nelina_02
Здравейте J&D Medicals, от линка, който сте дали на мен лично ми харесва този по-естествен вид на устните,
за разлика от друг д/ефект/ на "ужилен от оса" и бих искала да знам дали ще публикувате тук как е преминал кастинга и какви са резултатите от него/ или къде другаде може да се прочете /, а също, тъй като са споменати само някои предимства, бих искала да знам какви са рисковете и евентуалните усложнения, ако има такива?
Благодаря предварително за информацията.
Здравейте!
Пробното поставяне на първите силиконови импланти "PermaLip" бе извършено но 11.07. т.г. в клиниката на д-р Николай Георгиев в гр. София. То стана в присъствието на наш гост и лектор от САЩ. Тъй като разполагахме само с един следобед бяха избрани общо 4 кандидатки. Резултатите при тях са много добри!
Всяка процедура има своите предимства и недостатъци и крие макар и минимални рискове. За всичко това Вие ще бъдете информирани по време на конкултацията с Вашият лекар! Повече информация можете да получите и от нас!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #25  
Стар 19th August 2008, 09:15
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doll
Май няма да научим за този вид импланти за устни,а мен ме интересува...За съжаление никoй не се вкличва ,за да отговори
Здравейте!
Може би ще намерите част от интересуващата Ви информация в предишните отговори поместени в рубриката! Ако имате и други, конкретни въпроси - не се колебайте да ги зададете!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #26  
Стар 19th August 2008, 09:19
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Mycka
така като гледам снимките...а бе ако се реша да си направя и резултата е още по-зле?да приличам на някоя целунала котлона?
иска ми се ама като гледам някои снимки-"преди" е било по-добре от "след това"
Ако по някаква причина резултата не Ви удовлетворява, импланта "PermaLip" може винаги да бъде както изваден, така и заменен с друг /имащ друга дължина и диаметър/.
Що се отнася до това дали резултата "преди" е бил по-добър или не - важно е по време на консултацията с лекаря да получите реалистични очаквания и представа за това какво може да се направи конкретно, във Вашия случай!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
  #27  
Стар 5th September 2008, 15:49
lady69 lady69 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Aug 2008
Град: София
Мнения: 496
По подразбиране

Здравейте,
Бих искала да попитам какви перманенти филъри предлагате? В смисъл такива, които не се резорбират няколко години? И кои хирурзи работят с тях? Какви са рисковете от тяхното прилагане?
Отговори с цитат
  #28  
Стар 8th September 2008, 08:31
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lady69
Здравейте,
Бих искала да попитам какви перманенти филъри предлагате? В смисъл такива, които не се резорбират няколко години? И кои хирурзи работят с тях? Какви са рисковете от тяхното прилагане?
Здравейте!
Първо - благодарим за интереса от Ваша страна!
Най-новият продукт който фирма "Дже и Ди Медикалс" предлага е перманентен силиконов имплант за увеличаване и подчертаване контура на устните, наречен "PermaLip". Неговото най-съществено предимство пред перманентните филъри е неживотинският му произход - той не е от колаген, а от силикон. Той е постоянен и не се резорбира, но може да бъде отстранен при Ваше желание! Предлага се в различни дължини и дебелини.
Няма никакви сериозни рискове и противопоказания, просто има само някои елементарни правила на хигиена и безопасност които трябва да спазвате - за тях ще бъдете информирани подробно по време на консултацията с лекаря.
Засега този имплант може да Ви бъде поставен в клиниката по пластична и естетична хирургия на д-р Николай Георгиев /в гр. София/. Там може да получите и повече информация!
Ако имате и други въпроси относно продукта - не се колебайте да ни потърсите!
Желаем Ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НовоКастингзаустниперманентенимплант
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:22.