IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 25th November 2009, 16:41
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Да, когато е за пръв път (аз съдя и по колежките ми, които си слагат), много бързо изчезва ефекта....Но с наслагване, след няколко процедури, става супер.Аз съм настроена, че след първия път няма да са ми задълго пухкавки Щом се вижда и след месец при теб, значи пак е добре Тук някои момичета се оплакват, че след 3 дена няма и помен от филъра в устните им Дано след второто попълване да станат както ги искаш и ефекта да се задържи за по-дълго
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th November 2009, 15:47
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
Обаче се притеснявам да не объркат филарите (преди ми сложиха Restylane Lipp) и ако нямат такъв и решат с Perlane да не стане катастрофа.
Няма да стане никаква катастрофа, Restylane Perlane се използва също успешно за увеличаване на устни, въпреки че за мен Restylane Lipp си остава предпочитания вариант.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 26th November 2009, 16:25
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от demili 1
Ако ще си слагаш филър за първи път, какъвто и да избереш ще изчезне много бързо.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 26th November 2009, 16:40
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Момичета, кажете от кой д-р сте доволни или поне къде предлагат тези два филъра, че аз където звъннах да питам, нещо само ми мънкат и те незнаят какво предлагат.Как да се доверя на такива?
Отговори с цитат
  #15  
Стар 9th December 2009, 13:00
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Да ви се похваля.. Вече съм с нови джучки и аз! Много съм доволна, само се надявам ефекта да с езадържи дълго време и да не спаднат много Знам,че бързо се разгражда к-ната при първия път, но....все пак тая надежда да е за по-дълго при мен Много благодаря на amelya за съдействието
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th December 2009, 15:23
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Честито Аз мисля да изчакам до лятото и тогава да повторя процедурата. Ако до тогава не съм се навила за PermaLip.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th December 2009, 15:41
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Благодаря ти! Ти в момента с какъв филър си? И първият път колко ти държа? Моите поспаднаха, но в момента много ми харесват и се надявам да не продължават повече да спадат,а така да останат Че ми се иска да повторя процедурата след поне...3 месеца.Ако не се налага, може и след повече де
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th December 2009, 15:46
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Restylane Lipp Като че ли останаха само контурите, иначе месец след процедурата вече не са така сочни. Но все още си ги харесвам
Отговори с цитат
  #19  
Стар 4th January 2011, 00:11
shane_shaya shane_shaya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 21
По подразбиране

Здравейте момичета! Моля ви, кажете при кой си слагахте Restylane и колко ви излезе една ампула?
Аз слагах Juvederm в началото на ноември - брадичка и в т.нар. "Гънки на сълзите" (както ги нарече др. Денкова), може да се каже, че се инжектирах в областта на скулите. Нооо, както можете да се досетите една, според мен, голяма част се резорбира. Все пак още имам от филъра и на двете места, но искам да попълня пак брадичката и скулите и този път и да сложа малко в устните. Затова съм се ориентирала къm Perlane - до колкото четох става и за 3те Та, споделете, моля ви ))))
Отговори с цитат
  #20  
Стар 4th January 2011, 10:21
Аватара на seadd
seadd seadd не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 404
По подразбиране

Как се получиха скулите ? Има ли съществена разлика от преди?
Винаги ми се е искало да го направя ,но имам огромни колебания...да не би да има асиметричност и т.н.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: RestylaneLippилиTeosyalKissКойподобриятфилър
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.