IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1431  
Стар 14th April 2011, 21:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Аз имам адски много снимки,на които съм различна-тва не значи,че не съм аз...хахахааа
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #1432  
Стар 15th April 2011, 01:37
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Уахахахахахахахаххаа....раз сърдихме се,що ли?Бегаме като мъничко паленце с подвита опашка...
Аз пък няма да спя тая вечер от притеснение,цялата ще треперя,че някоя девойчица не смятала да търпи критики , и щела да ни лиши от гледката на "своята" високопоставена личност...на някакви колажи..които дори понякога не са лични
Да се повторя..през средата на дантеленото бельо ми е.
Лека нощ сладурка и целувки!!!!!!! Прати поздрави на бавареца ... ХАХАХАХА.
Абе,Танева,ти на колко години си?
Александра е още малка и е във възраст в която тези неща са нормални/да кажем,че снимката не е нейна и тя иска да прилича на някого/.Не виждам причина това да те учудва,ти не си ли била на нейните години?
+това ,тя е симпатяга,така,че съм изненадана ,ако тя не е на снимката,а е качила чужда,за което ти и Сашо твърдите.Не мога да твърдя със сигурност дали е тя или не ,а и нямам толкова време като теб да разследвам
Изобщо не бих си направила труда да търся кой е на снимката.Ако това го направи жена на над 25г.,би ми станало смешно,но едно много младо момиче...........мисля,че е нормално за нейната възраст.И пак казвам,ако не е тя?!
Отговори с цитат
  #1433  
Стар 15th April 2011, 08:14
Аватара на Александър
Александър Александър не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 167
По подразбиране

Габи, единственото нещо, което твърдя е че двете снимки (тази на аватара и тази с колата) нямат нищо общо като човек, но както написах в предния пост - не се наемам да кажа коя е лъжливата понеже други не съм виждал
__________________
Дипломата е човек, който ще те прати да вървиш по дяволите, по начин, по който да очакваш пътуването с нетърпение!!
Отговори с цитат
  #1434  
Стар 15th April 2011, 08:30
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gabi_gabriela Виж мнението
Абе,Танева,ти на колко години си?
Александра е още малка и е във възраст в която тези неща са нормални/да кажем,че снимката не е нейна и тя иска да прилича на някого/.Не виждам причина това да те учудва,ти не си ли била на нейните години?
+това ,тя е симпатяга,така,че съм изненадана ,ако тя не е на снимката,а е качила чужда,за което ти и Сашо твърдите.Не мога да твърдя със сигурност дали е тя или не ,а и нямам толкова време като теб да разследвам
Изобщо не бих си направила труда да търся кой е на снимката.Ако това го направи жена на над 25г.,би ми станало смешно,но едно много младо момиче...........мисля,че е нормално за нейната възраст.И пак казвам,ако не е тя?!
Габи,много добре знаеш на колко години съм,няма смисъл да питаш.
Нищо не оправдава подобни грозни постъпки. Ти добре ли ще се почувстваш ,ако сваля твоя снимка и се представям за теб наляво надясно по форумите?Надали!
Аз не упреквам никого,решението си е нейно,нека прави каквото иска..мисълта ми е там,че щом е преценила да се представя за друга,значи или се срамува от нейната външност или няма достатъчно самочувствие.
А ако си мислиш,че по цял ден ровя кой кви снимки е качил,строго се лъжеш..дреме ми кой за кой ще се представя....Ако се обърна към заглавието на темата обаче: "Да се покажем колко сме хубави и секси" , а не "Да покажем колко СА хубави и секси".
Не съм се ровила,напротив,преди време случайно попаднах в фейсбук на тая мацка и видях тази снимка. Но както и да е,не ми се спори,в случая възрастта не е определяща.
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #1435  
Стар 15th April 2011, 18:30
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Taneva` Виж мнението
Габи,много добре знаеш на колко години съм,няма смисъл да питаш.
Ти добре ли ще се почувстваш ,ако сваля твоя снимка и се представям за теб наляво надясно по форумите? в случая възрастта не е определяща.
1.Това беше риторичен въпрос/знам на колко си/
2.Изобщо не бих обърнала внимание на това кой къде ме слага,имам прекалено много проблеми да разрешавам,за да обръщам внимание на такива неща.
3.Напротив,има значение възрастта,но това няма как сега да го разбереш.Има време,не бързай
Отговори с цитат
  #1436  
Стар 15th April 2011, 18:35
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Габи, доколкото си спомням, ти се роди малко преди мен. Нали тъй? За Танева- предвид девствеността й, трябва да на не повече от 27г. (чуди се).
Отговори с цитат
  #1437  
Стар 15th April 2011, 18:51
Аватара на gabi_gabriela
gabi_gabriela gabi_gabriela не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: ЖИТЕЛ НА СВЕТА
Мнения: 5 567
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro Виж мнението
Габи, доколкото си спомням, ти се роди малко преди мен. Нали тъй? За Танева- предвид девствеността й, трябва да на не повече от 27г. (чуди се).
незнам,дори не ме интересува кой на колко е
Отговори с цитат
  #1438  
Стар 15th April 2011, 19:01
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

А мен ме терзае възрастта на Диването. Това Келеме ме обърка "ептем, а не ми е в ми е в метаболизма да ми се случват подобни неща (притеснение).
Отговори с цитат
  #1439  
Стар 15th April 2011, 20:21
Аватара на Taneva`
Taneva` Taneva` не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: Където пожелая.....
Мнения: 1 166
По подразбиране

Дезирооооо, под 27 съм,баш на 20..рано ми е още да мърсувам с мъже..ще се пазя за първата брачна...
__________________
Искам невъзможното..желая недостижимото..правя необходимото и получавам максималното!!!!!
Отговори с цитат
  #1440  
Стар 15th April 2011, 20:37
Аватара на Alexandra93
Alexandra93 Alexandra93 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2010
Град: Пловдив
Мнения: 466
Изпратете съобщение чрез ICQ до Alexandra93
По подразбиране

Абе Танева сега се сещам коя си/кой само,че тук се представяш в друга светлина - страх те е да не те баннат и от тук ли
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ХайдедасепокажемколкосмехубависексиСнимки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:55.