IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 22nd May 2007, 21:44
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

lok45111 , за съжаление точно по това им поведение се разбира колко пластичните ни хирурзи са наистина хирурзи и лекари с хипократова клетва . Потвърждава ми се мнението , че пластичната хирургия в България се развива само с естетична насоченост . Масирана атака по медии ... голямо самочувствие ...... за тях сме клиенти , а не пациенти . / на абонамент - вече си признават , че една операция води до друга / .
Отговори с цитат
  #122  
Стар 22nd May 2007, 21:45
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Бях готов да ме покажат, но след това да се радвам на живота, да изглеждам нормално и да продължа напред. Но след като са решили травеститите да са на чело, нека, може пък хептем народа да се откаже от ТВ, така, както мисля да направя аз - не, че много и гледам. Кофти е да се подиграват с неволите на хората и да трупат активи на чужд гръб, а накрая, този, който са използвали да си е същия, какъвто е бил и преди - със същата дупка на лицето, без надежда за оправия...
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #123  
Стар 22nd May 2007, 21:48
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

сега, за да не се точи темата безкрай, предлагам лок първо да каже дали иска да приеме помощ от нас. ако да, предполагам се е спрял на конкретен лекар, да отиде пак на консултация, да разбере точно какво трябва да се направи, колко ще струва, и да ни каже после всичко. каквото е по силите ни ще го направим.
Отговори с цитат
  #124  
Стар 22nd May 2007, 21:48
Ани Ани не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 242
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lok45111
Бях готов да ме покажат, но след това да се радвам на живота, да изглеждам нормално и да продължа напред. Но след като са решили травеститите да са на чело, нека, може пък хептем народа да се откаже от ТВ, така, както мисля да направя аз - не, че много и гледам. Кофти е да се подиграват с неволите на хората и да трупат активи на чужд гръб, а накрая, този, който са използвали да си е същия, какъвто е бил и преди - със същата дупка на лицето, без надежда за оправия...
предполагам че не са били сигурни какъв ще е резултата пък и повечето предавания от този тип които съм гледала крайният ефект е постигнат с повечко грим който в твоя случай няма да е достатъчен
Отговори с цитат
  #125  
Стар 22nd May 2007, 21:51
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

Ами в безизходица съм, така, че съм съгласен. За носа нека diastemma да каже какво точно трябва - не разбирам от това и не ме касае особено, искам да се оправя! За протезиране на лявото око в София до хотел "Принсес" има лаборатория за очно протезиране на д-р Механджийски. Там мисля да си правя новото оченце, което бих снимал с удоволствие след това и качил навред в Нета.
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #126  
Стар 22nd May 2007, 21:53
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Лок, това е невероятен шанс, който момичетата ти предлагат- кой друг би го направил! Аз съм изненадана и то много приятно- това е спонтанна реакция, без да е премислена- от сърце е Само кажи, благодаря ви момичета, надявам се и други да се включат - (аз също, макар и скромно) -след като едно не е станало, може пък това да е твоят начин.
За списанието не се ядосвай- аз си го купувам откакто е излязло, но напоследък нямам време да го чета (и форума има вина за това де )
Дори за предаването не се хаби- може, да не са се наели хирурзите заради известна сложност и публичност едновременно
А онзи Азис и д..то си ще даде за реклама-макар че, на мен не ми се вярва много, ама както и да е- ти имаш много по-невероятен и чистосърдечен шанс- приеми го!
и аз ти пожелавам Успех
Отговори с цитат
  #127  
Стар 22nd May 2007, 21:53
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми иди говори за някакви конкретни цифри. а на носа кво му има?
Отговори с цитат
  #128  
Стар 22nd May 2007, 21:54
Аватара на Renkata
Renkata Renkata не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 238
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lok45111
Ами в безизходица съм, така, че съм съгласен. За носа нека diastemma да каже какво точно трябва - не разбирам от това и не ме касае особено, искам да се оправя! За протезиране на лявото око в София до хотел "Принсес" има лаборатория за очно протезиране на д-р Механджийски. Там мисля да си правя новото оченце, което бих снимал с удоволствие след това и качил навред в Нета.
Е така вече по- биваш, като изключим "безизходицата" .Винаги има начин,приятелю
__________________
"Синтезирайки пантонимиката на парадоксалното, базирайки се на солидни, фундаментални фактори, ще бъда кратък, ясен и точен - яжте салата!"
Отговори с цитат
  #129  
Стар 22nd May 2007, 21:59
Аватара на lok45111
lok45111 lok45111 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: София
Мнения: 409
Изпратете съобщение чрез ICQ до lok45111
По подразбиране

На носа му има ето това:
http://ilovemylene.web.data.bg/galle...1/IMG_2804.jpg
__________________
Лягането под лампионите е смелост, но си струва тръпката!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 22nd May 2007, 21:59
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

о, аз чак сега стигнах до тази тема.
лок, не се отчайвай! тегли му ма*ната на това предаване. аз също искам да се включа в помощта за лок. с какво мога да бъда полезна освен с парички?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ШоутоquotПълнапромянаquotБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:25.