IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 30th September 2010, 14:41
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Здравейте, ще Ви кажа за себе си. Имам дълбоки назолабиални бръчки, от структурата на лицето по принцип и второ - от възрастта. Първото поставяне на филър - Сурджидерм, почти не повлия нищо. След 4 месеца си сложих Жувидерм 4 една ампула и беше вече значително по-добре. Сега са минали 5 месеца и вече съм пак за поставяне на нов филър. За всеки е индивидуално, но по принцип всяко следващо слагане трае повече, тъй като предишното не резорбира изцяло. Колкото до бръчката на челото - гневната бръчка, там слагам ботокс и се изглажда за доста по-дълго време - слагала съм ботокс декември и сега октомври вече трябва пак - доста се е отпуснало вече. Това е моят опит.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 1st October 2010, 09:40
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Това кое по ред слагане на ботокс е? Издържало е дълго време. При мен първият път - 4 мес. Сега ми е 6-ти месец и вече съм за слагане. Първият път не ми казаха какъв е, вторият - Вистабел. И двата пъти по 100 единици.
__________________
Колкото повече опознавам хората, толкова повече обиквам кучето си!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 1st October 2010, 19:53
Agata Agata не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 117
По подразбиране

Сега ще е трети път ботокс, посъветваха ме да поизчакам още малко да се отпусне съвсем, но вече като мина покрай витрина си виждам бръчките и не се понасям. Обясниха ми, че при ботокса не е хубаво да се слага, докато предишният още не е изчезнал съвсем, тогава се получавало това т.н. восъчно излъчване.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койвкарвалсопственамазнинанаустниилибръчки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:51.