IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 4th March 2014, 16:47
демили демили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: софия
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Beauty_on_Duty Виж мнението
Това име нищо не ми говори. Но може и да е добър, знае ли човек!!! Аз съм впечатлена от работата на следните лекари:
Бърдаров и Аргиров - Медефект
Мирчевска - Медика - Естетика
Манджукова - ??? /някъде на бул. Арсеналски/
Стани Кръстев - /безследно изчезнал/
Освен способностите на лекаря, зависи и какъв филър ти поставят /говоря само за ХК/. От всичко което съм виждала и чувала, най-добрия е Teosyal, но това също си е лично мнение.Повечето клиники от време на време правят и промоции - в определен ден от месеца "боцкат с отстъпка", която в повечето случаи е около 50 лв. на ампула.
И след всичко написано да кажа, за мен най-нежни устни се получават с липофилинг! Доста по травмиращо е като процедура, но за мен тя няма алтернатива и каквито и иновативни филъри да измислят, едва ли биха надминали липото!

Д-р Стани Кръстев вече работи в Медика-Естетика.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 4th March 2014, 21:10
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Тази тема е показателна за влиянието на интернет общуването и как много лесно могат да бъдат наказвани грешките не само на лекари, а и на всякакви други некоректни търговци и т.н.

Мина времето когато всичко беше скрито покрито, вече дори по форумите има бели и черни списъци на лекари, търговци и т.н. В живота има едни закони от които няма как да избяга човек и този закон е, че всеки рано или късно си плаща за грешките !!!

Аз по скоро бих нарекъл глупаци тези лекари, търговци и други, който съзнателно мамаят някой човек и вътрешно си казват - "е той и да разбере и да не се върне голяма работа, нали има и много други клиенти/пациенти.

Ето това е глупав човек, защото не само, че така губиш един клиент, който е можел да ти стане и лоялен такъв, ами и не осъзнават факта, че благодарение на великото изобретение интернет лъсват всичките осрани гъ*ове на такива глупави хора и след това бизнеса им бавно и славно умира.

Аз само като се сетя ей такива дребни душици, като ги дават в "Господари на ефира" и други такива разследващи предавания и се чудят къде да се пъхнат от срам като миши, толкова гузни, че изпадат в панически стрес. На тези гугутки, заслепени от алчността и без никакъв морал, ще им кажа само - добре дошли в реалността !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 4th March 2014, 22:33
face1 face1 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Хахаха, тези от Леграно явно са доста са го закъсали, щом чак разобличават недоволните си пациенти. То в нета като напишеш д-р Чолаков и ти излизат куп статии какъв мошенник е, арестуван и т.н, по добре да не се занимаваме с тях, че току виж и нас почнал да заплашва, явно тертипа на работа им е такъв да обиждат и заплашват хората. Явно страдат от параноя, че от другите центрове им пишат коментари, а то хората си изказват мнението. Ако им отидат Господари на Ефира ще станат за смях пред всички
Отговори с цитат
  #14  
Стар 4th March 2014, 23:08
SUN_2000 SUN_2000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

АУ, тия Леграно колко обидчиви били, че чак постват още недоволни клиенти, кой знае колко хора са пострадали. Предлагам да се обединим тук и да се оплачем в Господарите.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 4th March 2014, 23:22
SUN_2000 SUN_2000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Тази тема е показателна за влиянието на интернет общуването и как много лесно могат да бъдат наказвани грешките не само на лекари, а и на всякакви други некоректни търговци и т.н.

Мина времето когато всичко беше скрито покрито, вече дори по форумите има бели и черни списъци на лекари, търговци и т.н. В живота има едни закони от които няма как да избяга човек и този закон е, че всеки рано или късно си плаща за грешките !!!

Аз по скоро бих нарекъл глупаци тези лекари, търговци и други, който съзнателно мамаят някой човек и вътрешно си казват - "е той и да разбере и да не се върне голяма работа, нали има и много други клиенти/пациенти.

Ето това е глупав човек, защото не само, че така губиш един клиент, който е можел да ти стане и лоялен такъв, ами и не осъзнават факта, че благодарение на великото изобретение интернет лъсват всичките осрани гъ*ове на такива глупави хора и след това бизнеса им бавно и славно умира.

Аз само като се сетя ей такива дребни душици, като ги дават в "Господари на ефира" и други такива разследващи предавания и се чудят къде да се пъхнат от срам като миши, толкова гузни, че изпадат в панически стрес. На тези гугутки, заслепени от алчността и без никакъв морал, ще им кажа само - добре дошли в реалността !
Напълно съм съгласна с това мнение, много точно и интелигентно написано. Вече не може да се покриеш, мнението на клиентите е най-голямата реклама в днешно време. Трябва да се научиш как да се държиш с клиента, за да е доволен, а не да гледаш да го претупаш и да му вземеш парите, пък после следващият балък моля, не се прави бизнес така
Отговори с цитат
  #16  
Стар 5th March 2014, 15:53
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Sun2000 ако ми беше казал щях да изтрия снимките ти веднага, защото сега виждам, че явно си писала на модераторите.
Не знам кое те притеснява при положение, че изглеждаш уникално добре ! Трудно е да повярваш дори, че така изглежда майка на две деца, но явно и генетиката си е доста важна !
Сега поста ми стои висящ, но пък който иска може да види как изглеждаш все пак. Тъкмо щях да кажа, че те в опита си да те омаскарят постигнаха точно обраното, като ти направиха една много добра реклама на блог страницата. А какво по хубаво има от това, за всеки един блогър.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 5th March 2014, 21:05
stoevich stoevich не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 4
По подразбиране

Не знам кои стои зад ника Sun2000, не ме и интересува! Регистрирах се тук, само за да й пиша (на лично), че има моята подкрепа. Аз също бях излъгана и то 2 пъти за един месец в тази клиника, за същата промоция. С тази разлика, че с мен се държаха много любезно. Според дерматоложка, при която бях вчера на преглед - в устите ни има или физиологичен разтвор или мезотерапия! Благодаря на бога, че единственото което се случи с устата ми след ужасният оток е изчезването й!!! Само като си помисля какви последици можеше да има!
И ДА - сама съм си виновна, че не се информирах преди да се подложа на манипулацията! Просто никога не съм не съм предполагала, че лекар може да си прави такива експерименти и да си играе с хората!!!

Готова съм да съдействам с каквото мога!!!

Не разбирам единствено, защо има толкова злоба тук и как устата на зрели жени могат да се чуят такива епитети и вулгарности (в случая да се напишат)! Какъв е този речник???
Отговори с цитат
  #18  
Стар 6th March 2014, 10:31
Legrano Legrano не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,

Виждаме, че се развихря една некоректна и мръсна PR кампания срещу клиника Леграно от лицето Виолета Драганова-Кръстова прикрита зад множество интернет профили и базирана на нелоялна конкуренция. Ето защо решихме да вземем официално становище по случая. От известно време въпросното лице Виолета Драганова-Кръстова работещо, като рекламен директор на World Class Fitnes & SPA в който не регламентирано се поставят филъри, всячески прави опити да установи доставчиците на предлаганите от нашата клиника услуги не само в областта на филърите, но и за всички останали успешно продавани оферти. Тъй като въпросният фитнес е в близост на нашата клиника предлаганите от нас оферти и услуги, както и агресивната ни бизнес стратегия намаляват техния оборот и печалба. След многократни опити информацията за доставчиците ни да бъде получена по телефона, Виолета Драганова-Кръстова реши да се появи на място в клиниката ни и да се представи за пациент. Опита се да префасонира различни наши оферти за да може с минимални финанси да получи желаната от нея информация. След като това не се случи, започна грубо и неучтиво да ни заплашва с дискредитиране реномето на клиниката в интернет пространството и с проверки от всевъзможни институции. Виолета Драганова-Кръстова е била подробно запозната за извършената и услуга от в нашата клиника, за което е подписала "декларация-съгласие". След като процедурата бе извършена, Виолета Драганова-Кръстова дори опита позорно да се пазари като на "турски пазар" за допълнителна отстъпка върху вече промоционална цена. Лично управителя на клиниката любезно я подкани да заплати за извършената и манипулация дължима сума фигурираща в декларацията-съгласие подписана от нея. В случай на не заплащане Виолета Драганова-Кръстова беше предупредена, че за случая ще бъде информирана полицията и тя ще бъде обявена за „персона нон грата” в клиниката ни. Дни наред получавахме телефонни заплахи от Виолета Драганова-Кръстова, че ако не и предоставим желаната от нея информация, ще започне масова кампания срещу нас.

Искаме да осведомим отново нашите пациенти, че съгласно закона този вид услуги се извършват от лекари в медицински заведения, а не във фитнес зали или козметични салони. Лекарите нямат задължение да съобщават търговските марки на доставчиците си. Ползваните от тях препарати трябва да отговарят на определени нормативи и изисквания на ЕС. Изискването на документи свързани с ползваните препарати е право единствено на специализирани органи. Клиниката ни НЕ рекламира нито една търговска марка на доставчик и стриктно спазва българското законодателство. В случай, че пациент има предпочитания към конкретна търговска марка, той може свободно да си я закупи и да заповяда в нашата клиника тя да му бъде поставена, като единствено ще бъде заплатен труда на лекаря.

Срещу лицето Виолета Драганова-Кръстова водеща целенасочена кампания за дискредитиране на доброто ни име, клиниката ни ще потърси своите права по съдебен ред.

Очакваме „мръсната” кампания с модерните интернет тролове да продължи, като съветваме всеки един средно статистически интелигентен българин сам да прецени достоверността на черния PR. Не възнамеряваме да участваме в подетата кампания от монолози писани от едни и същи лица прикрити зад десетки различни интернет профили , не заставащи зад твърденията си с истинските си имена. Вероятната за това причина е страхът им от носене на съдебна отговорност за писаните от тях клевети.

Съветваме всеки уважаващ се колега решил да се занимава в тази сфера да ползва коректни пазарни методи за да налага своите услуги на пазара а не да води „черна” кампания срещу други колеги.

Последно редактирано от Legrano : 6th March 2014 на 10:39
Отговори с цитат
  #19  
Стар 6th March 2014, 12:50
violeta_draganova violeta_draganova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте и от мен на всички тук. Аз също ще направя официално изявление и нека хората да преценят кой е прав. Да се представя накратко- казвам се Виолета Драганова и съм маркетинг директор в World Class Spa & Fitnes. Първо искам да обясня, че предлаганите услуги на комплекс World Class нямат нищо общо с тези на Леграно. Услугите, които ние предлагаме са фитнес и спа, имаме и козметичен център, но не се поставят филъри, защото няма дерматолог. Дейността е съвсем различна, за да са ни конкуренция точно те. Всичко, което се пише от тях е лъжа, за да излязат чисти от ситуацията, но сами се злепоставиха още повече с обидите и заплахите. Аз също вече съм предприела мерки и по съдебен път ще потърся правата си, да видим как ще им се отрази поредното дело срещу тях. Другото, което ме накара да потърся правата си по съдебен път, е че въпросната клиника и в частност лицата д-р Чолаков и д-р Чолакова също предприеха лична кампания срещу мен, използваха личните ми данни не правомерно, за което има доказателства. Внимавайте когато оставяте личните си данни там, защото после ще съжалявате и ще си навлечете куп неприятности. Сега ще Ви разкажа какво точно се случи, вие си вадете изводите. Предварително заявих ваучер от техният сайт и разговарях по телефона. Казаха ми, че филарът е френски, че дозата е 1мл и няма проблем да бъде поставена освен устните и в назоабиалните гънки, където поискам. Когато отидох там, едва след процедурата разбрах, че трябва да доплащам, защото ми били поставили на 2 места. Всеки който си е слагал знае, че това клиента си го решава, дозата е една и цената съответно е за нея, независимо от поставянето, а и предварително по телефона ми го бяха казали. Там на място им казах, че постъпват некоректно, но платих колкото поискаха. Те категорично отказаха да ми дадат информация какво точно са ми поставили. Тръгнах си и когато след 3 дни спадна отока, видях, че няма никакъв резултат реших да се обадя и да си потърся правата. Нито съм искала да ми връщат пари, исках само да ми кажат какво са ми сложили! Въпросната Гена Чолакова започна да се държи много грубо, да ми казва, че вече не съм добре дошла при тях щом се разправям и, че категорично няма да получа никаква информация от тях, да подавам жалби където си искам, не ги интересува, че щели да загубят един клиент, имало още много които ходели. Реших да си потърся правата като клиент и потребител, тук не става въпрос за конкуренция, няма как лазарен център да е конкуренция на фитнес център Реших да разкажа историята, за да не се подвеждат и други хора и да се изпатят, като мен. Добре, че не се получи алергична реакция. До сега винаги съм си поставяла филъри при д-р Коева, която винаги ми е давала сертификат за марката на продукта и също е партньор на предаването пълна промяна. Сега сигурно ще напишат, че рекламирам други, жалко е наистина, че вместо да се извинят и подхождат нормално, те обиждат, заплашват и лично започват да се разправят с недоволните си пациенти. Съжалявам, че реших да експериментирам и се подведох по уж това, че клиниката е по-лъскава
Отговори с цитат
  #20  
Стар 6th March 2014, 13:07
violeta_draganova violeta_draganova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Sun2000 ако ми беше казал щях да изтрия снимките ти веднага, защото сега виждам, че явно си писала на модераторите.
Не знам кое те притеснява при положение, че изглеждаш уникално добре ! Трудно е да повярваш дори, че така изглежда майка на две деца, но явно и генетиката си е доста важна !
Сега поста ми стои висящ, но пък който иска може да види как изглеждаш все пак. Тъкмо щях да кажа, че те в опита си да те омаскарят постигнаха точно обраното, като ти направиха една много добра реклама на блог страницата. А какво по хубаво има от това, за всеки един блогър.
Наистина, вместо да се извинят и най-малкото вместо от фалшивите си профили да сипят обиди, можеше да си пишат положителни коментари, защото тази тема не е за Виолета Драганова, а за Леграно Щом сами решиха да дам гласност на случващото се, ок- тъкмо всички ще разберат как процедират. Но за пореден път се вижда, че те предпочитат лично да се разправят с пациентите си, като се опитват да ги изкарат уж конкуренция и да отвлекат вниманието от същината на проблема - в случая техните услуги и начина по който обслужват клиентите си. Аз там съм отишла като клиенти и като такъв ще си търся правата.

Последно редактирано от violeta_draganova : 11th March 2014 на 22:19
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: LegranoмениязафилъриКойпосещавалклиниката
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:00.