IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 14th July 2009, 15:05
Yana516 Yana516 не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: italia
Мнения: 19
По подразбиране Кой е вкарвал сопствена мазнина на устни или бръчки

Привет момичета
Отдавна се опитвам да попитам никoй които е правил вкарване на сопствена мазнина на назолабиалните гънки и на междувеждието.Колко време е нужно за да се разбере дали слетките са се размножили.Кой сте ми разясни.Не ми е ясно.Бях се представила вече но sthe го направя пак .Казвам се Марияна и много ми е приятно да контактувам с вас всички разкрасяващи се момичета
Отговори с цитат
  #2  
Стар 14th July 2009, 18:08
Аватара на Stunning
Stunning Stunning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 529
По подразбиране

Не мисля, че може да направиш липофилинг на областите, които искаш... но може пък някои по-запознат да ти даде друго мнение. Има доста писано за тази процедура при устни
Отговори с цитат
  #3  
Стар 14th July 2009, 18:36
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

В назолабиалните със сигурност може. Gwen е писала по въпроса.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 14th July 2009, 18:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Липофилингът е подходящ за запълване на назолаб. гънки. Аз съм си правила - при мен резултатът беше перфектен и не се наложи повторна процедура; при моя приятелка обаче, може да я питаш лично - (пише тук като Карамела) - не се получи задоволителен резултат, т.к. при нея бяха по-дълбоки и има нужда от повторно попълване. Резултатът обаче е постоянен; непреятното е само, че чакаш около 7-8 месеца, за да отчетеш реално какво ти е останало след абсорбирането на мастната тъкан.
Що се отнася до междувеждието - не зная точно кое имаш предвид. Аз имах гневна (лъвска) бръчка над носа, точно между веждите - тя обаче е дълбока и няма запълване с мазнина; при нея се налага третиране с ботокс (при мен беше само единично боцване в областта), но при други ако е по-дълбока се налага и допълване с филър.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 14th July 2009, 18:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
В назолабиалните със сигурност може. Gwen е писала по въпроса.
Хахаха...писахме едновременно
Забравих да допълня, че макар резултатът при мен да е 6 + при назолаб. гънки, за устните не стои точно така въпроса - там ми се налага повторна процедурка.
Отговори с цитат
  #6  
Стар 14th July 2009, 18:49
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Мхм, Gwen - като ти гледам снимката, нищо не ти се налага. Перфектна си
Отговори с цитат
  #7  
Стар 14th July 2009, 23:26
Yana516 Yana516 не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: italia
Мнения: 19
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Липофилингът е подходящ за запълване на назолаб. гънки. Аз съм си правила - при мен резултатът беше перфектен и не се наложи повторна процедура; при моя приятелка обаче, може да я питаш лично - (пише тук като Карамела) - не се получи задоволителен резултат, т.к. при нея бяха по-дълбоки и има нужда от повторно попълване. Резултатът обаче е постоянен; непреятното е само, че чакаш около 7-8 месеца, за да отчетеш реално какво ти е останало след абсорбирането на мастната тъкан.
Що се отнася до междувеждието - не зная точно кое имаш предвид. Аз имах гневна (лъвска) бръчка над носа, точно между веждите - тя обаче е дълбока и няма запълване с мазнина; при нея се налага третиране с ботокс (при мен беше само единично боцване в областта), но при други ако е по-дълбока се налага и допълване с филър.
Много благодаря за бързите отговори ,
питах ви защото ,август ще правя липосукция и се замислям за попълване на тези бръчки.Някой знае ли цени
Отговори с цитат
  #8  
Стар 14th July 2009, 23:30
Yana516 Yana516 не е на линия
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: italia
Мнения: 19
По подразбиране Хайде красавици дайте съвет

Много благодаря за бързите отговори ,
Момичета мога ли да се свържа с никoй които е доволен и за колко време е резултата
Отговори с цитат
  #9  
Стар 15th July 2009, 09:54
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране Re: Хайде красавици дайте съвет

Цитирай:
Първоначално написано от Yana516
Много благодаря за бързите отговори ,
Момичета мога ли да се свържа с никoй които е доволен и за колко време е резултата
Резултатът от кое....? И при липосукцията, и при липофилингът резултатът е перманентен, траен и т.н
Отговори с цитат
  #10  
Стар 15th July 2009, 11:27
sisa_69 sisa_69 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 50
По подразбиране

Гуен резултата при липофилинг на назалабиални е до 1 година максимум 2.г. Зависи от организма колко бързо ще го резорбира.А при липосукцията е перманентен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Койвкарвалсопственамазнинанаустниилибръчки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:36.