IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #551  
Стар 9th September 2013, 14:15
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

to hubaво, ама приятеля ти ако влезне тука и разбере, че просълзяващото стихотворение е поръчано от некв сайд за 20 лв и всъщност тва, което е просълзяващо (т.е. думите вътре) са писани от некв непознат, на който работата му е да ги пише и не е имал нищо конкретно предвид....
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
  #552  
Стар 9th September 2013, 14:51
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Аз мисли да го напиша още като прочетох поста, защото това за ме, да подариш стихотворение, което не си писал сам е много много глупав подарък и мисля не е нужно да казвам защо. Много хора използват готови пожелания за картички, за разни празници на роднини и приятели, това е ок, но когато става въпрос за най любимия човек, тогава всичко което искаш да му кажеш, трябва да е лично от теб и да идва от сърцето !
Отговори с цитат
  #553  
Стар 10th September 2013, 12:40
Аватара на Лудите клавиши
Лудите клавиши Лудите клавиши не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 241
По подразбиране

Въобще животът понякога е една фалшива, но перфектна реклама за перилен препарат.

Не знаех, че се плаща за стихотворения-пожелания. Аз пиша много такива. Значи бих могла да изкарвам пари, така ли? Баси, никога не съм имала търговски нюх... пак съм закъсняла.

Пиша поеми, римувани и неримувани, кратки разкази, когато правим общ подарък на някого от приятелската ни компания. Не спестявам нищо, ползвам и недостатъците на човека в творчеството си. Ако девойката иска, мога за 20 лева да разплача пак гаджето й. Пиши ми на лични, девойко!
Отговори с цитат
  #554  
Стар 5th February 2015, 17:06
vilipetrova vilipetrova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 14
По подразбиране

Аз миналата година заложих на нещо по-готино и шеговито от един сайт - sexshop.bg . Беше някаква забавна игра. Много добре се получи. Мисля ,че беше Интимно или нещо такова ,плюс вечерята на свещи, разбира се ,ххаха. Останахме много доволни, а и остава спомен за цял живот. Може и този Св. Валентин да я изиграем, но този път ще заложа на някое по-eротично бельо от същия сайт. Имат страхотни неща и вече се двуумя между няколко моделчета....
Отговори с цитат
  #555  
Стар 23rd November 2015, 13:44
Аватара на zara8
zara8 zara8 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 8
По подразбиране

най-оригиналния подарък,който съм правила на мъжа ми е една любовна игра и едни прашки слонче,истински се забавлявахме с играта,от тук я взех http://www.sexshop.bg/product-964.html
а и сега имат промоция купуваш за 200 плащаш само 100 и мисля да се възползвам да купя някои интимни играчки да разнообразим сексуалния живот
Отговори с цитат
  #556  
Стар 14th December 2015, 11:15
ivelinahristova ivelinahristova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Купихте ли подаръците за Коледа? Какво взехте на вашата половинка?
Отговори с цитат
  #557  
Стар 16th December 2015, 21:20
mirelka123 mirelka123 не е на линия
Banned
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 83
По подразбиране

За децата взех едни много готини роботи и днес ходих до София по работа и попаднах на един магазин на бул.Георги С. Раковски- gsm-one.eu. От там взех за мъжа ми калъф car holder, досега не бях виждала такива, много ми хареса.Надявам се всички да си харесат подаръците. Остава само да измисля нещо за родители ми, мислех на тях да подаря някаква екскурзия или портрет, но трябва да разгледам. Мисля, че тази година ще подаря на всички мнго оригинални подаръци.
Отговори с цитат
  #558  
Стар 29th December 2015, 09:06
tiansko tiansko не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 2
По подразбиране

Какво взехте на жените си бе хора ???
монтаж врати решетки vrati
Отговори с цитат
  #559  
Стар 29th December 2015, 09:15
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tiansko Виж мнението
Какво взехте на жените си бе хора ???
- Любимият й парфюм (ако има такъв) - изтъркано, ама върши работа;
- Дрешка или бельо - трудно, затова евентуално с ваучер за даден магазин;
- Непременно: шоколадче - за да й кажеш:
- Може и цветя;

Сори, ама преди да съм си изпила кафето само толкова ми роди главата.

А, може и бижу, ама пак не е зле тя да го одобри, та ...
Отговори с цитат
  #560  
Стар 11th May 2016, 12:47
Didkolinkata Didkolinkata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2016
Мнения: 4
По подразбиране

Хихиххи, много хубава темааааааааааа.... Когато искам да направя наистина оригинален подарък, винаги поръчвам нещо от sexshop . bg . Абсолютно винаги очаровам половинката или приятели, защото имат наистина огромен избор от оригинални неща, както шегаджийски, така и за сериозно ползване. В момента, даже са пуснали промо код , който дава 10% отстъпка , само при правене поръчка се въвежда 10cupidon и готовооооооооооо
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Вашиятнайоригиналенподарък
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 19:07.