IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 30th August 2009, 21:38
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране Д-р Даниел Янков - клиника "Дивна", Варна - МНЕНИЯ

Здравейте, момичета!
Отдавна ви чета, но чак сега имам повод да пиша. Планирам операция (корекции по лицето), затова искам мнение за д-р Даниел Янков от клиника "Дивна"-Варна: http://www.divna.eu/about.html.
Доколкото разбирам от написаното в нет-а, преди е работил с д-р Заякова в "Камий", а сега явно е отделно.
Ще хода на първа консултация предстоящата седмица.
Споделете, моля ви, доволни ли сте?
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th September 2009, 16:35
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Никой не сподели мнение...
Моята консултация мина. Исках да си направя блефаропластика и браулифт. Д-р Янков положи доста усилия да ме убеди, че не е необходимо да се прави лифтинг и пластика на клепачите, а чрез ботокс на "пачия крак"и хиалуронова киселина в областта на скулите може да се постигне много добър резултат.
Чудя се, да настоявам ли за операция или да му се доверя...
Хайде, момичета, помогнете, моля ви!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd April 2012, 12:26
marin marin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Град: Stockholm, Sweden
Мнения: 5
По подразбиране

Оперирал съм се в Швеция но никъде не съм срещал такъв внимателен, да не кажа изтънчен, хирург както Даниел. Първата ми операция беше през 2006 в Камий и след това го последвах в центъра на Варна. Следвайки неговите съвети ще се убедите само няколко дни след операцията че мисли само за Вашия възможно най съвършен изглед. И вашето здраве.

За написаното се подписвам,

В новата клиника той работи с един подбран тим от умеещи асистенти които допринасят за успешните операции.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd April 2012, 13:19
qna_T qna_T не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 141
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marin Виж мнението
Оперирал съм се в Швеция . Първата ми операция беше през 2006 в Камий
А какво точно си си оперирал първо в Камий, а после в Швеция?
Отговори с цитат
  #5  
Стар 28th June 2012, 12:02
damiani damiani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2011
Град: VARNA
Мнения: 3
Thumbs down

ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕ ЯНКОВ Е НЕКАДЪРНИК-НЕСЕРИОЗЕН ЛЕКАР И НЕВЕЖ В РИНОПЛАСТИКАТА! ПРЕДИ ГОДИНА СИ ПРАВИХ РИНОПЛАСТИКА -КОЗМЕТИЧНО-ЕСТЕТИЧНА: ПАЗЕТЕ СЕ И НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ ЗА НУЛЕВ РЕЗУЛТАТ СЛЕД СВАЛЯНЕТО НА ГИПСА И МИЛИМЕТЪР ПРОМЯНА НЯМАШЕ В НОСА МИ!!! СЪЖЕЛЯВАВ САМО ЧЕ ПОСИНИ ЛИЦЕТО МИ И ЛАПНА 4000 ЛЕВА !!! НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДОКТОР ЯНКОВ, НЕ Е ПРОФЕСИОНАЛИСТ!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 11th August 2012, 10:51
marin marin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Град: Stockholm, Sweden
Мнения: 5
По подразбиране Добре...

Цитирай:
Първоначално написано от damiani Виж мнението
ИСКАМ ДА КАЖА ЧЕ ЯНКОВ Е НЕКАДЪРНИК-НЕСЕРИОЗЕН ЛЕКАР И НЕВЕЖ В РИНОПЛАСТИКАТА! ПРЕДИ ГОДИНА СИ ПРАВИХ РИНОПЛАСТИКА -КОЗМЕТИЧНО-ЕСТЕТИЧНА: ПАЗЕТЕ СЕ И НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ ЗА НУЛЕВ РЕЗУЛТАТ СЛЕД СВАЛЯНЕТО НА ГИПСА И МИЛИМЕТЪР ПРОМЯНА НЯМАШЕ В НОСА МИ!!! СЪЖЕЛЯВАВ САМО ЧЕ ПОСИНИ ЛИЦЕТО МИ И ЛАПНА 4000 ЛЕВА !!! НЕ ХОДЕТЕ ПРИ ДОКТОР ЯНКОВ, НЕ Е ПРОФЕСИОНАЛИСТ!
...поне че си си сложила кирилица но не забравяй че и посланията Ти трябва да съдържат ИСТИНА...
Отговори с цитат
  #7  
Стар 5th August 2012, 16:29
marin marin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2012
Град: Stockholm, Sweden
Мнения: 5
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от qna_T Виж мнението
А какво точно си си оперирал първо в Камий, а после в Швеция?
Яна, не съм се оперирал първо в Камий и после в Швеция!?! Писах че ПРИ д-р Янков съм се оперирал първо в Камий, после в Дивна!

В Швеция съм се оперирал още 1984, после в Таллин, Естония. Не че там операциите ми не са били на висота но личното отношение и внимание на д-р Янков е върха!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 5th September 2009, 19:06
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Зависи на колко години си.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th September 2009, 00:01
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sibi
Зависи на колко години си.
И не само. Ако наистина може да се оправят нещата с ботокс, аз бих пробвала първо този вариант, преди да се режа
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th September 2009, 08:50
Harriet Harriet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2009
Мнения: 37
По подразбиране

Години-34. Веждите по рождение са ниско над очите, но не са се смъкнали под горния ръб на орбитата. Кожата между веждата и естествената гънка на горния клепач е доста и покрива клепача (пак по рождение). Долните клепачи нямат торбички, но има някаква "свободна" кожа, която става на "плисета"при усмивка. Докторът предлага да попълни скулите, доколкото разбрах в зоната по-близо към носа, защото там лицето ми е по-плоско, което би трябвало да опъне кожата на долните клепачи. (Четох темата за липографтинга на gwendoline, разглеждах снимките, май че за подобно неща става дума, само че с филър). Предлага да олекотим малко погледа, като повдигнем леко веждите с ботокс и третираме с ботокс "пачия крак".
Истината е, че ми хареса какво са написали момичетата за резултата от браулифта и много се бях навила непременно да го искам. Като си придърпам лекото веждите встрани и нагоре, излишната кожа от долните клепачи се опъва и бръчките във външния край на очите при усмивка вече ги няма. Тогава и горният клепач се повдига леко.
Но докторът ми разгледа лицето, натиска клепачите и т.н. и каза, че според него операция не е необходима.
Gwendoline, какво ще кажеш ти по въпроса?

И все пак - никой ли няма конкретно мнение за д-р Янков? Чета, че има момичета, които са много доволни от ринопластика при него, но нищо повече не мога да намеря.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДаниелЯнковклиникаquotДивнаquotВарнаМНЕНИЯ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:32.