IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 19th February 2013, 00:42
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
защото ме чака лято и не мисля да го пропускам :P.. отделно не искам да прецаквам отпуските на колегите в работа и така.. , а и отделно си ме е шубе де..мерси за пожеланието и на теб успех
мерсиии мерсиии ;' дано и аз успея да се доредя че от миналата година чакам ;'д
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th February 2013, 13:18
Аватара на rossenda
rossenda rossenda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране

Здравейте, имам дата за октомври, нямам търпение и не ми се чака толкова, ако някой ще отменя операция да пише да разменим дати.
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th February 2013, 14:30
bokos bokos не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от rossenda Виж мнението
Здравейте, имам дата за октомври, нямам търпение и не ми се чака толкова, ако някой ще отменя операция да пише да разменим дати.
виж тук потърси някой ако има да се размените може да потърсиш Dii тя е мн навътре в нещата
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th February 2013, 14:41
Аватара на rossenda
rossenda rossenda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране

мерси, бокос. няма линк зад - виж тук
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th February 2013, 15:59
Аватара на Dii
Dii Dii не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 467
По подразбиране

Преди 3 дни ми се обади сестрата на Джамбазов за да ми каже, че ми изтеглят дата за операция с една седмица напред, след като и казах, че се отказвам я питах дали мога да преотстъпя датата си на друго момиче, а тя ми отговори, че професора категорично е забранил каквито и да е размени. Така, че...малко вероятно да се получи, дори да си намериш с кой да се размениш...все пак ти пожелавам късмет...знам, че чакането е мноооого, много трудно...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 20th February 2013, 16:04
Аватара на rossenda
rossenda rossenda не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 8
По подразбиране

мерси за инфото, не е фатално, но както казваш дъъъъълго!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 21st February 2013, 21:23
Snowyy Snowyy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте !
Нова съм в форума.От дълго време искам да си направя ринопластика , но докато си избера лекар и т.н. пък и парите не са малко. Чета от доста време форума. Моя приятелка се оперира при джамбазов 2012 година и за операцията и взе около 1500 лв . Много е доволна. На мен лично също много ми хареса. Тепърва ми предстой много чакане.Евентуално след година,по същото време. Хаха . Пожелавам успех,кураж и отлични резултати на всички на който ще лягат под ножа.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st February 2013, 22:23
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Snowyy Виж мнението
Здравейте !
Нова съм в форума.От дълго време искам да си направя ринопластика , но докато си избера лекар и т.н. пък и парите не са малко. Чета от доста време форума. Моя приятелка се оперира при джамбазов 2012 година и за операцията и взе около 1500 лв . Много е доволна. На мен лично също много ми хареса. Тепърва ми предстой много чакане.Евентуално след година,по същото време. Хаха . Пожелавам успех,кураж и отлични резултати на всички на който ще лягат под ножа.
A при твоята приятелка,която се е оперирала при Професора,какъв е бил проблема?Какво точно и е правил?При мен има да се прави от всичко по много!
Отговори с цитат
  #29  
Стар 25th February 2013, 05:11
ЕГС ЕГС не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Здравейте! И аз като много други заинтересовани от темата реших да се регистрирам, за да бъда участник, а не само страничен наблюдател. На мен скоро ми предстои операция при проф. Джамбазов и имайки впредвид последните негативни коментари за неговата работа определено съм притеснена. Ако има такива, които наскоро са си правили ринопластика при него и са доволни от резултата бих ги помолила да намерят малко време да пуснат по някое положително мнение. Не мога да проумея как е възможно от блестящ специалист до преди година, две в последно време да се е превърнал в небрежен комерсиалист. Не искам да го вярвам! Имам и друга молба –ако може някой да помогне с фотошоп ще му бъда много благодарна, т.к. преди време четох във форума, че е имало добри хора намиращи време да помагат в това отношение, но явно вече им е омръзнало от досадници , което е разбираемо.
Отговори с цитат
  #30  
Стар 25th February 2013, 21:17
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ЕГС Виж мнението
На мен скоро ми предстои операция при проф. Джамбазов и имайки впредвид последните негативни коментари за неговата работа определено съм притеснена.
Най-лошото, което може да направиш е да отидеш притеснена на операция. Мен няколко пъти ме предупредиха преди да се оперирам, че ако имам месест връх, Джамбазов не е моя човек. Аз не послушах. И сгреших.
Ако имаш прото гърбица за оправяне, има голяма вероятност доцента да се справи. Ако имаш работа по върха обаче, може и да останеш разочарована..

Това може би го повтарям за 100-тен път тук.
Никой не цели да ви шашка. Просто казваме в прав текст къде го и къде не го бива доцента.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:43.