IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 26th February 2013, 00:02
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

май ще се окаже, че в бг няма кой да ни оправи носовете . въпреки, че съм видяла толкова много добри резултати, се притеснявам да отида дори при Джамбазов, а какво ли остава при някой друг.. като чета по-старите теми за него оставам с впечатлението, че преди 3-4 години е бил доста по-старателен към пациентите и им е обръщал повече внимание поне на консултациите..
Отговори с цитат
  #32  
Стар 26th February 2013, 00:42
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Най-лошото, което може да направиш е да отидеш притеснена на операция. Мен няколко пъти ме предупредиха преди да се оперирам, че ако имам месест връх, Джамбазов не е моя човек. Аз не послушах. И сгреших.
Ако имаш прото гърбица за оправяне, има голяма вероятност доцента да се справи. Ако имаш работа по върха обаче, може и да останеш разочарована..

Това може би го повтарям за 100-тен път тук.
Никой не цели да ви шашка. Просто казваме в прав текст къде го и къде не го бива доцента.
Nells,Ти съвсем ни отчая!И на мен ми предстои операция при Джамбазов и като цяло трябва да ми се прави от всичко по малко ила може би по много! Изчетох почти всички теми за хирурзите в България,занимаващи се с тези интервенции и оставам с впечатлението,че или са пълни некадърници(повечето от тях)или някой от тях се справят само с определени неща(например гърбица).А за връхчета изобщо за кой може да се каже че се справя добре?То пък да ти оправят връхчето,а да не могат да се справят с всичко останало пак не е работа!!!
Отговори с цитат
  #33  
Стар 26th February 2013, 00:46
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от viviannn Виж мнението
май ще се окаже, че в бг няма кой да ни оправи носовете . въпреки, че съм видяла толкова много добри резултати, се притеснявам да отида дори при Джамбазов, а какво ли остава при някой друг.. като чета по-старите теми за него оставам с впечатлението, че преди 3-4 години е бил доста по-старателен към пациентите и им е обръщал повече внимание поне на консултациите..
Ами да и аз незнам на кой друг може да се има доверие???Явно с годините и с натрупания капитал,желанието за качествена работа постепенно изчезва!А наплива си е все същия!Дано да сме в процента на успешните операции,Вив!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 26th February 2013, 01:08
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

тая вечер са ме хванали лудите и откакто съм се прибрала от работа съм като зомбирана на компа и се занимавам с носове..май докато ми дойде реда ще изперкам..отивам да спя вече. и аз силно се надявам да сме от успешните!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 26th February 2013, 01:31
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Никой не искам да отчайвам!
Просто призовавам за реалистичен поглед върху очакванията ви и до къде ще бъдат посрещнати.

Ако искате малък, сладък нос от голям и месест - Джамбазов НЕ Е ВАШИЯ ЧОВЕК ! точка! Няма случай негов, в който това да се е случило!

Ако това са вашите очаквания - оперирайте се в чужбина!

Категорична съм! И заставам напълно зад думите си! Не защото искам да стресна някой, а защото ако мога на някой да спестя това, през което аз минавам в момента, цялото това прмеждие би имало някакъв смисъл...

Аз лично, и още доста негови пациенти, в моемнта сме се насочили към Истамбул. Да видим дали там ще успеят да се справят с вълната от грозни ревизии, която приижда от България..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 26th February 2013, 14:31
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Никой не искам да отчайвам!
Просто призовавам за реалистичен поглед върху очакванията ви и до къде ще бъдат посрещнати.

Ако искате малък, сладък нос от голям и месест - Джамбазов НЕ Е ВАШИЯ ЧОВЕК ! точка! Няма случай негов, в който това да се е случило!

Ако това са вашите очаквания - оперирайте се в чужбина!

Категорична съм! И заставам напълно зад думите си! Не защото искам да стресна някой, а защото ако мога на някой да спестя това, през което аз минавам в момента, цялото това прмеждие би имало някакъв смисъл...

Аз лично, и още доста негови пациенти, в моемнта сме се насочили към Истамбул. Да видим дали там ще успеят да се справят с вълната от грозни ревизии, която приижда от България..


Nells,я ни кажи тогава как вървят цените на риноплстика в Турция!Едва ли ще е по джоба на всеки?А за вълната от грозни ревизии-наистина ли бройката се е увеличила значително и най-вече на тези оперирани при професора?Аз съм реалистка по принцип и не се надявам на супер малко носле(което по принцип е възможно,гледайки снимки на ринопластики на специалисти в чужбина),но се надявам поне да е по-добро от сегашното ми "носище".
Отговори с цитат
  #37  
Стар 26th February 2013, 14:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Nells,я ни кажи тогава как вървят цените на риноплстика в Турция!Едва ли ще е по джоба на всеки?А за вълната от грозни ревизии-наистина ли бройката се е увеличила значително и най-вече на тези оперирани при професора?Аз съм реалистка по принцип и не се надявам на супер малко носле(което по принцип е възможно,гледайки снимки на ринопластики на специалисти в чужбина),но се надявам поне да е по-добро от сегашното ми "носище".
Ачелия, ако искаш прати ми на ЛС твоя снимка, мога да ти кажа горе-долу какво може да очакваш.
Има наплив на ревизии към чужбина. Не мога да твърдя, че са само от доцента, но има и негови.
За цените - варират. Нали се сещате, че една ревизия е доста по-скъпа от първичната ринопластика? Т.е. ако тук, на евтиното, не ви се получи, ще ви излезе наистина солено. Веднага се сещам за Сю, чиято ревизия в чужбина й струваше към 20 000 лв. Да не дава Господ да се налага на никой да бърка токова надълбоко в джоба си!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 26th February 2013, 23:55
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Ачелия, ако искаш прати ми на ЛС твоя снимка, мога да ти кажа горе-долу какво може да очакваш.
Има наплив на ревизии към чужбина. Не мога да твърдя, че са само от доцента, но има и негови.
За цените - варират. Нали се сещате, че една ревизия е доста по-скъпа от първичната ринопластика? Т.е. ако тук, на евтиното, не ви се получи, ще ви излезе наистина солено. Веднага се сещам за Сю, чиято ревизия в чужбина й струваше към 20 000 лв. Да не дава Господ да се налага на никой да бърка токова надълбоко в джоба си!
Някой знае ли как варират цените за първична ринопластика в Турция?
Отговори с цитат
  #39  
Стар 27th February 2013, 00:43
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Трябва да се има предвид, че във форума пишат единици и докато преди темата е била доста активна , защото не е имало информация кое, как протича и са се споделяли вълнения, страхове и съвети, то сега вече е достатъчно един прочит и се намират отговорите на всички въпроси!
Заключения на този етап за опитността на Джамбазов, след толкова много операции ми се виждат предубедени. Ако прави по 200 операции годишно на носове, а той прави поне със 100 повече, то във форума пишат едва около 20-тина оперирани, т.е на базата на споделеното от тези под 10% доволни/недоволни излиза, че той има успеваемост около 95-98% от всички операции!!!
Разглеждам снимки на почти всички дебатирани чужди специалисти и виждам, каквото виждам и по-нашите форуми! Мисля, че и за много по-малко от 20 000лв. и Джамбазов би сътворил чудеса!
Много е важно човек да има реални очаквания и да остане с тях и след операцията, защото, ако си повярва, че видиш ли, ако носът му е с 2 мм по-тесен, къс и пр. ще стана световно известен красавец, се заблуждава жестоко! Разбира се, когато има дефекти, всеки трябва да отстоява правата си!!!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 27th February 2013, 02:00
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Кларисина, не си права! Само това ще ти кажа. Нека продължим тази дискусия след оперяцията ти! Моля се да останеш доволна и да бъдеш от липсващите доволни пациенти на Джамбазов в този форум!

Уморих се, не мога да дискутирам повече. Всеки сам си прави изборите в живота и после си живее с последствията. Не искам да влиая на ничии решения.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:58.