IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 27th February 2013, 05:37
ЕГС ЕГС не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2013
Мнения: 5
По подразбиране

Съжалявам, че не мога да бъда по-активна, но имам някакъв проблем с постването. Благодаря, че се опитвате да помогнете, но няма как да не съм притеснена при положение, че четох за колумела, която хлътвала неестествено при повечето операции при Джамбазов. Освен това аз имам малка гърбица, но ми се искаше и връхчето да се корегира. Правя си извод от прочетеното, че вероятността да се получи желания резултат е нищожен. Исках и да попитам дали Сю, на която операцията й е излязла буквално през носа е същата, която се занимаваше с оформяне на снимките чрез фотошоп? Има ли някой с дата за операция 04.03.2013 или 05.03.2013, защото най-вероятно ще се засечем в Каспела (ако все пак се реша на този ...риск)?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 27th February 2013, 09:19
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Nells, отнасям се с пълно уважение към всичко, което си споделила, като опит, като коментар и пр. не само в тази, но и в другите теми.
Моята операция беше Май месец 2012г., поствала съм снимки на носа, писала съм кое как е, като цяло съм много доволна, аз обаче съм перфекционист и има детайли, които бих искала да са съвършенни, но...това е, друг е и въпросът с естетските критерии на всеки човек особенно пък при жените.
Моят нос беше леко гърбав, с голяма (не огромна, но голяма) гамба, не месеста, а хрущялна гамба и цялостно в следствие на страничен удар в детството ми беше леко изместен от средата на лицето, върху всички тези неща Джамбазов беше работил и това е видно. Сага имам минимално отклонение от средата, установимо само, когато аз си се взирам в огледалото и то е в следствие постоперативния период именно това трябва да се промени, т.е пациеннтите трябва да се преглеждат от 10тия ден през 5-6 дни до към месец, месец и половина. Връхчето ми е малко, такова каквото му казах, че го искам, като изрично го помолих да не го прави остро. Уточнихме, че искам лека извивка, да не е вирнато, защото имам достатъчно разстояние между устните и носа, въобще за всичко, което се бях сетила говорихме и го бях подплатила със снимков материал погледнато от различни ъгли.
Дано не съм досадила на аудиторията, защото вече съм ги писала тези неща!
Напълно съм съгласна, че който има алтернатива, в случая средства и лекар с по-голяма тежест му гарантира, че ще задоволи изискванията му, то трябва да се насочи към този лекар!!!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 27th February 2013, 14:12
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Кларисина, ти си първия човек, за който аз знам, че доцента му е работил върха - от голям и хрущялест е станал малък.

Аз лично му натъртих, че това искам! ИСтината е, че от самолет се вижда, че това точно трябва да се коригира при мен! Интересно ми е тогава при какви обстоятелства доцента решава , че на един пациент ще направи това, което се иска, а на друг - не??
Въпросът ми е такъв, при все че вече знам, че може. Ти си доказателството. Доверявам ти се, без да съм те виждала. До този моемент наистина бях убедена, че Дж наистина не умее върхове. Но явно не е там проблема - вяно има лични предпочитания към пациентите си...

Съжалявам, че така реагирам. Не искам никой да засегна. Само Джамбазов може би..
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 27th February 2013, 15:36
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Nells, отнасям се с пълно уважение към всичко, което си споделила, като опит, като коментар и пр. не само в тази, но и в другите теми.
Моята операция беше Май месец 2012г., поствала съм снимки на носа, писала съм кое как е, като цяло съм много доволна, аз обаче съм перфекционист и има детайли, които бих искала да са съвършенни, но...това е, друг е и въпросът с естетските критерии на всеки човек особенно пък при жените.
Моят нос беше леко гърбав, с голяма (не огромна, но голяма) гамба, не месеста, а хрущялна гамба и цялостно в следствие на страничен удар в детството ми беше леко изместен от средата на лицето, върху всички тези неща Джамбазов беше работил и това е видно. Сага имам минимално отклонение от средата, установимо само, когато аз си се взирам в огледалото и то е в следствие постоперативния период именно това трябва да се промени, т.е пациеннтите трябва да се преглеждат от 10тия ден през 5-6 дни до към месец, месец и половина. Връхчето ми е малко, такова каквото му казах, че го искам, като изрично го помолих да не го прави остро. Уточнихме, че искам лека извивка, да не е вирнато, защото имам достатъчно разстояние между устните и носа, въобще за всичко, което се бях сетила говорихме и го бях подплатила със снимков материал погледнато от различни ъгли.
Дано не съм досадила на аудиторията, защото вече съм ги писала тези неща!
Напълно съм съгласна, че който има алтернатива, в случая средства и лекар с по-голяма тежест му гарантира, че ще задоволи изискванията му, то трябва да се насочи към този лекар!!!

Здравей,Кларисина!Мисля че съм виждала твои снимки-"преди" и "след" и мога да кажа,че при теб наистина се е получил добър резултат и Джамбазов се е постарал повечко!Само не си спомням ти имаше ли увиснила колумела,защото по принцип знам ,че Професора с този проблем не се справя въобще!При мен има доста за коригиране-премахване на гърбица,скъсяване,повдиган е,стесняване на ноздри,както и лека извивчица!Надявам се при мен да се получи желания резултат,както се е получило при теб!Ще настоявам твърдо за едно "прилично" скъсяване и повдигане на тази тъкан между ноздрите пък дано да се съобрази с желанията ми!
Отговори с цитат
  #45  
Стар 27th February 2013, 15:43
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Не зная, Nells, едва ли е лично предпочитание (не съм му никаква), по-скоро сигурно е до устройството на самия нос и естествено късмет.
Ачелия, не мисля, че е увиснала, по скоро, както писах, ако трябва да доизкусорявам би следвало леко да я изтъни в частта към върха, въпреки, че от схемите, които съм гледала и носовете, които са дадени за примери самата колумела е доста, ако мога да се изразя "месеста" ето тук например http://www.dr-sam.com.ua/beauty/konsult-2.htm .
Ти съвсем спокойно можеш да му кажеш на какво точно държиш и да го попиташ в прав текст е ли е по силите му!
Дано всеки има шанса да попадне на точния лекар!!!

Последно редактирано от klarisina : 27th February 2013 на 16:01
Отговори с цитат
  #46  
Стар 27th February 2013, 16:10
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Ами,Клари няма кога вече да му кажа какво искам и да го попитам дали е по силите му,тъй като консултацията ми мина много отдавна,сега вече чакам за операцията!Едва ли вече настанена в "Каспела" и вече платила на касата,ще мога да имам претенции и евентуално ако ми каже,че не може да се справи с еди какво си,ще мога да стана да си взема парите и да си тръгна!!!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 27th February 2013, 18:39
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ачелия Виж мнението
Ами,Клари няма кога вече да му кажа какво искам и да го попитам дали е по силите му,тъй като консултацията ми мина много отдавна,сега вече чакам за операцията!Едва ли вече настанена в "Каспела" и вече платила на касата,ще мога да имам претенции и евентуално ако ми каже,че не може да се справи с еди какво си,ще мога да стана да си взема парите и да си тръгна!!!
Е, това ни е лошо на нас българите, че сме много притеснителни и не си казваме това, което искаме!
Преди операцията той ще се срещне с теб и всичко, което те вълнува и искаш, си го напиши на един лист, питай го, даже му го дай с фотошопа за операционната, ако мислиш, че може да забрави! Ако пък прецениш, че не те удовлетворява, може да се оттеглиш никой не може насила да те вкара да те оперира!!!
Отговори с цитат
  #48  
Стар 27th February 2013, 19:56
viviannn viviannn не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Мнения: 127
По подразбиране

дали ще имаме време преди операцията да обсъдим внимателно и спокойно нещата? ей това ме притеснява..четох из старите теми, че някои хора са си комуникирали с него по мейл и са му пращали снимки и т.н..дали и сега би отговарял на въпроси по мейла?
Отговори с цитат
  #49  
Стар 27th February 2013, 20:21
klarisina klarisina не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 341
По подразбиране

Преди операцията задължително минава по стайте, може да е за няколко минути, но минава, така че си подгответе въпросите, желанията и снимките, систематизирано и ясно. На имейл едва ли има време вече да отговаря , може би го е правил преди, но сега едва ли.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 27th February 2013, 21:48
Аватара на Ачелия
Ачелия Ачелия не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 107
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klarisina Виж мнението
Е, това ни е лошо на нас българите, че сме много притеснителни и не си казваме това, което искаме!
Преди операцията той ще се срещне с теб и всичко, което те вълнува и искаш, си го напиши на един лист, питай го, даже му го дай с фотошопа за операционната, ако мислиш, че може да забрави! Ако пък прецениш, че не те удовлетворява, може да се оттеглиш никой не може насила да те вкара да те оперира!!!
Клари,въобще не се притеснявам да му кажа какво искам,въпроса е в това както казах,че вече настанена и платила за операцията няма как да стана и да си тръгне,ако той ми каже,че не може да направи това което желая!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:51.