IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 20th October 2012, 21:27
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
По подразбиране

Здравей Зевс, писах ти на лични.
Забравих само да подчертая, че охлюва на около 2 седмици се "пенсионира" и на негово място се намира нов. Отглеждан в кутийка, едва ли му е много конфортно, все пак това не е естествената му среда. Сега наближава периода с дъждовете, така че няма да ти е голям проблем да се "оборудваш". И на последно място - след като спрях /общо 2 месеца/, белега беше придобил малко по-поносима форма, крайния резултат дойде много по-късно!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 21st October 2012, 12:04
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Белегът колко беше стар? Или говориш за съвсем пресен белег?
Отговори с цитат
  #13  
Стар 22nd October 2012, 11:53
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Cool

Белегът е на около 3,5 год.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 23rd November 2012, 13:27
peaceful_warrior peaceful_warrior не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 6
По подразбиране

Значи за да не отварям нова тема искам да ви попитам да ми препоръчате някой специалист по премахване на бенки от град софия . Благодаря предварително
Отговори с цитат
  #15  
Стар 24th November 2012, 17:02
ugly_duckling ugly_duckling не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2012
Мнения: 90
Smile

Аз бих ти препоръчала:
д-р Денкова - "Есте клиник" - хотел Вега;
д-р Люси Попова - Токуда;
Отговори с цитат
  #16  
Стар 24th January 2013, 12:22
lilian5049 lilian5049 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunshine0 Виж мнението
Добро утро на всички!
Тази година съм абитуриентка, и искам малко да поизчистя лицето и тялото си,от някои "дефекти".
Имам един дълбок белег точно до окото..голям комплекс ми е.Като малка съм се разцепила(буквално) в един остър ъгъл на маса,как не ми е отишло окото не зная,но белега е дълбок,и не е хич малък..искам да го премахна не но зная как точно се извършват процедурите.При дерматолог ли трябва да ида..? Имам още един белег на лицето(от котка) само,че той пък е изпъкнал и е по-светъл от цветът на кожата ми..Интересувам се премахването на белези със лазер ли става?Ако има някой,който си ги е премахвал по този метод,моля ви пишете в темата,или на Л.С..и ако е възможно да видя преди и след,ако е удобно разбира се!
За бенките ,също се интересувам от премахването им,как става и остават ли белези след това? Имам една изпъкнала,която е и със косъм на всичкото отгоре,и две плоски,но големи,които искам да премахна..Процедурата отново ли се извършва с лазер?Боли ли?Колко време трае?Може ли веднага да се направи след като посетя лазер,и за каква цена става въпрос горе долу?
И така..ако някой си е премахвал белег или бенка,много моля да сподели в темата как е минало всичко,и ако е удобно да пусне снимка преди и след.Лек ден на всички!
Мацка,
с отстраняване на белези нямам никакъв опит, но този с бенките искам да ти го споделя. Имах бенка в горната част на бузата, която не беше много голяма, но взе да нараства и се притесних. Една съседка ми препоръча д-р Веселин Илиев в Лозенец в София, от 10 години ходела при него и ми показа "отсъствието" на белег след премахване на някаква червена точка на лицето й. Трябва да ви кажа, че човекът се справи блестящо - мямам и следа от белег!! Освен това ми взе само 30 лева без въобще да ме баламосва с излишни изследвания, които биха ми стрували господ знае колко. Премахването стана с една машинка като електронна химикалка, а цялата драма с възстановяването свърши за около двайсетина дни...
Отговори с цитат
  #17  
Стар 24th April 2013, 12:39
cvety_45 cvety_45 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Здравейте, искам да Ви кажа, че моята дъщеря има една голяма издута бенка на гърба и някой ми беше препоръчал да я махнем с лазер било много бързо, безболезнено и т.н.....аз обаче след като се консултирах с 3 -ма дерматолози и след като и тримата ми се накараха и обясниха, че премахването на бенка с лазер било изключително опасен начин, който има редица отрицателни последствия след време аз се отказах да подлагам детето си на този риск.
Отговори с цитат
  #18  
Стар 24th April 2013, 12:43
cvety_45 cvety_45 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lilian5049 Виж мнението
Мацка,
с отстраняване на белези нямам никакъв опит, но този с бенките искам да ти го споделя. Имах бенка в горната част на бузата, която не беше много голяма, но взе да нараства и се притесних. Една съседка ми препоръча д-р Веселин Илиев в Лозенец в София, от 10 години ходела при него и ми показа "отсъствието" на белег след премахване на някаква червена точка на лицето й. Трябва да ви кажа, че човекът се справи блестящо - мямам и следа от белег!! Освен това ми взе само 30 лева без въобще да ме баламосва с излишни изследвания, които биха ми стрували господ знае колко. Премахването стана с една машинка като електронна химикалка, а цялата драма с възстановяването свърши за около двайсетина дни...
този доктор хирург ли е?! Питам те, защото и на мен ми препоръчаха един доктор, който маха бенки в Лозенец, но не му помня името сега.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 19th May 2013, 10:50
GaliaM GaliaM не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1
По подразбиране Премахване на бенки

Здравейте!
Искам да попитам някой премахвал ли си е скоро бенки в Александровка болница. Интересува ме цената на процедурата с лазер и колко време след това не трябва да се излагам на слънце.
Мерси предварително!
Отговори с цитат
  #20  
Стар 19th May 2013, 11:06
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Опитвала съм се да си махна бенки с лазер. Първо, че е мн болезнено; второ, че всичките до една изникнаха отново!
Три пъти съм ги минавала! Явно наистина е опасно, щом не е ефективно!

Накрая си ги махнах при еди билкар в Бургас. Както и цялото ми семейство. Падат за 5-6 дни и никакъв помен от бенка. Даже ми каза, че мога веднага да се излагам на слънце, което нправих, защото беше лято. И да чукна на дърво - никакъв проблем.
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Премахваненабелезибенки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:02.