IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 2nd August 2006, 14:52
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране Не при Сердев!

Ужас...през главата ми мина абсолютно същото, ринопластика април 2004та при Сердев, като при Olimpia, после се наложи нова операция, тъй като не ми хареса новият нос. Сердев не ми върна никакви пари, отказва да връща пари по принцип на недоволни пациенти, ринопластиката при него е болезнена, с местна анестезия, аз я издържах, много бях навита да я направя просто. Но това, което ми се случи, го чувам от много места вече... С начина му на работа и методите не съм запозната и не е моя работа. Интересува ме крайният резултат. Правила съм си повдигане на вежди при него, с конци. Никакъв видим резултат. Направих нова ринопластика тази година, д-р Евстатиев, доволна съм.
Явно, момичета, не до всички стига информацията относно нескопосаните намеси на някои хирурзи. Моля ви, тези, които не са доволни конкретно от Сердев, да пишат тук...накратко, разбира се...и нека да бъдем точни, за да можем да запознаем всички нови с проблема.
Явно колкото и постове да има във форума за него, все се появява някой пострадал...Дано поне да намалеят ...Късмет на всички!
Трудно ще се преборим с рекламните му изяви, но все се надявам поне прочелите тук да са повече и сами да преценят дали да му се доверят.
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd August 2006, 15:02
Вили Вили не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 65
Изпратете съобщение чрез ICQ до Вили
По подразбиране ....

Как си издържала такава операция с местна анестезия ?А втората операция пак той ли ти я прави?Надявам се сега вече всичко да е наред при теб.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd August 2006, 16:41
Аватара на joy
joy joy не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Варна
Мнения: 488
По подразбиране .....

И аз обмислям операция на носа и съм ви много благодарна че споделяте впечатленията си от хирурзите.
Кити, радвам се че си доволна от втората операция.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd August 2006, 18:11
Beauty
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd August 2006, 18:29
Аватара на леля мичИ
леля мичИ леля мичИ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 4 866
По подразбиране

Аз от много време се вълнувам от пластична хирургия и честно да си призная рекламата ме заблуди. Преди да вляза в този супер интересен и полезен форум си мислех ,че Сердев е един от най - добрите. Ми то весници ,списания, телевизии от всякъде ме гледаше тоя мошенник. Добре че вече можем да обменяме информация и дано да няма други пострадали от такива "касапи".
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd August 2006, 22:22
кити кити не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2006
Мнения: 367
По подразбиране

Момичета, разбирам отношението ви, но все пак идеята ми беше точно в тази тема да пишат точно тези момичета/ момчета, които действително са претърпели неуспешна операция при него, не съм искала по никакъв начин да провокирам някого да споделя впечатления, които не са негови лични...Идеята беше да осведомим хората, не просто да поочерним някого...
Извинете, моя е сигурно грешката, че не обясних...
__________________
ne mnogo zasega
Отговори с цитат
  #7  
Стар 3rd August 2006, 09:49
Olimpia Olimpia не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: Sofia
Мнения: 42
По подразбиране хм

хм... местна беше и моята - нищо не болеше но чувах резането на кожата, не боли наистина и след това не си в ада на действието на упойката.

не упойката е проблемът, а резултатът. вбесявам се. този Евстатиев - къде работи той и някои да има снимки как прави носове? Е. Георгиев явно ги прави мънички, а Евстатиев? цени?
Отговори с цитат
  #8  
Стар 3rd August 2006, 18:23
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране k

неуспешна не ами обезобразена бях за 1 година.Сега почна да се поотпуска и вече може да се предпологи кое да се дооправя
__________________
take a risk
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th August 2006, 09:49
anichka anichka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 59
По подразбиране

а защо някой не го осъди този най-накрая?мисля че си заслужава!
обаче как се кипри по телевизията-нали сте го гледали в предаването по СКАТ.ще рече човек че е от най-големите в света , не само в БГ
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th August 2006, 17:18
mays mays не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: Silistra
Мнения: 383
Изпратете съобщение чрез Yahoo до mays
По подразбиране l

...дали има шанс да ми се смъкне върха в обратно положение- надолу. Колко успешно е присаждането дори на малко парченце хрушиял? Много съжалявам че оставих на този доктор да прави с носа ми опiти. Много....Дайте ми съвет дали има шанс да излезе добра операция ако ми се удължи преградата. Септември почвам ходене по мъките.
__________________
take a risk
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НеприСердев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:07.