IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 19th May 2006, 14:19
mayayo mayayo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 35
Изпратете съобщение чрез ICQ до mayayo
По подразбиране

Разбира се, че има любов... Най-важното е тя да е споделена .
На всички вас пожелавам истинска и красива любов!!!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th May 2006, 22:58
tina tina не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 561
По подразбиране

Абе има нещо,може би е някаква химия,някакъв магнетизъм,който се превръща в повечето случаи(ако не е станало още в началото,де) в неотолимо сексуално привличане и постепенно ако имаме късмет ще стигнем до огромната привързаност,а с течение на времето се появяват и хубавите спомени....и ето ти вече връзката,за която мечтаят всички хора,наричайки я "Голямата ми любов".Но смятам,че когато сме вече на някаква пределна възраст от жизнения си път,тогава ще можем,правейки някакъв вид равносметка,да кажем дали сме срещнали и още сме с Голямата си любов.
Определено съм била влюбена,защото това чувство е изключително силно и завладяващо,но когато изчезне се питам дали не съм сгрешила.Не знам,не мисля,че мога да дам някакъв определен отговор на въпроса "Какво за бога е това Любов?",пък и почти никой(да не кажа никой) не може да даде точен отговор,защото е твърде индивидуално и интимно,но пък е много ценно.И все пак смятам,че границата между сексуалното желание и любовта е много тънка и затова понякога се заблуждаваме
Отговори с цитат
  #23  
Стар 21st May 2006, 08:59
Аватара на Lady1357
Lady1357 Lady1357 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: София
Мнения: 2 729
Изпратете съобщение чрез ICQ до Lady1357
По подразбиране

Отговори с цитат
  #24  
Стар 22nd July 2006, 00:37
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lady1357
Абсолютно вярно,Тина.Понякога бъркаме страстта с любовта.

И аз съм се замисляла каква е разликата между любов и страст??!! само и до ден днешен още май не съм я разбрала.....Ако някой има сносно обяснение за това да сподели
Отговори с цитат
  #25  
Стар 22nd July 2006, 06:52
Shona Shona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 103
По подразбиране

В един разговор с едно бивше гадже му зададох същия въпрос и той ми каза следното: "Любовта не е чувство или усещане, което може да се охарактеризира с една дума. Любовта е рожба на страстта, желанието, копнежа. Има ли ги, тя съществува, изчезне ли едното от тях, то вече не е любов." Съгласна съм с него...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 22nd July 2006, 10:13
Changer Changer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 83
По подразбиране

И какво се казва "Любовта не може да се опише с думи.Можеш ли да я опишеш значи не е любов"(нещо такова беше)

Според мен любов има,но в момента тя бива спирана и подтискана от много външни вактори.Имам в предвид времето в което живеем в момента.Но понеже се очертава много дълъг пост ще ви го спестя,пък ако някой иска може и да го напиша ако не съм го забравил вече Но любов има и не може да се твърди обратното!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 22nd July 2006, 12:04
Аватара на beladona
beladona beladona не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 297
По подразбиране

[quote="Changer"]И какво се казва "Любовта не може да се опише с думи.Можеш ли да я опишеш значи не е любов"(нещо такова беше)

Нека поетът се перчи че е открил любослов, .....щом може да бъде изказан любовта не е любов!!!
за това ли става въпрос
__________________
Няма друга такава аз съм уникат.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 22nd July 2006, 14:28
Changer Changer не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Град: София
Мнения: 83
По подразбиране

Нещо такова беше да
Отговори с цитат
  #29  
Стар 23rd July 2006, 18:17
TedyK TedyK не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Град: London
Мнения: 2 421
Изпратете съобщение чрез Yahoo до TedyK
По подразбиране

колко дълго продължава "истинската любов"? срещаш я и след колко дни вече притръпваш? 100, 1000?
Отговори с цитат
  #30  
Стар 23rd July 2006, 21:48
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Когато жадуваш.Когато се смееш или плачеш.Когато копнееш,умираш,когато усещаш душевна болка.Когато някой ти липсва и ти си готов да направиш всичко,за да е до теб в този момент.Когото си готов да се задоволиш и с миг от присъствието на любимия.Когато се събудиш с крясък през нощта и усетиш хладната самота в леглото си.Когато се събудиш сутрин и не можеш да се зарадваш на слънчевия ден.И при всички тези обстоятелства ти се надяваш,вярваш,знаеш, че нещата могат да се променят и,че порива на сърцето ти ще те отведе в страната на сбъднатите ти мечти-ето това е ЛЮБОВ-да знаеш,че си жив!
__________________
Ти си бурята в сърцето ми,
която преобърна целият ми
свят,когато ме прегърна ти!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималилюбов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:00.