IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 15th April 2008, 14:31
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Здравей Еми, благодаря ти за поздравите, да ти се връщат
Ти само по едно за цял ден ли взимаш и има ли въобще някаква реакция, иначе за водата и аз съм така, но не знам това като страничен или прав ефект да го броя .
Успех Еми, ние сме с теб. Ей кажи само ти за колко го купи? И колко кг искаш да сваляш?
Аз мисля да го пия поне 4- 5 месеца, зависи как напредвам със свалянето, но дори и да достигна желаните от мен кг, ще продължа да го пия едно известно време, за да ги запазя.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th April 2008, 16:51
еми илиева еми илиева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 18
По подразбиране carboslim

Марта 80, и аз мисля да го пия 2-3 месеца,имам да свалям 20 кг.Купих го за 37лв - 60 капсули.Само по 1 пия,но след 2-3 дни ще пия по две.Сега съм в месечен цикъл и ми е подут стомаха а и не ми се яде.То при мен ще е най-интересно колко ще свалям седмично,защото съм най-възръсна от всички вас.
Мисля че докато го пиете трявва да си изградите режим на хранене,който после да спазвате за подържане на добра фигура.Иначе няма смисъл да си харчите парите.
Успех на всички и споделяйте какво ядете през деня да обменим опит
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15th April 2008, 23:45
mila_kirilova mila_kirilova не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 67
По подразбиране :)

Браво еми, ти си го взела на по-ниска цена отколкото пише в сайта на Карбослим. Не че разликата е някаква голяма, ама в тези дни и левчето цепим на 2 . Иначе успех и на теб и само напред и нагоре(надолу с килата) за нашия отбор
__________________
http://www.mamaibebe.com/ticker.php/weight/20292.gif ЩЕ ИМ ПОКАЖА АЗ НА ТЯХ!!!!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 16th April 2008, 15:33
chagrin chagrin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Поздравявам всички момичета, които имат резултат с отслабването. И аз си го взех и го пия от вчера. За сега забелязвам само, че ми се пие много вода, иначе всичко е наред. Ще пиша какви са резултатите.
Успех на всички!
Отговори с цитат
  #35  
Стар 17th April 2008, 12:07
еми илиева еми илиева не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: варна
Мнения: 18
По подразбиране carboslim

много добре дотук - 4 капсули съм изпила - 1 кг за 2 дни.Да видим за 1 седмица колко ще спадна.Сутрин пия гореща вода с мед и лимон,един плод до обяд/банан/.На обяд салата сезонни зеленчуци и малко сирене и или кашкавал / не обичам месо/,понякога риба.Следобяд плодове - ябълки портокали, вечер /до 19 ч. / кисело мляко и бисквити или филия черен хляб.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 17th April 2008, 14:34
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Добре дошла Чагрин при нас А кажи иначе освен жажда друго нещо забелязваш ли. Как е с апетита? По колко пиеш, колко кг искаш да свалиш?
Еми абсолютно си права, че човек трябва да си изгради някакъв режим на хранене, просто така чудо едва ли ще намерим. Аз сега нали е пролет и мисля да наблягам повече на салатите, а и се опитвам да махна белия хляб съвсем от менюто си, както и повечето тестени изделия. Обичам да си хапвам месце и затова го комбинирам често със салатки, а напоследъм ям и доста риба. Решила съм изцяло да се променя. Да отслабна и да си наложа нов здравословен начин на живот. Човек, така като вижда че има ефект и още повече се мотивира. Кажи ти как се чувстваш?
Успех момичета и не искам никакви провали.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 17th April 2008, 14:40
Марта80 Марта80 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 105
По подразбиране

Еми извинявай не видях, че си писала. Бравооооооооооо Ти си супер, засега биеш всички рекорди. Давай все така. Много се радвам за теб. Продължавай така и скоро и Чагрин да се похвали
До скоро момичета.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 17th April 2008, 15:41
chagrin chagrin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Здравейте момичета. Днес ми е третият ден, в който пия хапчетата. Теглих се и съм с 1кг по - малко. искам да сваля около 5-6 кг. Оптимист съм е се надявам да успея. Общо взето не усещам някакви странични ефекти - само жажда. А хапчетата ги пия за сега 2 сутрин и 2 вечер. Не знам дали е правилно, прочетох така ги пиели на запад и затова....Искам да пожелая успех на всички момичета в отслабването
Отговори с цитат
  #39  
Стар 17th April 2008, 16:02
chagrin chagrin не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 13
По подразбиране

Искам специално да изкажа възхищението си и поздравления си на Марта80.Страшно много се радвам, че има такива оптимистични и уверени в себе си хора, които успяват да амбицират и всички около тях. Браво!!!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 17th April 2008, 17:00
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Привет, момичета !
Първо искам да ви поздравя за чудесните резултати и да ви пожелая да продължавате в същия дух!
Чудесно изглежда въпросната добавка, която взимате. Редуктилът и мазиндолът (вече го няма) са ужасните химии с подобен ефект (подтискане на апетита), та се чудя, дали това действа също толкова силно... Някой от вас има ли представа от действието на редуктила, т.е. можете ли да сравните силата му с тази на CarboSlim ...?
Ако има природен продукт, който да успее да притъпи апетита ми, ще бъде вълшебно...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: CarboSlim
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 10:12.