IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 2nd April 2014, 21:39
Аватара на roxsana74
roxsana74 roxsana74 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 63
По подразбиране

Здравейте на всички,
моята операция при д-р Джамбазов беше през Ноември 2011г.
Наистина тогава не се чакаше толкова - обаждане през Май, консултация- Юли, операция - Ноември. Много съм доволна от резултата, отървах се от най-големия си комплекс - http://www.snimka.bg/?profile,albums.
Искам да кажа на всички на които се колебаят - чакането си заслужава!
Но и не прекалявайте с очакванията - ако искате нос като на тази или онази звезда, може да останете разочаровани. След операцията това пак ще си е вашият нос, но подобрена версия
Пожелавам на всички да се чувстват красиви и желани.
Отговори с цитат
  #482  
Стар 25th April 2014, 03:56
adinka adinka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2007
Мнения: 517
По подразбиране

Аз сам оперирана от Христов през 2006, след голям неуспех от парвата последва втора този пат при Дзамбазов през 2009, които се справи доста по-добре и горе-долу оправи полозението, само че след операцията и няколко месеце след това врахчето на носа беше малко и хубаво оформено, е сега вече не прлича на нищо-доста е по-голямо.защо ли? нали уз не расте носа? Имам зелание за още една операция при него надявам се като цяло последна . Колко е далго това чакане ? И каква е цената сега при него?
Отговори с цитат
  #483  
Стар 18th May 2014, 19:09
Мариета//Мак Мариета//Мак не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2014
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kotqnce Виж мнението
Аз съм на месец и 22 дни след ринопластика при Пр.Джамбазов харесвам си носа, но все още немога да дишам нормално.Имам снимка носната преграда ми е добре.Нормално ли е това, тук в моя град решиха, че имам възпалена лигавица.Дишам ту от едната страна, ту от другата, мн моля някой ако знае нещо по въпроса да ми каже.Благодаря
А поради каква причина си правила Ринопластика ? Мен ме интересува дали може да се коригира възпалението и подуването на лигавицата на носа вследствие на Алергии и Реакция към Мухъл например като една от по-трудните за избягване Алергии? Т.е. Дали лекуват Постоянно Запушен Нос и възможно някакво натрупване вътре в самите синуси, което не можело да се махне по естествен начин, а само с операция?
Отговори с цитат
  #484  
Стар 8th June 2014, 16:58
Nenna Nenna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 85
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Elly Stefanov Виж мнението
Подкрепям Нена, забелязах и много момичета, убедени, че успешно рино не става от първия път

Става, така просто лекарите се измъкват за некадърната си работа и ви прибират още едни пари!

Нена, аз просто съм безмълвна, искам да ти пожелая наистина да се оправиш, ако има нещо, с което мога да ти помогна - пиши ми!
[/B]

Благодаря Elly, ако чуеш аз някой нов доктор "звезда" в бг, който се итресува от шедьовара си и здравословното състояние, моля свиркай :P
че положението се влушава със всеки изминал ден, поне така се чувствам.
А аз всички останали, дето нахъсват хората да си харчат парите при Джамбазов бих желала да кажа няколко неща - мои заключения, а не опити за подбиване така или иначе лошия рейтинг на "професора":
1. Представите ми никога не са били нереалистични и не съм искала от него чудеса, не съм ходла със нимки на фотомодели, на които искам да приличам. Преди първата операция му показах носове, които ми харесват, но той беше човека, който мери и знае какво прави, единственото ми изискавне беше да не ми се повдига вархът тлкова, че да имам ноздри като на голям мишок, но в последствие се оказа, че той и да иска не може да го направи това.
За втората операция му показах снимка на хубав нос, правен от него и тай каза, че ще ми направи същия - същия беше, докато беше подут. Явно 'професорът" няма ясна представа за крайния резултат....(но като гледам снимките са били преди падане на отоците, та кривотийте не са се виждали);
2. От преди 2012 се намират доволни от него, поради простата причнина, че не е бил толкова зает. Сега минава сутрин, чупи няколко носа, ходи си в държавната болница, в частния център, със Синумед не зам какво става, но сигурно и там работи, прави какво прави цял ден и вечерта пак идва по някое време и почва да "твори". Реже няколко заблудени патета както нас, ама вчече си е взел парите.....а да не говорим, че предствата на българина за хубав нос няма нищо общо с реалноста - моля разтърсете с в гугъл и виждте резултатите от ПЪРВА и ЕДИНСТВЕНА рино на хирурзите, които държат на добре свършената работа, а не разчитат само на безисходицата на клиента;
3. Моята статискита: 2012 лятото- първа операция: 3 към 6 месец носът почва да се подува и да боли, зачервява се, но нали това е уж нормално в началото според Димитров и компания (е така говори на всички и лъже, за да не се занимава, взели парата и гледат да си изплакната ръцете). Среща 6-ти м: Димитров веднага каза 2ра, но преофесора да си види - гледа ме професора и вика ние с вас май се познаваме, май съм ви оперирал.......потвърждава втора операция, разбира се не без пари, както би трябвало да бъде при не добре свършена работа. Получих разнородни обяснения на няколко пъти от двамата, защото забравят за какво лъжат - непоносомост към конците, възпаление, натрупване на съединителна тъкан, следоператини реакции....Освен това напълно запушен нос - преди операцията си дишах добре.
Втора операция: 2013 пролетта - вдлъбнатина от дясно на костта, струпване на хрущяли в долната част на носа около ноздрите, в резултата намалени отвори (не мога да си бърка в носа и разбира се не се чисти сам или само с духане, помагам си с пинсета) преградата пак е изкривена, възпалена лигавица, която горяхме преди това - почти не дишам с носа си и почти не осещам аромати. от ляво имам допълнителен канал м/у ноздрата и хрущялното струпване, койо с течение на времето взе да се забелязва. От дяно имам доста голямо топче, под което напипвам конци, но отворът е доста тесен и не смея да ровя. Дупкана не е от фитнес, не си мислете, че туко така се разтваря кост и се получава вдлъбнатина, а и вече не мога да тренирам, защото се задъхвам на 5тата мин. За бонос неприятна мирима в носа.

Резултат - очевадно е, че и трета операция трябва да има, ама и пари не се намират на пътя, така че не мога да ида в друга държава, а и не мисля, че мога да се доверя на такива безотговорни хора като екипа на Джамбазов отново.
Така, че съм отворена да чуя съвета на всеки, който си мисли, че тези, които сме се оплакали нямаме реална представа за резултата.
А и на хиург, занимаващ се с пластика, това му е работата - да ти осигури представа какво ще ти направи, но както и той не си няма идея.......Просто твори на слука.
Обмислях варианта да се видим пак, послдно септември, октомври ходи, но не си заслужават разходите.......
Просто се пазете, не се примирявайте с частични промени и не стигайте до изводи, че с една рино не ства - става, ако хиръргът знае какво прави!
За сега единствена алтернатива май ми е военна болница, но вече ме е страх, та се колебая. Ако някой има впечатления оттам да пише
Отговори с цитат
  #485  
Стар 17th June 2014, 23:57
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Ненна, незнам защо си решила , че първия път като ти е оплескал носа втория път ще се справи по-добре. Джамбазов си няма бъкел понятие от пластична хирургия, нито е член на някаква пластична академия, нито се развива в тази област. На консултацията ми в US преди няколко дни , точно това ми каза д-ра за първия ми оператор - Джамбазов - тотално идея си няма какво прави, касапска работа !!! Пълен некадърник, който и идея си няма от пластика на носа. Да не говорим, че и като УНГ не става като сме с влошено дишане след него. А това е първата цел на един хирург , да запази функцията най-малко ...

Последно редактирано от keery : 18th June 2014 на 00:00
Отговори с цитат
  #486  
Стар 18th June 2014, 01:43
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Ненна, незнам защо си решила , че първия път като ти е оплескал носа втория път ще се справи по-добре. Джамбазов си няма бъкел понятие от пластична хирургия, нито е член на някаква пластична академия, нито се развива в тази област. На консултацията ми в US преди няколко дни , точно това ми каза д-ра за първия ми оператор - Джамбазов - тотално идея си няма какво прави, касапска работа !!! Пълен некадърник, който и идея си няма от пластика на носа. Да не говорим, че и като УНГ не става като сме с влошено дишане след него. А това е първата цел на един хирург , да запази функцията най-малко ...
Внимавай, че сега могат да ти наскачат доволните пациенти, които са имали късмета да си оправят носа с първата операция !
Имаше едно мнение доста старо което бях чел навремето в тази тема или в някоя от по старите за Джмабазов и там едно момиче казваше с голям възторг, но не помня дали само консултация беше имала или и операция и казваше, че доктора така нежно пипал нослето и с пръсти, че друг като него нямало . Много жалко, че не намерих това мнение, момичето така се беше изразила и така го боготвореше, все едно беше получила оргазъм от начина по който и е докосвал носа.
Отговори с цитат
  #487  
Стар 18th June 2014, 08:25
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Ей ме, аз съм първата дето ще скоча

Ааа, моля моля, кви са тия обиди, бил касапин

Съвсем не е така, има си даже много понятие от носове, той е доктора с най-много направени ринопластики в Бг, няма майтап.

Сега сериозно.
Джамбазов наистина не мога да нарека касапин, за думата се хванах аз, защото той не обезобразява. Може да не прави красиви нослета, но поне са прилични.
С леки случаи може да се справи чудесно, но за ревизии не става.
И наистина е доктора с най-много направени нослета.
Отговори с цитат
  #488  
Стар 18th June 2014, 13:17
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

To хубаво като е оперирал най-много носове, но по-важно е резултатите и колко от тях са били успешни и колко не са били. Аз лично бих умрял от срам ако трябва да искам пари от пациент за втора операцията, защото в първата не съм си свършил добре работата. А пък за тотално окепазените носове, не е ли редно хирурзите да връщат парите на пациентите ?

Доста голяма доза наглост си трябва, за да не върнеш парите на хората, чиито нос си съсипал !!!
Отговори с цитат
  #489  
Стар 18th June 2014, 17:38
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от titi1 Виж мнението
Ей ме, аз съм първата дето ще скоча

Ааа, моля моля, кви са тия обиди, бил касапин

Съвсем не е така, има си даже много понятие от носове, той е доктора с най-много направени ринопластики в Бг, няма майтап.

Сега сериозно.
Джамбазов наистина не мога да нарека касапин, за думата се хванах аз, защото той не обезобразява. Може да не прави красиви нослета, но поне са прилични.
С леки случаи може да се справи чудесно, но за ревизии не става.
И наистина е доктора с най-много направени нослета.
За мен е касапин и за д-те , които ме видяха . Мога да ти пратя снимки да видиш колко "хубаво" пипа пловдивския касапин. Въобще не ми дреме на кой , какво е направил . Важно е че при моя и много други случаи този човек показа че е некадърен и безотговрен най-вече.
Отговори с цитат
  #490  
Стар 18th June 2014, 17:45
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
To хубаво като е оперирал най-много носове, но по-важно е резултатите и колко от тях са били успешни и колко не са били. Аз лично бих умрял от срам ако трябва да искам пари от пациент за втора операцията, защото в първата не съм си свършил добре работата. А пък за тотално окепазените носове, не е ли редно хирурзите да връщат парите на пациентите ?

Доста голяма доза наглост си трябва, за да не върнеш парите на хората, чиито нос си съсипал !!!
Много си прав , макар че май не си минал по нашия изстрадан път. Затова не се оперирай в БГ . Тук няма добри хирурзи, да не говорим пък за етика и отговорност. Онзи ако беше малко мъж щеше да си признае грешките. Той за всичко окепазано от него обясняваше , че се случвало или че организма реагирал странно , а това че той е направил супер агресивна ринопластика която е компреметирала цяалата структура на носа той не носи отговорност. Аз като влизах в стаята водеща към операционната той ръфаше парче салам в 19:30ч и ми каза влиза и лягай на масата, още тогава като видях това трябваше да бягам далеч ....
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:46.