IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 8th July 2016, 15:11
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Мацки ... блазе ви, че ви е тема да се глезите. Хем ви завиждам, хем искам и аз, ама хем и не искам - все си го третирам това като загубено време. Уф, че съм една ... трябва да намеря някой да ме влачи с него.
Отговори с цитат
  #52  
Стар 20th July 2016, 12:22
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sloan Виж мнението
Хорааа, да ви се похваля! Ходих на спато в Sense , за което казвахте. Уникално е! Вярно е много дизайнерско вътре. Бяхме с една приятелка, по женски, в неделя и откарахме цял следобед. Пробвахме сауна, парна, после се застояхме на басейните и с по коктейл, та не остана време да видя масажите, за което уж се наканих. Но сигурно ще ида пак да опитам някой при тях. Наистина ми хареса там.
И аз ще се присъединя към завистта (благородна, де)!
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #53  
Стар 21st July 2016, 12:59
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ina.ina Виж мнението
Мацки ... блазе ви, че ви е тема да се глезите. Хем ви завиждам, хем искам и аз, ама хем и не искам - все си го третирам това като загубено време. Уф, че съм една ... трябва да намеря някой да ме влачи с него.
Не си пробвала, не си повторила ))
Щом нещо ти е доставило удоволствие и е добро за здравето ти, никога не е изгубено време!
Отговори с цитат
  #54  
Стар 22nd July 2016, 12:41
Аватара на sloan
sloan sloan не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 77
По подразбиране

Къде изчезна pufpaf? Да де съвет за някой интересен масаж когато се наканя пак да ида. Че той доста ги разбира.
Отговори с цитат
  #55  
Стар 27th July 2016, 11:14
Pavleta12 Pavleta12 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sloan Виж мнението
Къде изчезна pufpaf? Да де съвет за някой интересен масаж когато се наканя пак да ида. Че той доста ги разбира.
Защо искаш да си предварително подготвена, отиваш си и те ще ти предложат варианти за масажи и кое как действа. Избираш, според настроението ти.
Отговори с цитат
  #56  
Стар 28th July 2016, 11:46
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Избери си някакъв енергизиращ. Или пък питай за ритуал. Той ще си е характерен само за там и ще е по-специален.
Отговори с цитат
  #57  
Стар 28th July 2016, 14:50
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Дори не съм видял, че е писано в темата, пропуснал съм го, трябва да видя как се включват известията да се абонирам за темата. Масажи има много, но най-важно е да се подбере добър масажист, не само да е добър в масажите, но и за разговори, все пак масажа не е толкова кратък и е добре да може да си говориш с масажиста и разговора да е приятен. Но на първо място е масажа, важно е той да е добър !

Някои масажист може да опипат почвата дали няма да искате и друг по "специален масаж", а то дори има жени, които това търсят
Особено като някоя жена им хареса повече може да станат доста приятелски настроени

Но това не трябва да притеснява жените които търсят само масаж, без екстри.

Общо взето ако има различни видове масажи е добре, човек да пробва няколко различни при отделните ходения и така ще разбере, кой му харесва най-много !
Отговори с цитат
  #58  
Стар 28th July 2016, 16:07
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ти па Пуфиславе.... разговори. Тва не ти е сеанс при психолог, а масаж! Адски досадно е да попаднеш на някой приказливец и докат си с муцуна побита надолу да се налага да отговаряш на тъпи (или остри) въпроси. Релаксът предполага тишина!
Отговори с цитат
  #59  
Стар 28th July 2016, 17:01
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

За някои ще е така, това вярно, но за други ще им е скучно цял час да мълчат, но аз казах, че това не е най-важното. Инак то е ясно, че ако разговора не е приятен, по добре да го няма.

Въпроса е ако масажиста предложи да си свалите сЮтиена да ви направи масаж на гърдите, дали ще го направите ! Чувал съм от сигурни източници, че масажа на гърдите бил мноооого приятен за жените, е за такива масажи вече наистина няма нужда от приказки !
Отговори с цитат
  #60  
Стар 29th July 2016, 15:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
... Въпроса е ако масажиста предложи да си свалите сЮтиена да ви направи масаж на гърдите, дали ще го направите ! Чувал съм от сигурни източници, че масажа на гърдите бил мноооого приятен за жените, е за такива масажи вече наистина няма нужда от приказки !
Пуф, тотално ме отказа от масажи. И без това никак не ми е приятно някой (особено пък непознат) да прави нещо за мен.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Замасажитетерапиитетялодухсениетоотстреса
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:50.