IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 15th July 2016, 09:40
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Ааа, няма проблем с излизането. След процедурата усещаш едно като парене и има малко зачервяване където е влизал игличката, но до ден-два вече е наред. Някой хора може да имат и леки синини от убожданията , аз след първата процедура имах само едно такова, много тъничко, но малко фон дьо тен и не личеше. Сърбежи не съм усещала. А за пазене- преди и след процедурата не пиеш алкохол, аспирин или съдоразширяващи неща.
Ти какво, да не би и ти да обмисляш някоя мезотерапия )) ?
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #52  
Стар 19th July 2016, 09:36
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Здравейте. Гледам, че говорите за мезотерапия. Siqna, с какъв филър я правите?
Отговори с цитат
  #53  
Стар 20th July 2016, 12:02
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JenataJa Виж мнението
Здравейте. Гледам, че говорите за мезотерапия. Siqna, с какъв филър я правите?
Здравей, филърът ми е RRS HA EYES за околоочен контур. С хиалуронова киселина е. Аз писах вече, ама ето тук можеш да го видиш http://www.drkaliasheva.com/services...rapiya-za-ochi. Имам само още една процедура да направя, но е ясно, че наистина това ми е трябвало. Радвам се, че послушах докторката да направим тази терапия, вместо ботокс, както мислех.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #54  
Стар 21st July 2016, 12:46
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

JenataJa Здрасти и от мен. Ми да, обсъждаме си тук разни женски неща

Siqana за сега не съм планирала, но ми е интересно това, което разказваш. И най-вече, че имаш резултат.
А като те боде иглата и се инжектира, боли ли? Или ти слагат нещо обезболяващо?
Отговори с цитат
  #55  
Стар 4th August 2016, 10:58
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Болка чак, не. Не знам как е при другите, чувала съм , че за някои хора е било "некофортно", но мен не ме е боляло. И да, преди да почнем докторката ме намаза с един специален крем, който е обезболяващ и не ми беше толкова неприятно.
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #56  
Стар 11th August 2016, 15:31
Аватара на Siqana
Siqana Siqana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Град: София
Мнения: 187
По подразбиране

Да се похваля, бях на ваканция и всички приятели от чужбина, с които се виждаме лятото на морето ми казаха, че изглеждам страхотно. За мен три процедури бяха достатъчни на този етап, боцкането не е приятно, но заради ефекта си заслужава. Бях леко подпухнала, но след 3 дни всичко беше ок, нямам никакви сенки под очите и като цяло кожата светна. Сега ще видим колко ще се задържи ефекта...
__________________
all you need is love ...
Отговори с цитат
  #57  
Стар 17th August 2016, 12:39
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
Здравей, филърът ми е RRS HA EYES за околоочен контур. С хиалуронова киселина е. Аз писах вече, ама ето тук можеш да го видиш http://www.drkaliasheva.com/services...rapiya-za-ochi. Имам само още една процедура да направя, но е ясно, че наистина това ми е трябвало. Радвам се, че послушах докторката да направим тази терапия, вместо ботокс, както мислех.
Благодаря. А имате ли представа за филъра, дали се ползва същия и за мъже и за жени? Дали има специални за мъже или няма значение от пола?
Отговори с цитат
  #58  
Стар 22nd August 2016, 11:16
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от JenataJa Виж мнението
Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
Здравей, филърът ми е RRS HA EYES за околоочен контур. С хиалуронова киселина е. Аз писах вече, ама ето тук можеш да го видиш http://www.drkaliasheva.com/services...rapiya-za-ochi. Имам само още една процедура да направя, но е ясно, че наистина това ми е трябвало. Радвам се, че послушах докторката да направим тази терапия, вместо ботокс, както мислех.
Благодаря. А имате ли представа за филъра, дали се ползва същия и за мъже и за жени? Дали има специални за мъже или няма значение от пола?
Мисля, че принципно няма филъри само за жени и само за мъже. По-скоро преценяват вида, според процедурата и ефекта, не според пола.
Но все пак можеш да попиташ и в съседната тема http://www.tialoto.bg/forum/showthread.php?t=12128 , че тук заглавието е за пилинг и ботокс и не знам дали, който знае повече за филърите, ще види въпроса ти тук.
Отговори с цитат
  #59  
Стар 25th August 2016, 09:47
JenataJa JenataJa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 33
По подразбиране

Права си, копирам там въпроса
Отговори с цитат
  #60  
Стар 30th August 2016, 11:31
Аватара на bette
bette bette не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2016
Мнения: 129
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Siqana Виж мнението
Да се похваля, бях на ваканция и всички приятели от чужбина, с които се виждаме лятото на морето ми казаха, че изглеждам страхотно. За мен три процедури бяха достатъчни на този етап, боцкането не е приятно, но заради ефекта си заслужава. Бях леко подпухнала, но след 3 дни всичко беше ок, нямам никакви сенки под очите и като цяло кожата светна. Сега ще видим колко ще се задържи ефекта...
То има ли срок на действие или при всеки различно време се задържа?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Пилингпроцедуработулиновтоксинмненияотзиви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:34.