IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 10th April 2013, 20:17
katerinador katerinador не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2013
Мнения: 1
По подразбиране

призовавам всички,които са си поръчвали хапчета за отслабване с гаранция при липса на резултати,че ще им бъдат върнати парите да се включат в акцията 'ПОРЪЧАЙ И ПРИ ПОЛУЧАВАНЕ ОТКАЗВАЙ'Аз си поръчах малиновите таблетки,които сега са адски нашумели,пих ги 20 дни по указания начин,но нямам никакви резултати.Поради тази причина пратих имейл на разпространителите,но те се правят на глухи и естествено няма да ми върнат никакви пари.За това се обръщам към всички ,при които няма резултати,да си поръчваме периодично от този продукт и когато куриера достави пратката да я отказваме.Така ще накажем тези измамници да плащат само куриерски услуги без реално да могат да продават тези отрови.Стига само сме се оплаквали,как ни прецакват,хайде сега заедно да направим нещо с което да накажем тези къртици,дето са се сврели в миши дупки и не можем да осъществим контакти с тях.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th October 2013, 15:07
Anna221 Anna221 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 1
По подразбиране

Хапчета за отслабване - https://thermacuts.com Лично съм го ползвала и много ми помогна.

Последно редактирано от Anna221 : 5th May 2019 на 07:41
Отговори с цитат
  #33  
Стар 28th October 2013, 11:21
24Carat 24Carat не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 86
По подразбиране

Истината е че търсите под вола теле. Има си съставки като ALCAR, yohimbine, synephrine, които си работят (естествено като се комбинират със спорт и диета), а Вие продължавате да си търсите вълшебното хапче, с което ще сваляте килограми като седите пред телевизора...... ще ви разочаровам, но няма да стане.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 29th October 2013, 13:43
Аватара на hera
hera hera не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 251
По подразбиране

aко спортувам и пазя диета,тогава защо са ми хапчета ?????????????????????
Отговори с цитат
  #35  
Стар 31st October 2013, 17:05
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hera Виж мнението
aко спортувам и пазя диета,тогава защо са ми хапчета ?????????????????????
Никой не казва, че са задължителни, даже напротив. Но в днешно време хората са доста мързели и малко мотивирани, за да вършат нещо толкова приятно като спорта затова предпочитат да си купят добавка, защото по този начин ще да бъдат максимално стриктни в тренирането и диетата, нали все пак са дали пари за тях.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 24th January 2014, 13:15
Daniela.zhekova Daniela.zhekova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Разберете, че сайт в който няма телефонен номер, няма чат , няма връзка със сайта, то този сайт е фалшив. наричат се Scam сайтове дори съм писала статия по тази тема в моя блог. Тези сайтове са много опасни тъй като има и за избелване на зъби такъв сайт - Ionic white, за отслабване, добавки за повече мускули и какви ли още не измислици. Когато купувате, поне телефонен номер трябва да има за да може да се консултирате с хората от които купувате дадения продукт.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 29th January 2014, 11:24
Аватара на Murder
Murder Murder не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2013
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Daniela.zhekova Виж мнението
Разберете, че сайт в който няма телефонен номер, няма чат , няма връзка със сайта, то този сайт е фалшив. наричат се Scam сайтове дори съм писала статия по тази тема в моя блог. Тези сайтове са много опасни тъй като има и за избелване на зъби такъв сайт - Ionic white, за отслабване, добавки за повече мускули и какви ли още не измислици. Когато купувате, поне телефонен номер трябва да има за да може да се консултирате с хората от които купувате дадения продукт.
Много добре написано мнение адмирации за което.
Затова купувайте от физически магазини, където има консултанти или в онлайн магазини с оставени телефони и адрес за контакти иначе рискувате да бъдете измамени.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 5th December 2014, 14:50
Kiko80 Kiko80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2014
Мнения: 1
По подразбиране

Ще ви разкажа как аз се боря с килограмите.
Бях активен спортист 12 години, след като спрях с активният спорт не промених с нищо начина си на хранене, започнах работа зад бюро и резултата след година и половина беше 30 килограма отгоре. Стреснах се и започнах да търся варианти за отслабване. Първо започнах диетата на Дюкан, за 1 месец свалих 15 килограма. В резултата на тази диета първо почти си докарах подагра и второ качих 25 килограма в следващите 6 месеца. След това се обърнах към известен диетолог (няма да споменавам име). Освен че умрях от глад друг ефект нямаше. След време се записах в една програма и резултата от нея (вече 2 години откакто спазвам) е 25 килограма надолу.
Това което разбрах от личен опит е че най-добрият резултат се постига от комбинацията:

1. здравословно хранене
2. ползване на хранителни добавки
3. спорт поне веднъж седмично

Това са контактите на хората които ми помогнаха на мен.
daotslabnem.com
Е-mail: daotslabnem@mail.bg
Телефон: 0887 21 90 44
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th January 2017, 19:51
proffi proffi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Всички тези хапчета за отслабване и за забързване на тоя пуст метаболизъм са пълна измама!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 7th February 2017, 13:03
Pavleta12 Pavleta12 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 40
По подразбиране

Само с хапчета няма как да се отслабва. Само може да допълват останалите усилия.
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
raspberry ketones forte, малинови кетони

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: НАГЛАИЗМАМАХАПЧЕТАЗАОТСЛАБВАНЕ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:35.